Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie

Szybko, efektywnie, bezpiecznie – to oczekiwania, jakie współczesne rolnictwo ma wobec maszyn i sprzętu rolniczego. Tak zarysowane wymagania to również dobitny dowód na to, jak bardzo ta gałąź gospodarki jest dziś sprofesjonalizowana, oczekując rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb, które usprawnią codzienną pracę i odciążą człowieka. Na wymagania firm z sektora rolniczego muszą też dziś umieć odpowiedzieć dostawcy sprzętu rolniczego, którzy nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze dopasowują do różnych wymagań, zawsze jednak mając w horyzoncie widzenia optymalizację stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Jedną z takich firm jest Keltec-Pl Sp. z o.o. – producent sprzętu rolniczego dla wymagających.

Ładowarki kołowe to najczęściej używane maszyny w przemyśle. Jedną z najważniejszych części tych maszyn jest łyżka, która odpowiednio skonfigurowana odpowiada za wydajność całej pracy maszyny i jej właściwe wykorzystanie. Wieloletnie doświadczenie firmy Fuhrmann w produkcji łyżek oraz zastosowanie najwyższej jakości szwedzkiej stali gwarantuje ich długą żywotność.

Od firm serwisujących maszyny budowlane wymaga się przede wszystkim szybkiej reakcji na zgłoszenia oraz bezpośredniej dostępności części zamiennych. Firma KNK SERWIS prowadzi serwis maszyn do produkcji, transportu i pompowania betonu. W swojej ofercie posiada części do wszystkich najważniejszych marek maszyn pracujących w tym sektorze branży. O działalności firmy i jej osiągnięciach rozmawialiśmy z Gerardem Kuligem, dyrektorem firmy.