Kontenery biurowe, handlowe, socjalne i inne jako budynki przenośne
Jedną z największych zalet kontenerów wykorzystywanych na różnorodne potrzeby przedsiębiorstw jest ich mobilność. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na wygodny czasowy wynajem pawilonu kontenerowego, ale również na wielokrotne przenoszenie go na terenie zakładu. Stanowi to znaczną przewagę wobec wszelkich pomieszczeń, do stworzenia których niezbędne jest wykorzystanie stałej konstrukcji. Oferowane przez naszą firmę kontenery wyposażone są w samonośną stalową konstrukcję, która sprawia, że nie potrzebne są dodatkowe zabezpieczanie konstrukcji w postaci wylewek czy fundamentów, Użytkownicy doceniają także szybkość oraz łatwość montażu. 
– informuje Dariusz Zaręba z firmy Hand-Bud-II, produkującej kontenery handlowe i biurowe oraz na indywidualne potrzeby szerokiego grona odbiorców.

 

Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośne Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośne Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośnefot. Hand-Bud-II

 

Kontener i jego zalety
Pawilony kontenerowe cechują się solidną konstrukcją i długą żywotnością. Ich olbrzymią zaletę stanowi niewielka cena w porównaniu do innych prac budowlanych, jakie należałoby wykonać w przypadku chęci wykonania dowolnego budynku na cele określonej działalności. Użytkownicy cenią sobie odporność kontenerów na warunki atmosferyczne. 

 

Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośnefot. Hand-Bud-II

 

Nieograniczone możliwości
Wykorzystanie kontenerów jako dodatkowych powierzchni na potrzeby przedsiębiorstw, jak również klientów indywidualnych, jest coraz bardziej popularne również ze względu na wszechstronność ich zastosowania. Poza pawilonami handlowymi występują w m.in. formie kotłowni kontenerowych oraz kontenerów gastronomicznych. Często stosowane są jako biura oraz pomieszczenia socjalne.  Różnorodne rozmiary sprawiają, że można je dopasować do każdego biznesu jak również posiadanej przestrzeni. Wybór kontenera to doskonałe rozwiązanie na placach budowy, tymczasowych obiektach sportowych, sezonowych targowiskach, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba uruchomienia dodatkowej przestrzeni bez wykonywania prac budowlanych. W kontenerach można swobodnie korzystać z prądu czy wody, co jeszcze bardziej podnosi komfort ich użytkowania. 
– Mając na uwadze potrzebę ochrony przed wilgocią, starannie przygotowujemy nasze budynki w zakresie ich uszczelnienia, co jest niezwykle istotne m.in. w kontenerze gastronomicznym. Sanepid kontrolując tego typu obiekty nie wnosi żadnych uwag ponieważ nasze kontenery spełniają wszystkie niezbędne wymogi. Nasze obiekty wyposażamy w pełły węzeł sanitarny, co sprawia, że naszymi klientami są liczne firmy z branży gastronomicznej – dodaje Dariusz Zaręba.

 

Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośne Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośnefot. Hand-Bud-II

 

Rośnie wraz z potrzebami
Znaczną przewagą pawilonów kontenerowych nad wszelkimi innymi budynkami jest niezwykle szybka możliwość ich rozbudowy. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami danej firmy możliwe jest dostawienie kolejnych segmentów, równie bezproblemowo, jak miało to miejsce w przypadku pierwszego kontenera. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi inwestować ogromnych środków na początku swojej działalności, tylko stopniowo je poszerza wraz ze swoim rozwojem.

 

Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośne Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośnefot. Hand-Bud-II

 

Szyte na miarę
Jak wygląda idealny pawilon handlowy? Producent szerokiej gamy kontenerów, firma Hand-Bud-II, stawia na indywidualizację. 
– Zależy nam na zadowoleniu naszych odbiorców, dlatego przed przystąpieniem do wykonania danego kontenera, dokładnie ustalamy z odbiorcami, co jest dla nich ważne. Nasze pawilony dopasowujemy nie tylko pod kątem wielkości, ale również wnętrza. Często wykonujemy bogato wyposażone i wygodne stróżówki oraz portiernie, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem, co stanowi dla nas potwierdzenie tego, że obiekty uszyte na miarę najlepiej spełniają wymogi odbiorców. W przypadku tych pawilonów niezwykle ważnym elementem są okna, które zapewniają możliwość odpowiedniej kontroli nad posesją. Stosując różnorodne systemy okienne jeszcze lepiej dopasowujemy nasze kontenery pod potrzeby odbiorców – informuje Dariusz Zaręba.

 

Kontener biurowy, handlowy, socjalny i inne jako budynki przenośnefot. Hand-Bud-II

 

Kontenery dla przemysłu
– Jako producent możemy modyfikować konstrukcję naszych wyrobów, dzięki czemu wykonujemy również kontenery specjalne, które są często wybierane przez zakłady przemysłowe. Są to zarówno pomieszczenia dla przepompowni, agregatów, czy też kotłownie kontenerowe. Sprzedaż tych wyrobów potwierdza duże zainteresowanie nimi oraz jest dowodem na zadowolenie naszych odbiorców. Wykonywane przez nas kontenery dźwiękoizolacyjne zbudowane są z kaset blaszanych o grubości 0,75 mm oraz cienkościennych profili zimnogiętych i płyt wielowarstwowych, które doskonale tłumią hałas. Cieszymy się, że możemy realizować różnorodne zlecenia i realnie wpływać na poprawę komfortu i wydajności pracy naszych odbiorców  – dodaje Dariusz Zaręba.

43-174 Łaziska Górne, ul. Wyrska 15a, woj. śląskie
tel. +48 (32) 738-97-00, +48 605 400 202,