Nowe apartamenty Białystok
Lider na rynku budowlanym, inwestor od 2005 roku zajmujący się budową nowych osiedli mieszkaniowych oraz realizacją obiektów komercyjnych, firma ASKO S.A., poszerzyła swoją ofertę o nowe apartamenty. Białystok to nie jedyne miasto, w którym firma ASKO może pochwalić się wybudowanymi przez siebie nieruchomościami: znajdują się one również m.in. w Warszawie, Ełku czy Zambrowie. Jednak to w Białymstoku jest ich najwięcej i są one najbardziej reprezentatywne. Nic więc dziwnego, że osiedle Rocha 5, gdzie znajdować się będą najnowsze apartamenty, budzi ogromne zainteresowanie klientów firmy ASKO S.A jeszcze w fazie projektowania.

 

fot. Asko

Luksus godny uwagi
Najwyższa jakość, terminowość i utrzymywanie konkurencyjnych cen to niezbędne cele, jakie ASKO S.A stawia nie tylko przed sobą, ale i przed wszystkimi swoimi podwykonawcami. Używane przez firmę materiały i technologie posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty i gwarantują powstawanie wnętrz satysfakcjonujących nawet najbardziej wymagających. To dzięki nim nowe apartamenty w samym centrum Białegostoku – na Rocha 5 – zachwycą elegancją i standardem.

Każde z mieszkań na jednym z sześciu pięter mieszkalnych będzie posiadać balkon lub taras i wyposażone będzie w duże, gwarantujące mnóstwo światła okna. Zależnie od indywidualnych potrzeb, wybrać będzie można spomiędzy apartamentów dwu-, trzy- i czteropokojowych. Najmniejsze mieszkania liczyć będą 35 m², a największe do 159 m². Miejsc parkingowych nie zabraknie na jednym z dwóch przestronnych garaży: podziemnym i naziemnym, a w standardzie osiedla znajdują się oczywiście komfortowe i eleganckie windy, komórki i pomieszczenia gospodarcze przeznaczone dla wszystkich mieszkańców, a także dostęp do Zielonego Patio, umożliwiającego relaks na świeżym powietrzu w samym centrum miasta.

 

fot. Asko

Do budynku dojechać będzie można od strony Św. Rocha. Zarówno wejścia do klatek, jak i wjazdy do garaży będą się znajdować po zewnętrznej stronie budynku.

Już wkrótce zobaczyć będzie można wizualizacje klatek schodowych, przez które wchodzić się będzie do naszych wymarzonych, luksusowych apartamentów.

Apartamenty Białystok. Sprzedaż już od marca
Zlokalizowane w ścisłym centrum miasta apartamenty to świetne miejsce zarówno na prywatne mieszkanie, z którego wszędzie jest blisko (restauracje i instytucje kulturalne są oddalone o niecałe kilkaset metrów od nowopowstającego osiedla), jak i mały biznes, biuro czy lokal użytkowy. Sprzedaż apartamentów w Białymstoku rusza już 8–9 marca w galerii Alfa. W ramach odbywających się tam w tych dniach Targów mieszkaniowych, firma ASKO S.A. pierwszy raz wystawi inwestycje z pełną ofertą kupna apartamentów. Bliskość komunikacji miejskiej, atrakcji kulturalnych i spore, świetnie prosperujące zaplecze gastronomiczne powodują, że Rocha 5 to apartamenty na tyle interesujące, że warto się nimi zainteresować już teraz – w niedalekiej przyszłości chętnych może być bowiem bardzo wielu. Rocha 5 to połączenie klasycznej architektury z aktualnie panującymi trendami i nowoczesnym designem – naprawdę trudno oprzeć się takiej kombinacji.

 

fot. Asko

Cisza i spokój w centrum miasta?
Niewiarygodne, a jednak możliwe – dzięki temu, że nowe apartamenty w Białymstoku są położone tuż za „Zieloną kamienicą”, można tam naprawdę zapomnieć, że raptem kilkadziesiąt metrów dalej buzuje miasto. Spokój i cisza, pożądane przez każdego, kto do mieszkania nie tylko wpada, ale też chciałby tam z przyjemnością wypocząć, to cechy charakterystyczne apartamentów na Rocha 5.

Wszystko, czego potrzebujemy, chcąc wygodnie i komfortowo mieszkać w Białymstoku, znajduje się w pobliżu. Blisko do interesujących ich miejsc będzie stąd zarówno miłośnikom kultury wyższej, chcącym jak najczęściej spędzać czas w Operze Podlaskiej, Teatrze Lalek czy Parku Centralnym, jak i tym, którym radość sprawiają zakupy w niedalekim Parku Handlowym czy aktywność fizyczna w nowoczesnej siłowni McFit. Cennym praktycznym rozwiązaniem jest umiejscowienie nowo powstałych apartamentów w bliskiej odległości od dworca PKS i PKP, a także od przychodni lekarskiej.

Jeżeli marzysz o upragnionym spokoju, ale nie chcesz rezygnować z zalet, jakie daje życie w samym centrum miasta – nowe apartamenty w Białymstoku na Rocha 5 to rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.
Więcej informacji na stronie: www.askosa.pl

, , woj.