Taśmy ogrodzeniowe, siatki cieniujące na ogrodzenie Linarem

Prosty sposób na odświeżenie i zamaskowanie ogrodzenia – siatki Linarem

Siatki cieniujące, popularnie stosowane m.in. w branży ogrodniczej jako ochrona roślin przed czynnikami atmosferycznymi, to także świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą zamaskować płot i tym samym zwiększyć poczucie prywatności na własnej posesji. Do takich klientów swoją ofertę kieruje firma Linarem. Alternatywą w ofercie Linarem dla wspomnianych siatek są nowoczesne taśmy ogrodzeniowe. W ofercie siatki Linarem znajdują się także różnego rodzaju produkty o szerokim zastosowaniu, które klienci doceniają za najwyższą jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

Ogrodzenie nieruchomości to nie tylko sposób na to, aby udaremnić włamanie i uchronić się przed wtargnięciem na posesję przypadkowych osób. W obecnych czasach to także wizytówka gospodarzy, nic więc dziwnego, że coraz częściej widujemy w naszym kraju przykuwające wzrok ogrodzenia, przybierające najróżniejsze kształty i formy. Dotyczy to zwłaszcza nowo budowanych domów, gdzie do estetyki bramy wjazdowej czy płotu przywiązuje się równie dużą wagę, co i do koloru elewacji lub wykończenia podjazdu. Co jednak zrobić w sytuacji gdy nasze ogrodzenie jest już stare, a domowy budżet nie przewiduje inwestycji w nowy płot lub też środki na budowę skończyły się szybciej niż się spodziewaliśmy? Świetnym rozwiązaniem są taśmy ogrodzeniowe czy siatki cieniujące, które nie tylko pozwolą zamaskować płot, nadać mu nowoczesnego wyglądu w modnych kolorze ale i ukryć się przed podglądaczami oraz osłonić przed wiatrem.

fot. Linarem Siatki Sieci

Siatki cieniujące na ogrodzenie

Wśród siatek Linarem znajduje się rozbudowana gama produktów, które kierowane są m.in. do sadowników, rolników i właścicieli upraw, a także do branży budowlanej czy sportowej. Wiele z oferowanych przez firmę wyrobów trafia ponadto do klientów indywidualnych, gdzie stają się na przykład atrakcyjną i tańszą alternatywą dla kosztownych systemów maskujących. Dotyczy to zwłaszcza taśm ogrodzeniowych i siatek cieniujących. Te ostatnie są powszechnie stosowane np. w sklepach ogrodniczych czy na tunelach foliowych, gdzie chronią rośliny przed nadmierną ekspozycją na słońce czy inne czynniki atmosferyczne. W zastosowaniach indywidualnych sprawdzą się jako atrakcyjny i skuteczny sposób na zasłonięcie posesji przed podglądaczami i zamaskowanie płotu. Są to gęsto tkane siatki o różnorodnym stopniu zacienienia, które z łatwością można samodzielnie zamontować do różnego rodzaju ogrodzeń (m.in. siatki ogrodzeniowej, paneli ogrodzeniowych, płotu) i konstrukcji. Rozbudowany wachlarz produktów w różnych kolorach, wymiarach i gramaturach sprawia, że wśród siatek Linarem i siatek cieniujących każdy znajdzie odpowiadający swoim potrzebom wyrób.

Siatki Standard i Premium o najniższym stopniu zacienienia (75%), choć kierowane głównie do branży ogrodniczej, można również zastosować jako osłonę przed wiatrem prywatnego ogrodu. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie siatki cieniującej na ogrodzenie w połączeniu z tujami czy innymi roślinami posadzonymi wzdłuż płotu. Tego typu siatki oferowane są w wersji zielonej oraz czarno-zielonej, a montaż jest bardzo prosty dzięki oferowanym przez Linarem opaskom zaciskowym (popularnych trytytkom) i klipsom do tkanin.

fot. Linarem Siatki Sieci

Do osób, którym zależy na uzyskaniu wyższego stopnia zacienienia kierowane są siatki Linarem Premium 90% w dwóch wersjach kolorystycznych zielonej oraz czarno-zielonej. Pierwsze wykonane są z zielonej, polietylenowej tkaniny o gramaturze 140 g/mkw. Klient ma do wyboru rolki o wysokości 1,2 m, 1,5 m oraz 2 m. Siatki w celu przedłużenia żywotności pokryte są specjalnymi filtrami chroniącymi przed promieniowaniem UV.

 

 

Oferowane w takich samych wymiarach czarno-zielone siatki cieniujące Premium 90% to innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez firmę Linarem i docenione przez użytkowników za najwyższą jakość i unikatową fakturę. Siatka doskonale sprawdzi się do maskowania i uszczelniania ogrodzeń, a także jako osłona przed wiatrem. Jej atutem jest wspomniana oryginalna faktura, którą tworzą układające się pionowo czarne taśmy przeszyte wszerz grubymi, zielonymi nićmi. Takie połączenie dwóch kolorów poza ciekawym efektem wizualnym powoduje, że siatka gwarantuje wizualnie wyższy stopień zacienienia. Z odległości ponad 1 metra wizualnie na siatce dominuje odcień ciemnozielony. Siatkę z łatwością można zamontować na niemal każdym rodzaju ogrodzenia, szybko i bezproblemowo odgradzając posesję od niechcianych spojrzeń z ulicy. Nowością dla klientów będzie rozszerzenie serii premium 90% o nowy szary odcień, dostępny w popularnych rozmiarach rolek.

fot. Linarem Siatki Sieci

Jeszcze wyższy stopień zacienienia można uzyskać, montując na ogrodzeniu siatkę Linarem Premium 95%, która całkowicie przy zastosowaniu pojedynczej warstwy uniemożliwia osobom zza płotu zaglądanie na teren posesji. Tego rodzaju tkaniny posiadają bardzo wysoką gęstość splotu i wysoką gramaturę od 180 do nawet 230 g/mkw. Ponadczasowy i zawsze elegancki szary kolor oraz bardzo popularny w ostatnich sezonach antracyt (grafit) sprawiają z kolei, że tego typu mata świetnie skomponuje się zarówno ze starszymi domami, jak i z nowoczesnym budownictwem, stawiającym na uniwersalne, stonowane barwy. Siatka cieniująca na ogrodzenie 95% oferowana jest w rolkach 1,2 m, 1,5 m oraz 2 m w rolkach o długości 25 lub 50 mb, a także jako siatka docinana na metry. Nie oznacza to, że nie można zamontować jej na ogrodzeniach o innej wysokości – w tym celu wystarczy podwinąć siatkę na dolnej krawędzi i przymocować za pomocą opasek lub klipsów do ogrodzenia.

fot. Linarem Siatki Sieci

Wśród siatek Linarem 95% na klientów czeka nowość – dwustronna siatka double mesh, oferująca gramaturę aż 230 g/mkw oraz unikatową dwustronną fakturę. Z jednej strony siatka posiada czarno-zieloną fakturę znaną z siatek premium 90%, natomiast z drugiej pokryta jest gęsto, zielonymi taśmami, tworzącymi unikatowy i ciekawy efekt.

fot. Linarem Siatki Sieci

Taśma ogrodzeniowa – nowoczesny sposób na osłonę ogrodzenia

Taśmy ogrodzeniowe są produkowane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen, PVC czy technorattan. To bezpieczne dla człowieka i szeroko wykorzystywane tworzywa w przemyśle. Dodatkowo, podobnie jak siatki cieniujące na ogrodzenie, wszystkie taśmy posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieniowania UV w postaci specjalnych filtrów.

Montaż taśmy na ogrodzeniu to tani, dający wiele możliwości aranżacji i efektywny sposób na to, aby osłonić się przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, dlatego często na zakup decydują się osoby, które cenią sobie prywatność. Łatwa instalacja na panelach ogrodzeniowych (prostych i z przetłoczeniami) czy na balkonie i tarasie sprawia, że samodzielnie można stworzyć szczelny system ogrodzeniowy, nie ponosząc z tego tytułu dużych wydatków.

fot. Linarem Siatki Sieci

Linarem oferuje taśmy ogrodzeniowe w rozbudowanej gamie kolorystycznej. Wśród różnych linii produktów znajdziemy zarówno taśmy z półki Standard, jak i Premium, które są sztywniejsze, grubsze i bardziej sprężyste, a do tego mają dłuższą żywotność i większą wytrzymałość mechaniczną. Różni je ponadto sposób montażu, bo grubsze taśmy ogrodzeniowe nie wymagają użycia klipsów zakończeniowych.

Dwustronne, o gładkiej strukturze taśmy ogrodzeniowe z linii Standard dostępne są w rolkach o wysokości 19 cm, długości 35 m i gramaturze 450 g/mkw oraz 6 najpopularniejszych odcieniach – czarny, biały, antracyt, szary, zielony i brązowy. Taśmy Linarem cieszą dużą popularnością, ponieważ wśród podobnych produktów na polskim rynku wyróżniają się modnym, matowym wykończeniem oraz bardzo wysoką jakością. Do ich montażu do paneli ogrodzeniowych konieczne jest użycie klipsów montażowych, dołączonych do każdej rolki.

fot. Linarem Siatki Sieci

Do klientów, którzy oczekują podwyższonej trwałości, kierowane są taśmy ogrodzeniowe Premium produkowane z PVC. Są one wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. W porównaniu do wersji Standard są cztery razy grubsze, a przez to bardziej solidne, przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości i odpowiedniej elastyczności. Oferowane są w rolkach o wysokości 19 i 4,75 cm oraz w rozbudowanej gamie kolorystycznej (biały, szary, antracyt, czarny, zielony, brązowy), co daje duże możliwości kombinacji i nieoczywistych zestawień, a całości dopełnia estetyczne, prążkowane wykończenie. Taśma PCV doskonale sprawdzi się do osłony paneli ogrodzeniowych i balkonu. Wąska wersja taśmy przeznaczona jest do montażu w miejscach przetłoczeń w panelach 3D, ale także może służyć do zamaskowania siatki ogrodzeniowej.

fot. Linarem Siatki Sieci

Ciekawe efekty wizualne można też uzyskać decydując się na taśmę ogrodzeniową Thermoplast z wytrzymałego polipropylenu, która sprawdzi się na balkonie i na ogrodzeniu. Oferowana jest w postaci rolek o wysokości 19 i 4,75 cm w czterech popularnych kolorach: antracyt, jasnoszary, zielony i brązowy. Atutem taśmy jest grubość aż 1,7 mm przy jednoczesnej elastyczności, przez co łatwo przelata się ją między oczkami ogrodzenia.

Do osób, które stawiają na wciąż modny rattan, ale w wersji bardziej wytrzymałej, kierowane są taśmy ogrodzeniowe technorattanowe. Ze zwykłym rattanem technorattan wygrywa wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a to wszystko bez kompromisów na rzecz estetyki. Zakres możliwości wykorzystania taśm otwiera szeroka gama kolorów – od czerni, antracytu i brązu, poprzez jasny szary i biały, na brązowym i zielonym kończąc.

fot. Linarem Siatki Sieci

Oferowane przez Linarem siatki cieniujące i taśmy ogrodzeniowe, dzięki rozbudowanej gamie produktów o różnych wymiarach, fakturach i kolorach pozwalają z łatwością wykonać oryginalne, estetyczne i – co najistotniejsze – dobrze pełnią rolę wykończenie ogrodzenia. To zarówno dobry sposób na to, aby niewielkim kosztem nadać staremu już ogrodzeniu „drugie życie”, zamaskować nadgryziony zębem czasu, podniszczony płot, jak i osłonić się przed niechcianymi spojrzeniami czy zaoszczędzić na inwestycji w droższe systemy ogrodzeniowych. Ponadto, dzięki różnym stopniom zacienienia, siatki Linarem doskonale osłonią też ogród i przebywających w nim ludzi przed wiatrem czy słońcem.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.siatki.linarem.pl

30-740 Kraków, ul. Półłanki 22, woj. małopolskie
tel. +48 516 229 596, +48 503 904 327,


Liczba odwiedzin: 4272 | Data publikacji: 2020-02-12

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


16.01.2018 | Systemy budowlane
Metal od kilku lat gra główną rolę...
23.08.2017 | Blachy
Trudno wskazać branżę, która mogłaby się obejść...
Jakość oferowanych w supermarketach siatek drucianych i...
16.07.2021 | Chemia budowlana
Hydroizolacja Remmers MB2K to elastyczna polimerowa powłoka...
Giętarki do blachy i giętarki do rur...
Szeroka oferta rodzajów i atrakcyjny zakres cen wiat...
Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...
21.06.2021 | Izolacje
Zadbanie o mniejsze straty energetyczne dla budynku...
Siatki ogrodzeniowe stanowią bardzo dobry wybór, jeśli...
01.06.2021 | Kruszywa
Stare budynki, które wymagają kompleksowego remontu, stawiają...
14.05.2021 | Beton
Nowoczesny fundament płytowy jest skuteczną i opłacalną...
Lina i balustrada ze stali nierdzewnej to...
Jakie systemy można zastosować do tworzenia zielonych ścian...
21.04.2021 | Systemy budowlane
BROWARY WARSZAWSKIE to jedna z najbardziej spektakularnych...
03.03.2021 | Systemy budowlane
Nowoczesne materiały budowlane pozwalają przyspieszyć prace i...
24.02.2021 | Elewacje, docieplenia
Posiadasz mieszkanie w zabytkowej kamienicy lub prześliczny...
Siatki ogrodzeniowe czy drewniane sztachety to rozwiązania,...
Robot do posadzek Cłapa Floor Master to...
16.11.2020 | Systemy kominowe
Odprowadzenie spalin z kotła gazowego jak też...
Rolety automatyczne zewnętrzne nie tylko pomogą ochronić...
Jakość materiałów konstrukcyjnych bezpośrednio przekłada się na...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
27.04.2020 | Sztukateria
„Jak Cię widzą tak Cię piszą” –...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: linarem, siatki, sieci, siatki na piłkochwyty, siatki przeciw ptakom, siatki cieniujące, taśmy ogrodzeniowe, siatki na krety, siatki na balkony, siatki hodowlane, siatki do domu, siatki do ogrodu, siatki do przemysłu, siatki do transportu, siatki cieniujące na ogrodzenie, siatki linarem, taśmy ogrodzeniowe, siatki cieniujące
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy