Styl s.c. L.Lubocki, S.WielgusAdres firmy:
83-330 Żukowo,
ul. Gdańska 5,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. kom. 58 685 95 92
Email: [email protected]
WWW: www.stylsc.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt : 9:00-17:00Styl s.c. L.Lubocki, S.Wielgus

O firmie


Historia firmy sięga 1998 r. Od blisko ćwierć wieku dostarczamy naszym klientom stolarkę okienną i drzwiową. Z czasem oferta poszerzyła się o wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe oraz nowoczesną oprawę okien – rolety. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Żukowo przy ulicy Gdańskiej 5. Ale chcemy być jak najlepiej dostępni, posiadamy również oddział w Kolbudach przy ulicy Staromłyńskiej 2. Działamy i służymy pomocą w całym województwie pomorskim.

Produkty i Usługi


Okna

Solidne i komfortowe w użytkowaniu okna przesuwne HS. Oferujemy również okna drewniane oraz okna PCV oparte na najlepszych profilach firmy Drutex i wyśmienitych okuciach firmy MACO. Dostępne są okna w pełni dopasowane do obowiązujących wymagań – 2 i 3-szybowe. Posiadają one funkcję w zależności od wybranego modelu rozwierności – podnośnik ułatwia domknięcie okna, uchyłu oraz rozwierno-uchylne z możliwością rozszczelnienia od 10 do 13 mm.

Bramy

Bramy segmentowe (szczelne i odporne na trudne warunki pogodowe), otwierane, skrzydłowe (sprawdzają się szczególnie dobrze w nietypowych sytuacjach montażowych), garażowe i przemysłowe firm BramTECH oraz Wiśniowski. Dzięki nim – oszczędzasz miejsce, zyskujesz wygodę i użyteczność, korzystając z najlepszych rozwiązań technicznych dostępnych obecnie na rynku.

Drzwi

Najwyższej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne czołowych producentów zarówno drewniane, jak i aluminiowe. Drzwi w wielu poszukiwanych wersjach antywłamaniowe, stalowe drzwi przeciwpożarowe, drzwi wejściowe Drzwi są energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów. Stolarka drzwiowa jest dostępna nawet w 7 dni!

Rolety

Praktyczna alternatywa dla zasłon i firanek. Rolety wewnętrzne i zewnętrzne (termoizolacyjne, wykonane z wysokiej jakości aluminium) gwarantujące większą wygodę, prywatność i bezpieczeństwo zabezpieczając przed nieproszonymi gośćmi. Duży wybór tych dobrze znanych, jak i najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów. W ofercie są dostępne rolety rzymskie, plisowane, rolety dzień noc i inne rolety na wymiar. Można dostosować je ściśle do swoich potrzeb i charakteru pomieszczeń.

GaleriaSłowa kluczowe: okna, bramy, drzwi, stylsc, styl s.c., styl, styl sc,