Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
29.06.2016 | Brukarstwo

Kostka brukowa przed domem i wokół domu jest dziś nie tylko elementem funkcjonalnym, który pozwala schludnie zagospodarować przestrzeń. Obok walorów czysto funkcjonalnych, aranżacje z kostki brukowej mają też coraz większe znaczenie estetyczne, a niekiedy stają się dziełem sztuki, które wieńczy całość, jaką jest budowa domu. O tym, co można wykreować z tego materiału mówi Tomasz Tołwiński, właściciel firmy Tolbrux, która zajmuje się układaniem kostki betonowej oraz granitowej.

16.10.2015 | Brukarstwo

Sklepy, centra handlowe, markety, a także budynki mieszkalne wznoszone przez deweloperów to miejsca, w których każdy najmniejszy detal architektoniczny jest istotny. W tym wypadku liczy się nie tylko wygląd samych budynków czy kolor elewacji, ale także zagospodarowanie przestrzeni wokół nich. Wśród elementów, które wpływają na estetyczne walory całości duże znaczenie ma kostka brukowa. Ułożona w ciekawe wzory skutecznie przyciągnie wzrok i uwagę potencjalnych klientów.

02.10.2013 | Brukarstwo

Marzysz o dziele sztuki w ogrodzie, na firmowym lub przy domowym parkingu? Możesz je mieć teraz, na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że własną nieruchomość w celu upiększenia, podniesienia jej prestiżu i funkcjonalności powierzysz w ręce specjalistów z firmy Tolbrux.