TRAL-SLUPEXAdres firmy:
Makowiec,
ul. Armii Krajowej 37A,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 48 610 41 23
tel. kom. 502 538 357
Email: [email protected]
WWW: www.tral-slupex.pl/

TRAL-SLUPEX

O firmie


Firma TRAL-SLUPEX to doświadczony producent ogrodzeń budowlanych z 25-letnim doświadczeniem. Głównym zakresem działalności są ogrodzenia łupane, gładkie i panelowe. Przedsiębiorstwo świadczy usługi doradcze w zakresie wyboru oraz wyjaśnia jak prawidłowo montować ogrodzenia z betonu. W ofercie znajdziemy także impregnaty do betonu oraz sprawdzone kleje, a także dodatkowe produkty, takie jak płyty na chodniki i podjazdy.

TRAL-SLUPEX działa na rynku ogrodzeń budowalnych od 1997 roku. Firma znana jest z szerokiej oferty ogrodzeń oraz przeprowadziła wiele owocnych kooperacji z różnymi odbiorcami. Przedsiębiorstwo dostarcza swoje wyroby zarówno do odbiorców indywidualnych, jak też inwestorów. Siedziba firmy mieści się w Makowcu, ale przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski i oferuje swoje wyroby dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Produkty i Usługi


Doradztwo i korzystna cena

TRAL-SLUPEX podchodzi indywidualnie do każdego klienta oraz oferuje pełne wsparcie przedsprzedażowe oraz doradztwo techniczne. Fachowcy z firmy doradzają w zakresie wyboru ogrodzenia, wyjaśniają sposób jego montażu oraz instruują pod kątem późniejszej konserwacji. Firma wykonuje zlecenia pod indywidualne projekty oraz posiada w swoim portfolio już bardzo wiele ciekawych wdrożeń. TRAL-SLUPEX oferuje trwałe ogrodzenia w wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. Wszystkie wyroby firmy spełniają normy krajowe oraz europejskie.

Ogrodzenia łupane

TRAL-SLUPEX produkuje nowoczesne ogrodzenia z bloków łupanych, które imitują naturalny piaskowiec. Ogrodzenia charakteryzują się szybkim i prostym montażem (bez spoinowania i fugowania), a same bloczki łupane są odporne na mróz, uszkodzenia oraz cechują się niską nasiąkliwością. W ofercie znajduje się także cegła łupana i murki oporowe w różnych kolorach.

Ogrodzenia gładkie

Niektóre nowoczesne ogrodzenia gładkie z oferty firmy składają się z jednego bloczka systemowego, z którego wykonuje się słupki, podmurówki oraz mury. Dostępne są także proste w montażu systemu dwuelementowe. Ogrodzenia te występują w nowoczesnych kolorach oraz grubościach. Producent proponuje również ogrodzenia boniowane, o oryginalnym i unikatowym wyglądzie, które wykonane są z betonu wibroprasowanego.

Ogrodzenia panelowe

TRAL-SLUPEX proponuje także wytrzymałe ogrodzenia panelowe i oferuje panele zgrzewane z łącznikami betonowymi i metalowymi, a także płyty pod panele oraz siatkę.

Płyty oraz impregnaty

W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy również płyty chodnikowe i tarasowe, betonowe płyty na podjazdy, obrzeże proste, palisadowe, a także palisady pojedyncze. Ponadto, TRAL-SLUPEX oferuje płytki elewacyjne, gazony keramzytowe, a także farby i kleje montażowe.

Artykuły o tej firmie


Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...

Słowa kluczowe: tral-slupex, tralslupex, ogrodzenia, łupane, cegły łupane, gładkie, panelowe, daszki do ogrodzeń, płytki chodnikowe, płytki, wjazdowe, obrzeża, palisady, gazony keramzytowe, płytki elewacyjne, impregnaty, farby,