Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
01.02.2018 | Kontenery

Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie zastosowanie w wielu innych sektorach gospodarki. Coraz więcej inwestorów z sektora usług inwestuje w nie i adaptuje jako obiekty handlowe. Dzięki temu zyskują oni nowy, w pełni funkcjonalny budynek, w którym mogą prowadzić swoją działalność.

16.08.2017 | Kontenery

Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję, nie tylko w transporcie czy budownictwie, ale również na wielu innych polach. Swoje zastosowanie znajdują w przemyśle, usługach, magazynowaniu towarów, a także jako obiekty mieszkalne. Zaletą jest ponadto możliwość nabycia w dogodnym dla inwestora systemie. Dla inwestycji długoterminowych wskazane jest kupno kontenera, z kolei na krótki czas prowadzenia inwestycji lub w przypadku ograniczonego budżetu – kontener można wynająć.

23.03.2017 | Kontenery

Rośnie liczba dzieci w wieku przedszkolnym, tym samym pojawia się problem brakujących miejsc w placówkach. Jak władze mogą rozwiązać ten problem? Dzięki inwestycji w przedszkola modułowe, które są świetną alternatywą dla placówek budowanych w systemie tradycyjnym.

05.12.2016 | Kontenery

Budownictwo modułowe zaczyna mieć w Polsce coraz większą liczbę zwolenników. Inwestorzy dostrzegają zalety budowania w tym nowoczesnym systemie. Obiekty modułowe z powodzeniem spełniają rolę domów, pawilonów handlowych czy biur. Coraz częściej wykorzystuje się je także w budowie szkół i przedszkoli.

21.10.2016 | Kontenery

Trudno znaleźć gałąź przemysłu, w której by nie wykorzystywano kontenerów. Świetnie sprawdzają się one wśród firm rozpoczynających działalność, pozwalają też niedrogo i szybko zorganizować dodatkowe miejsce dla pracowników czy do przechowywania towarów. Dzięki temu, że nie są na stałe związane z gruntem, kontenery sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie na pewien, ograniczony okres czasu potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Na co zwracać uwagę wybierając dostawcę kontenera? Lepiej kupić czy wynająć? Na ile możliwe jest dopasowanie kontenera do specyficznych potrzeb? Odpowiedzi poszukamy, śledząc ofertę firmy IW-TOM, która proponuje sprzedaż i wynajem kontenerów.

04.10.2016 | Kontenery

Takie doświadczenie ma za sobą chyba każdy właściciel firmy budowlanej czy handlowej: w związku z rozwojem działalności pojawia się konieczność wygospodarowania dodatkowej przestrzeni dla pracowników lub do przechowywania towarów. Jeśli potrzeba taka pojawia się okresowo, to warto przemyśleć wynajmem kontenerów handlowych. W sytuacji, w której dodatkowa powierzchnia jest potrzebna na stałe, warto kupić kontener.

21.10.2015 | Kontenery

Modułowe systemy kontenerowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. Zalety takiego budownictwa doceniają już nie tylko ekipy budowlane na placu budowy, ale także handlowcy, sportowcy, drobni wytwórcy czy właściciele małej gastronomii. Co sprawia, że modułowe systemy kontenerowe przebojem podbijają rynek i są solidną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa?

09.10.2015 | Kontenery

Współczesny rynek coraz częściej zwraca się w stronę rozwiązań, które są w równym stopniu praktyczne, co i ekonomiczne. Jednym z przykładów tej tendencji może być wciąż rosnąca liczba inwestorów, którzy zamiast kosztownej budowy obiektów na stałe związanych z gruntem decydują się na zakup kontenerów. Tym bardziej, że bez problemu można je przystosować do przeróżnych wymagań klientów, a w razie potrzeby z łatwością przetransportować w inne miejsce.

22.12.2014 | Kontenery

Modułowe obiekty architektury przenośnej, które najczęściej mają zastosowanie w działalności gastronomicznej, handlowej czy budowlanej, to w takim samym stopniu wizytówka firmy, jak biurowce na stałe związane z gruntem. Ważne jest więc, aby były nie tylko solidnie i starannie wykonane, ale aby odznaczały się także ciekawą architekturą. Tego typu rozwiązania oferuje firma Mastertec.

07.10.2013 | Kontenery

Często zdarza się, że odstraszają nas zbudowane prowizorycznie pawilony biurowe, gastronomiczne czy handlowe. Ich właściciele zapominają o tym, że nawet obiekty o charakterze tymczasowym są wizytówką firmy. Aby nie zniechęcać potencjalnych klientów nieatrakcyjnym wyglądem biura, warto zainwestować w dostępne na rynku modułowe obiekty. Rozwiązania, które oprócz nowoczesnego wyglądu i dbałości o design, wykonane są z najnowszych materiałów elewacyjnych, dostępne są w ofercie firmy M&W Construction.