Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
28.04.2015 | Obiekty sportowe

Właściciele ośrodków sportowych, wczasowych, parków rozrywki, hoteli czy galerii handlowych nie mają w dzisiejszych czasach łatwego zadania. Ogromna konkurencja oraz rosnące wymagania klientów sprawiają, że trudno przebić się ze swoją ofertą. Czy jednak jest tak naprawdę? Może wystarczy dobry pomysł na dodatkowe rozrywki dla hotelowych gości czy klientów galerii handlowych, aby ich skutecznie przyciągnąć? I taka strategia rzeczywiście się sprawdza – przekonuje Michał Kowalewski z firmy Mobino Sp. z o.o., która wykonuje pola do gry w minigolfa.

20.04.2015 | Obiekty sportowe

W przestrzeń wokół nas jako stały element krajobrazu coraz częściej wpisują się siłownie zewnętrze, w których ćwiczą już nie tylko młodzi ludzie, ale również osoby starsze. Dzięki pomysłowości projektantów tego typu sprzętu z firmy Huse, modę na zdrowy styl życia można połączyć z inną równie mądrą modą do bycia eko. Jak? Zamiast ładować telefon w domu, można zasilić go prądem, jaki sami wytworzymy ćwicząc na przykład na rowerku.

04.11.2013 | Obiekty sportowe

Zamiast inwestować w budowę sezonowego lodowiska i osobno boiska, właściciele obiektów sportowych mogą teraz nabyć rozwiązanie dwufunkcyjne, które z lodowiska szybko można przemienić w boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy, bez konieczności pracochłonnego demontażu. Takie rozwiązanie, które jakością i trwałością przewyższa obiekty demontowane, oferuje firma Lodowiska Hanna Starzyk.