Ręcznie kute meble ogrodowe – czy warto?
Drewno, plastik, metal, rattan… oferta producentów mebli do ogródków czy kawiarni jest dziś tak szeroka, że niejednego miłośnika wypoczynku na świeżym powietrzu może przyprawić o zawrót głowy. Co wybrać? Czym się kierować? Lepiej stawiać na estetykę czy na trwałość? Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Drewno, choć prezentuje się bardzo pięknie, wymaga dość regularnej i czasochłonnej konserwacji, a zaniedbane szybko straci swój urok, dlatego nie jest najlepszym wyborem dla osób, które zamiast spędzać długie godziny na pielęgnacji mebli ogrodowych, wolą wypoczywać. Stosunkowo mało trwały jest też rattan, który szybko traci swój blask, jeśli nie będzie odpowiednio zabezpieczony przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Plastik z kolei, niewymagający nakładów konserwacyjnych, przez co jest mało kłopotliwy w eksploatacji, jest jednocześnie nieelegancki, ponadto nieprzyjemnie nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych.

 

meble do ogródka i kawiarni meble do ogródka i kawiarnifot. METALARTE

 

Spośród wymienionych materiałów, z których najczęściej wytwarzane są meble ogrodowe, najtrwalszym jest metal, z którego można wyczarować najpiękniejsze formy: krzesła, stoły, altany, grille, leżanki, świetnie wpisujące się w przeróżne gusta klientów. Kute meble ogrodowe to najlepszy wybór dla osób, które stawiają na dobry styl i elegancję, przydającą ogrodom niepowtarzalnego uroku, bez kompromisów na rzecz trwałości i bez obaw, że odporne na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne typu zadrapania czy otarcia meble ulegną zniszczeniu.

 

meble do ogródka i kawiarni meble do ogródka i kawiarni meble do ogródka i kawiarni meble do ogródka i kawiarnifot. METALARTE

 

Meble do kawiarni od producenta
Ciekawą ofertę w tym zakresie przygotowała firma METALARTE, producent kutych mebli do kawiarni i ogródka. Są to trwałe meble outdoorowe, charakteryzujące się zarówno niepowtarzalnym wzornictwem, jak i doskonałą stabilnością i trwałością, dzięki czemu będą cieszyć użytkowników przez długie lata. Dodatkowo można je wyposażyć w poduszki, które ocieplają ich wygląd i jeszcze bardziej podnoszą komfort użytkowników.
Gdzie sprawdzą się meble kute? W ogródku, kawiarni, na tarasie czy balkonie, czyli wszędzie tam, gdzie poszukiwane są takie wyroby, które obok wygody staną się też oryginalną ozdobą przestrzeni.
Dzięki zastosowaniu mechanizmu składania kute meble do ogrodu METALARTE są łatwe do przechowywania i transportu. Stalowy stelaż gwarantuje stabilność, natomiast drewniane wykończenie nadaje im naturalny charakter. Ponadto wszystkie produkty są kute ręcznie, malowane proszkowo i ręcznie patynowane.

 

meble do ogródka i kawiarnifot. METALARTE

 

Osoby, które lubią eksperymentować z nieszablonowymi rozwiązaniami, mogą łączyć kute meble ogrodowe z innymi materiałami, jak np. drewno, kamień, czy szkło, otrzymując wyrób niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.
Ciekawą propozycją firmy METALARTE są też popularne w tym sezonie leżanki, np. kanapa Malaga z serii New Collections, która jest dodatkowo zabezpieczona warstwą cynku, dzięki czemu może być przeznaczona do użytku w ogrodzie lub na tarasie. Świetnie sprawdzi się też wewnątrz, podkreślając surowość wnętrz w stylu industrialnym oraz urok pomieszczeń aranżowanych w bardziej klasycznej tonacji.

 

meble do ogródka i kawiarni meble do ogródka i kawiarnifot. METALARTE

 

Jako producent mebli do kawiarni i ogrodu, firma wykonuje również nietypowe zlecenia na indywidualne potrzeby klienta.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.metalarte.eu

 

34-322 Gilowice k/Żywca, ul. Okrajnicka 6, woj. śląskie
tel. 338653052, 692430796,