Specjalnością firmy Tolbrux jest wszystko to, co wiąże się z układaniem kostki brukowej, granitowej i betonowej. Wydawałoby się, że jest to zajęcie pozbawione jakiejkolwiek „filozofii”. Nic bardziej mylnego, ponieważ oczekiwania klientów dotyczących zagospodarowania podjazdu w firmie, koło domu czy małej architektury w ogrodzie mogą znacząco od siebie odbiegać. Jeżeli klient wymaga solidności, jakości, staranności i dodatkowo marzy o tym, żeby jego podjazd zdobił nietypowy wzór, powinien zgłosić się do firmy Tolbrux.

 

ukladanie kostki brukowej fot. Tomasz Tołwiński TOLBRUX

 

Harley na podjeździe? Żaden problem

Dla firmy Tolbrux priorytetem jest zadowolenie klienta. 

- Nasze prace są wykonywane w sposób solidny i staranny, zgodnie z projektem lub bez projektu - w zależności od potrzeb improwizujemy, zawsze zgodnie ze sztuką budowlaną i przepisami – mówi Tomasz Tołwiński, właściciel firmy. Jesteśmy elastyczni co do wymagań stawianych nam przez klienta. Oferujemy fachową pomoc przy wyborze kostki i wzorów. Sprostamy każdemu zadaniu.

Specjaliści z Tolbruxu, z kolorowego granitu są w stanie ułożyć każdy wzór.

 

logo firmy z kostki wzory z kostki wzory z brukufot. Tomasz Tołwiński TOLBRUX

 

- Zrealizujemy każdy pomysł klienta. Odwołujemy się zatem do jego wyobraźni. Zawsze zastrzegamy, żeby zarazem pamiętać o tym, że praca tak stworzona będzie służyć i cieszyć oko klienta przez długie lata – zapewnia właściciel firmy.

Na swoim koncie firma Tobrux ma już takie wzory jak: konie, słoń, lew, motyle, pies, harley’a i loga wielu firm.

W zakresie swoich realizacji Tolbrux współpracuje z polską czołówką firm produkujących i handlujących kamieniem naturalnym oraz kostką brukową i betonową. Dostawcy kostki wspierają również Tolbrux w zakresie projektowania wzorów.

 

artystyczne ukladanie bruku tolbrux brukarstwofot. Tomasz Tołwiński TOLBRUX

 

Zaczynali od małych realizacji

- Nasza firma istnieje na rynku od 2001 r. - mówi Tomasz Tołwiński - Zaczynaliśmy naszą działalność od zagospodarowania terenów wokół domków jednorodzinnych. W 2004 r. rozszerzyliśmy naszą ofertę jako podwykonawcy wykonując prace na dużych powierzchniach przemysłowych takich jak: parkingi, place manewrowe, drogi, chodniki. Firma Tolbrux współpracuje w tym zakresie z firmami deweloperskimi (przy budowie osiedli domków jednorodzinnych i wielorodzinnych); z firmami w branży drogowej; z instytucjami użytku publicznego.

W realizacji zadań nieodzownym elementem jest sprzęt, w który Tolbrux wyposażony jest kompleksowo. W skład parku maszynowego wchodzą: koparki, ładowarki czołowe, koparka Mecalac, ciągnik siodłowy z naczepą, układarka do kostki przemysłowej, zagęszczarki, itp.

Na stronie www.tolbrux.pl znajduje się szereg zdjęć realizacji, którymi to firma Tolbrux może się poszczycić. Ciekawe aranżacje i koncepcje, które oprócz ciekawego wizualnego wyglądu , są praktyczne i nowoczesne.

 

kostka brukowa tolbrux firma tolbrux artystyczne ukladanie brukufot. Tomasz Tołwiński TOLBRUX

 

- Odwołujemy się również do wzornictwa pierwotnego. Warte zwrócenia uwagi są także wykonane prace które w ciekawy sposób łączą kostkę granitową i betonową, mamy w tym zakresie szerokie doświadczenie. Chętnie służymy pomocą - mówi Tomasz Tołwiński.

Solidność i elastyczne podejście do oczekiwań klienta oraz fachowe doradztwo powinny przekonać każdego, kto jest potencjalnie zainteresowany współpracą z firmą Tolbrux. Należy pamiętać, że oferowane przez nią elementy architektury są inwestycją na lata, a więc doświadczenie i renoma są  bezdyskusyjnymi argumentami przemawiającymi za wyborem tego wykonawcy.

 

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na: www.tolbrux.pl

55-200 Oława, Tęczowa 24, woj. dolnośląskie
tel. 501246018,