Kuchenne filtry podzlewozmywakowe do uzdatniania wody

Delektuj się czystą wodą prosto z kranu!

Woda jest niezbędna do życia. Jednak problem zbyt twardej wody, niezdatnej do picia z powodu zanieczyszczeń i bakterii, dotyczy zdecydowanej większości polskich gospodarstw domowych. Niezależnie od przyczyny takiego stanu rzeczy, filtry domowe marki Aquaphor doskonale radzą sobie z uzdatnianiem i zmiękczaniem wody.

Twarda, chlorowana woda, zanieczyszczona dodatkowo metalami ciężkimi i bakteriami płynie zazwyczaj w polskich kranach. W niektórych miastach woda nie nadaje się nawet do gotowania, mimo że jej dostawcy zapewniają, że spełnia ona wymogi stawiane przepisami prawa. Być może spełnia, ale co z tego, skoro jest mętna i najzwyczajniej w świecie brzydko pachnie? Kupowanie wody butelkowanej jest jakimś rozwiązaniem, niestety nieekonomicznym i nieekologocznym. Plastikowe butelki są drogie, nie ulegają rozkładowi, a ich spalanie powoduje wydzielanie do atmosfery szkodliwych gazów. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie profesjonalnych filtrów, dopasowanych do konkretnego typu wody.

Mądry wybór gwarancją satysfakcji
Wybór filtra nie może być dziełem przypadku. Oprócz zwykłych filtrów oczyszczających wodę ze standardowych zabrudzeń, firma Aquaphor oferuje także filtry zmiękczające wodę, wzbogacające ją o różne minerały czy przeznaczone specjalnie dla dzieci i alergików. Dlatego podstawową kwestią przed podjęciem decyzji jest poznanie składu płynącej z kranu wody, a raczej rodzaju i stężenia zawartych w niej zanieczyszczeń. Jeżeli dostarczana woda pochodzi z miejskiego wodociągu, można poprosić o udostępnienie wyników analiz wody bezpośrednio od dostawcy lub w lokalnej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Jeśli korzystamy z własnej studni, badanie jakości wody musimy zlecić sami i sami za nie zapłacić. Wykonywaniem analiz wody zajmują się terenowe stacje sanitarno-epidemiologiczne oraz laboratoria prywatne.

Czysta woda prosto z kranu
Czerpanie wody prosto z kranu jest bardzo wygodne i praktyczne. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju filtry montowane pod kuchennym zlewozmywakiem. To idealne rozwiązanie dla mieszkań i domów, ale także dla wszystkich stołówek, restauracji i biur.

 

kuchenne filtry podzlewozmywakowe kryształfot. Aquaphor

 

Firma Aquaphor produkuje filtry podzlewozmywakowe rożnej wielkości i dzięki temu można wpasować je w każdą szafkę kuchenną. Nawet najmniejsze filtry pojedyncze, takie jak Kryształ Solo, to profesjonalne urządzenia oczyszczające wodę z takich zanieczyszczeń jak m. in. chlor, chloroform, metale i metale ciężkie: żelazo koloidalne, ołów, rtęć, miedź, aluminium oraz produkty ropopochodne, fenole i pestycydy. Bardziej rozbudowane, nieco większe i wydajniejsze filtry serii Kryształ H Zmiękczający czy Trio Norma Zmiękczający dodatkowo zmiękczają twardą wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia w takich urządzeniach jak czajnik czy żelazko.

 

kuchenne filtry podzlewozmywakowe kryształ kuchenne filtry podzlewozmywakowe kryształfot. Aquaphor

 

Wszystkie filtry kuchenne Aquaphor wyposażone są w dodatkową wylewkę, z której można bezpośrednio nalewać czystą wodę. Eksploatacja i wymiana tych filtrów jest prosta i można ją wykonać samodzielnie, więc poza regularną wymianą wkładów nie generują one dodatkowych kosztów serwisowych.

 

kuchenne filtry podzlewozmywakowe kryształfot. Aquaphor

 

Domowa stacja uzdatniania wody
Ciekawym rozwiązaniem są stacje uzdatniania wody WaterBoss 700 i WaterBoss 900, które jednocześnie zmiękczają, odżelaźniają i odmanganiają wodę. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, posiadają one doskonałe właściwości filtrujące. Są niezwykle ekonomiczne, zużywają bardzo mało soli i wody potrzebnej do regeneracji złoża filtrującego. Wyposażone w głowicę ze sterowaniem czasowym i objętościowym, pozwalają na optymalną pracę. WaterBoss 700 polecany jest do domów jednorodzinnych oraz mieszkań, w których występuje problem z żelazem i twardą wodą. WaterBoss 900 natomiast polecany jest dla użytkowników mających większe zapotrzebowanie w czystą wodą oraz tam, gdzie mamy do czynienia z wodą o gorszych parametrach. Doskonale sprawdza się w dużym domu jednorodzinnym, w gastronomii i niewielkich obiektach produkcyjnych.

 

kuchenne filtry podzlewozmywakowe waterboss kuchenne filtry podzlewozmywakowe waterbossfot. Aquaphor

 

Systemy odwróconej osmozy
Filtry odwróconej osmozy to urządzenia do bardzo dokładnego oczyszczania wody. Dzięki nim można zatrzymać ponad 90% zanieczyszczeń. Oprócz oczyszczania i zmiękczania, filtry serii DWM mogą – w zależności od konfiguracji wkładów – wzbogacać wodę o życiodajne minerały lub oczyszczać ją z bakterii, wirusów, cyst i antybiotyków oraz hormonów. To profesjonalne urządzenia, zajmujące jednak niewiele miejsca – zmieszczą się w większości szafek podzlewozmywakowych. Filtracja wody odbywa się w tych urządzeniach kilkuetapowo i dzięki temu jest niezwykle skuteczna. Innowacyjny filtr Morion jest dużo wydajniejszy niż filtry innych marek, ponieważ stosunek wody filtrowanej do drenażowej wynosi aż 1:5, a nie jak w tradycyjnych filtrach 1:15. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi wodno-wodnemu, filtr DWM-101 Morion jest wyjątkowo kompaktowy. Zbiornik wypełniony jest w całości w wodę przefiltrowaną, zajmuje 3 razy mniej miejsca w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i lubią smak czystej, źródlanej wody.

 

kuchenne filtry podzlewozmywakowe morion kuchenne filtry podzlewozmywakowe morionfot. Aquaphor

 

Dlaczego Aquaphor?
Firma Aquaphor powstała w 1992 roku po to, aby tworzyć, rozwijać i produkować filtry do wody. Firma przekształciła się w międzynarodową korporację z zakładami produkcyjnymi i centrami badawczymi w Estonii, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Dzięki takiemu zapleczu, oraz dzięki ogromnemu doświadczeniu firma stale ulepsza i rozwija swoje produkty, niezmiennie dążąc do doskonałości i wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Warto więc zaufać profesjonalistom, którzy wiedzą, co robią i dla których czysta woda to nadrzędny cel istnienia!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.aquaphor.pl

00-517 Warszawa , ul. Marszałkowska 80, woj. mazowieckie
tel. 22 870 24 32,


Liczba odwiedzin: 1633 | Data publikacji: 2016-06-22

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


24.01.2019 | Uzdatnianie wody
Inwestycja w filtry wody do domu i...
15.09.2017 | Filtry
Zanieczyszczona związkami żelaza, manganu, piaskiem i mułem...
06.04.2016 | Uzdatnianie wody
Związki manganu, amoniaku, żelaza, zanieczyszczenia mechaniczne –...
10.04.2015 | Uzdatnianie wody
Choć często używamy sformułowania, że coś jest...
13.03.2015 | Filtry
Każdy z nas to zna – brudne,...
07.04.2021 | Baseny, fontanny
Baseny poddajemy regularnej pielęgnacji nie tylko ze...
26.01.2021 | Altany, pergole
Kompozytowa deska tarasowa WPC i ogrodzeniowa to...
Straty z tytułu wentylacji w bilansie cieplnym...
Nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem...
06.07.2020 | Nawadnianie
Ograniczone zasoby wody oraz troska o ekologię...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
Hydroizolacja tarasu i balkonu z wykorzystaniem technologii...
Dzisiejsze budownictwo mocno zmierza w kierunku budownictwa...
Ochrona przeciwpożarowa budynków drewnianych, zwłaszcza zabytkowych i...
Czynniki, które mają wpływ na samopoczucie mieszkańców...
Zbiorniki ciśnieniowe na wodę, zbiorniki buforowe CO,...
03.02.2016 | Pompy
Zakres stosowania agregatów pompowych jest bardzo szeroki,...
08.05.2015 | Piece, kotły
Współczesny, świadomy konsument wie, że kupując jakikolwiek...
Jak donoszą dane Państwowej Inspekcji Pracy branża...
Statystyki pokazują, że dzienne zużycie wody kranowej...
12.11.2019 | Systemy budowlane
Wysuszona skóra, uczulenia, podrażnione oczy… chlorowana woda...
09.06.2021 | Uzdatnianie wody
Brak dostępu do kanalizacji nie zmusza już...
26.11.2020 | Uzdatnianie wody
Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem problemu braku...
12.11.2020 | Uzdatnianie wody
Zbieranie wody deszczowej, która posłuży np. do...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. łódzkie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. podlaskie

Słowa kluczowe: kuchenny filtr podzlewozmywakowy, filtry do wody, uzdatnianie wody
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy