Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie

Mosiądz – ten metal ceniony za swoją trwałość i szlachetną kolorystykę (w różnych odcieniach złota i brązu) cieszy się coraz większym uznaniem. Wykorzystany w aranżacji wnętrz, potrafi je uczynić bardziej eleganckimi i luksusowymi. Pracownia artystyczna ROKOKO chętnie wykorzystuje ten materiał w swoich projektach, nadając im wyjątkowy, designerski charakter.

Choć w tym roku wyjątkowo późno, to chyba jednak wreszcie możemy powiedzieć, że zaczyna się lato – czas, kiedy zamiast relaksować się na kanapie w salonie, z przyjemnością przenosimy się do ogrodu czy na taras. Warto zadbać o jakość wypoczynku na świeżym powietrzu, a komfort zapewnią nam dobrze dobrane meble do ogrodu.

W pracowni Rokoko kowalstwo artystyczne powstają małe „dzieła sztuki”, również użytkowej. Kowale tworzą bramy i ogrodzenia kute, balustrady, lampy, meble, elementy wyposażenia wnętrz i rzeźby. Każda konstrukcja i wszystkie detale powstają ręcznie. Pracownia realizuje także projekty związane z renowacją i rekonstrukcją zabytków, przywracając wiekowym obiektom ich dawną świetność.

XXI wiek jak żaden inny łączy w sobie sprzeczności – dziś na równych prawach mogą współistnieć obok siebie minimalistyczna nowoczesność, rustykalna przytulność i barokowa ozdobność. Czy pomiędzy odmiennymi architektonicznymi i aranżacyjnymi modami istnieje jakiś pierwiastek wspólny? Być może jest nim dążenie współczesnych konsumentów do tego, by niezależnie od wybranego stylu podkreślić indywidualność, oryginalność i wyjątkowość, które stanowią przeciwwagę dla uniformizacji i produkcji seryjnej. Do osób, które poszukują wyrobów wyjątkowych kierowana jest oferta firmy Rokoko Kowalstwo Artystyczne.

Wybierając wykonawcę balustrady czy ogrodzenia kutego rzadko zastanawiamy się nad tym, czy jest on jedynie rzemieślnikiem, czy może w równym stopniu jest także artystą. Rzut oka na realizacje firmy Rokoko Kowalstwo Artystyczne przekonuje, że różnica jest zasadnicza, bo to ona przesądza o efekcie końcowym.

Ogrodzenie nieruchomości i brama, która jest jego nieodłącznym, dopełniającym elementem, to wizytówka każdej posesji. Trudno więc wyobrazić sobie, by elegancką willę, rezydencję, dworek czy osiedle ogradzała od reszty świata druciana siatka. W tego typu obiektach najchętniej i najczęściej wybieranym rozwiązaniem są ekskluzywne, kute ogrodzenia. Jednak zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego dostawcy, warto zorientować się, na co zwracać uwagę.