Lider Budowlany
Liderbudowlany.pl to internetowy portal branżowy, którego dziennikarze piszą, publikują i promują artykuły o najnowszych technologiach z branży budowlanej. Misją platformy jest promowanie najlepszych firm budowlanych w Polsce oraz ich produktów i usług.
Dotarcie do szerokiego grona odbiorców odbywa się poprzez publikację rzetelnych i unikalnych treści oraz wzmożoną kampanię reklamową.

Platforma budowlana www.liderbudowlany.pl jest miejscem pełnym interesujących materiałów z branży budowlanej. Codziennie publikujemy na niej treści, liczba artykułów branżowych przekroczyła 1000 szt.
Profesjonalne artykuły
W przeciwieństwie do wielu stron i portali związanych z branżą, portal liderbudowlany.pl nie kopiuje gotowych treści bezpośrednio ze stron firm. Artykuły publikowane na platformie pisane są od podstaw przez profesjonalnych dziennikarzy branżowych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie unikatowej, wiarygodnej treści. W tekstach zawarte są informacje istotne zarówno dla firmy, której dotyczą, jak i odbiorcy. A całość przekazana jest przystępnym językiem.

Technologie i poradniki
W tym dziale ukazują się najnowsze wiadomości z branży, a także porady i rozwiązania wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie. Dzięki temu czytelnik jest na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku budowlanym i wiedzę tę może wykorzystać według swoich potrzeb.

Stawiamy na jakość publikacji, tym samym chcielibyśmy, aby treści, które do nas trafiają, były godne polecenia. Informacja zostanie opublikowana w serwisie w specjalnych sekcjach Technologie i poradniki, a dzięki unikatowej treści portalu macie Państwo pewność, że działania będą efektywnie wyszukiwane i zapewnią skuteczne dotarcie do właściwej grupy docelowej. Prezentacja ta będzie się również wyświetlać pod wszystkimi artykułami powiązanymi tematycznie z branżą klienta.
Katalog branżowy
Katalog to zbiór wizytówek firm budowlanych z całej Polski. W prezentacji znajdują się dane firmy i kontakt do jej przedstawicieli, szczegółówa oferta, zakres usług, link do strony internetowej przedsiębiorstwa oraz fotografie. Pod wizytówką znajduje się zakładka z artykułami o firmie.
Katalog podzielony jest na sekcje: maszyny i sprzęt, materiały budowlane, ogród, instalacje, usługi budowlane, wyposażenie wnętrz, dzięki czemu można łatwiej i szybciej odnaleźć poszukiwaną firmę.Łączymy kupujących i sprzedających
Pod każdym artykułem prezentujemy do 12 firm powiązanych branżowo. Posiadając wizytówkę CLASSIC, PREMIUM lub VIP masz pewność, że Twoja firma będzie dodatkowo promowana pod artykułami z Twojej branży.