Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
05.03.2018 | Uzdatnianie wody

Firma Aqua-Soft to producent i dystrybutor nowoczesnych technologii uzdatniania wody. W ostatnim czasie na rynek wszedł nowy produkt tej marki – membrany osmotyczne, przeznaczone do domowych i przemysłowych filtrów odwróconej osmozy o bardzo wysokiej wydajności i skuteczności filtracji, a jednocześnie przystępnej dla każdego inwestora cenie.

22.06.2016 | Uzdatnianie wody

Woda jest niezbędna do życia. Jednak problem zbyt twardej wody, niezdatnej do picia z powodu zanieczyszczeń i bakterii, dotyczy zdecydowanej większości polskich gospodarstw domowych. Niezależnie od przyczyny takiego stanu rzeczy, filtry domowe marki Aquaphor doskonale radzą sobie z uzdatnianiem i zmiękczaniem wody.

06.04.2016 | Uzdatnianie wody

Związki manganu, amoniaku, żelaza, zanieczyszczenia mechaniczne – wszystko to możemy znaleźć w wodzie płynącej z naszych kranów. W efekcie urządzenia domowe i przemysłowe szybciej się psują, a niedrożne instalacje wodociągowe wymagają częstszych napraw lub wymiany. Innym problemem jest twardość wody. Wytrącające się w postaci kamienia sole wapnia i magnezu zmuszają nas do używania dużej ilości detergentów, ponadto kamień na urządzeniach grzewczych zwiększa ich zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jak poradzić sobie z tym problemem? Sprawdzone rozwiązania oferuje firma Aqua-Soft.

10.04.2015 | Uzdatnianie wody

Choć często używamy sformułowania, że coś jest „krystalicznie czyste”, to jednak rzadko możemy to powiedzieć o wodzie, która płynie z naszych kranów. Związki żelaza, manganu, zanieczyszczenia mechaniczne – wszystko to sprawia, że na urządzeniach sanitarnych, naczyniach, a także na praniu pozostają brudne osady, zacieki, przebarwienia. Nie wspominając już o metalicznym posmaku wody. Jak temu zaradzić? Pytamy o to specjalistów z firmy Aqua Soft, która oferuje stacje uzdatniania wody.