Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
10.05.2018 | Deweloperzy

Ucieczki z miasta w XXI wieku przybierają różne formy. Zakup domku nad jeziorem czy ogródka działkowego to dla wielu za mało, dlatego decydują się na wyprowadzkę za miasto i kupno domu na wsi lub w małej miejscowości. Co determinuje takie decyzje Polaków? Z pewnością finanse – spory dom z ogrodem na wsi czy w małym mieście kosztuje często tyle samo, co kawalerka w centrum dużego miasta. Jednak coraz częściej obok ekonomii do głosu dochodzi… zdrowy rozsądek, który każe porzucić wielkomiejskie, naznaczone pośpiechem życie i stworzyć dla niego alternatywę – własną enklawę spokoju. Naprzeciw takim oczekiwaniom osób z okolic Trójmiasta wychodzi firma Profesjonal 24, której portfolio za moment już wzbogaci się o kolejne domy bezczynszowe na Pomorzu – Osiedle Wschodnie w Skowarczu.

23.11.2016 | Deweloperzy

Zabetonowane dżungle blokowisk, zatłoczone parkingi, korki w godzinach szczytu… Każdy, kto choć przez krótki czas mieszkał w większym mieście z pewnością na własnej skórze doświadczył tych wątpliwych „uroków” cywilizacji. Nic więc dziwnego, że w naszych szalonych czasach, gdy wszystko robimy z zegarkiem w ręku, coraz więcej osób poszukuje swojej ostoi na obrzeżach miast lub na terenach nowoczesnych wsi. Właśnie do miłośników spokoju, nastawionych na życie w bezpiecznym oddaleniu od zgiełku, spalin i dusznego oddechu wielkomiejskich aglomeracji kierowana jest oferta firmy deweloperskiej Profesjonal24, która działa na terenie gminy Pszczółki w województwie pomorskim.

17.11.2015 | Deweloperzy

Posiadanie własnego dachu nad głową to priorytetowy cel i marzenie wielu ludzi. Takie rozwiązanie wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, oznacza stabilizację i w dłuższej perspektywie jest ekonomiczne. Warto rozważyć inwestycję w nieruchomość już teraz, kiedy oprocentowanie lokat bankowych jest bardzo niskie, wynajęcie mieszkania bardzo drogie, a młodzi ludzie mogą dodatkowo skorzystać z benefitu w postaci programu „Mieszkanie dla Młodych”.

09.10.2013 | Deweloperzy

Dekpol Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca. Na rynku obecna jest od 1993r. Od początku swojej działalności dała się poznać jako firma rzetelna, wzorowo zorganizowana, fachowo wykonująca powierzone zadania w wysokim standardzie, z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008.

09.10.2013 | Deweloperzy

Jedną z najbardziej znanych firm deweloperskich na Pomorzu jest tczewski Resteks. Od początku historii firmy jej specjalnością jest wielorodzinne budownictwo mieszkaniowe. Mimo to, że ten sektor przemysłu budowlanego dotykają obecnie problemy firma Resteks realizuje i planuje kolejne inwestycje w Tczewie i jego okolicach. Portal Liderbudowlany.pl przeprowadził rozmowę z Prezesem firmy, Tadeuszem Grześkowiakiem.