Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
01.12.2022 | Sauny, SPA
Kąpiel we własnym ogrodzie o dowolnej porze dnia lub nocy – trudno o bardziej trafny synonim luksusu. Do osób, którym marzy się ogrodowe SPA, swoją ofertę kieruje amerykańska firma VitaSpa, która swojego dystrybutora ma również w Polsce. Jacuzzi ogrodowe podgrzewane z hydromasażem producenta to wyroby znane i cenione na całym świecie z uwagi na nowatorskie rozwiązania oraz nienaganną jakość, która plasuje je w światowej czołówce.
18.04.2022 | Baseny, fontanny
Hydromasaż to doskonały sposób na odprężenie oraz regenerację. Za sprawą rozwoju techniki wanien z bąbelkami możemy dziś korzystać z nich nie tylko w obiektach odnowy biologicznej, ale także w domowym zaciszu. Rosnącą popularność zyskują wanny SPA ogrodowe, dzięki którym przestrzeń wodnego relaksu możemy zaaranżować pod gołym niebem i cieszyć się nią przez okrągły rok. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę, wybierając tego typu wannę do swojego ogrodu.
07.10.2020 | Sauny, SPA
Sauna na podczerwień czy tradycyjna? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, bo wszystko zależy oczywiście od potrzeb i oczekiwań użytkownika. Sauny tradycyjne, jak sucha (fińska), parowa czy mokra coraz częściej ustępują miejsca saunom na podczerwień. Opinie lekarzy na temat korzystnego wpływu na zdrowie, coraz niższe ceny oraz zróżnicowane opcje wyposażenia przysparzają saunom coraz więcej zwolenników. Rozbudowaną gamę saun oraz akcesoriów do nich znajdziemy w ofercie firmy Dudi-Mex.
26.02.2019 | Sauny, SPA
Decydując się na saunę, warto przeanalizować wszelkie możliwe warianty oraz starannie określić oczekiwania, co do jej parametrów. Jak zbudować saunę, aby cieszyć się jej funkcjonalnością przez długie lata? O tym, na co należy zwrócić szczególną uwagę opowiadają specjaliści z firmy SAUNA sp. z o.o., specjalizującej się w produkcji tradycyjnych i nowoczesnych saun.

Sauny, SPA