Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
22.05.2018 | Obiekty rolnicze

Z czego zbudować oborę dla bydła, aby spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa? Obecnie najlepiej sprawdzają się nowoczesne obory w konstrukcji stalowej. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie i jak przebiega budowa takiego obiektu?

02.03.2017 | Obiekty rolnicze

Nowoczesne gospodarstwo rolne w niczym nie przypomina już tradycyjnego gospodarstwa sprzed kilkunastu lat. Rolnicy dysponują flotą maszyn od najlepszych producentów. Budynki inwentarskie całkowicie różnią się od murowanych chlewików czy drewnianych stodół. Współczesne chlewnie i obory mają atrakcyjną wizualnie formę. Do ich budowy wykorzystuje się wysokiej jakości konstrukcje stalowe.

24.04.2014 | Obiekty rolnicze

Każde rozwijające się gospodarstwo rolne staje przed koniecznością rozbudowy obiektów, takich jak: obory oraz inne budynki inwentarskie. Wówczas właściciel gospodarstwa musi zastanowić się na jaką technologię budowy postawić. Jedną z najbardziej tradycyjnych i popularnych technologii wznoszenia obiektów rolniczych są konstrukcje stalowe. Dlaczego warto stawiać na takie rozwiązanie? Pytanie to zadaliśmy Tadeuszowi Jeśko, właścicielowi firmy ŚRB Ślusarstwo Roboty Budowlane, będącej producentem hal w konstrukcji stalowej.