Nowoczesne maszyny rolnicze dla wymagających

Sprzęt rolniczy od polskiego producenta

Szybko, efektywnie, bezpiecznie – to oczekiwania, jakie współczesne rolnictwo ma wobec maszyn i sprzętu rolniczego. Tak zarysowane wymagania to również dobitny dowód na to, jak bardzo ta gałąź gospodarki jest dziś sprofesjonalizowana, oczekując rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb, które usprawnią codzienną pracę i odciążą człowieka. Na wymagania firm z sektora rolniczego muszą też dziś umieć odpowiedzieć dostawcy sprzętu rolniczego, którzy nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze dopasowują do różnych wymagań, zawsze jednak mając w horyzoncie widzenia optymalizację stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Jedną z takich firm jest Keltec-Pl Sp. z o.o. – producent sprzętu rolniczego dla wymagających.

Firma Keltec-Pl Sp. z o.o., która początkowo zajmowała się głównie produkcją osprzętu do maszyn budowlanych, z czasem poszerzyła swoją ofertę o profesjonalny sprzęt rolniczy. Dziś przedsiębiorstwo zaopatruje rolników w nowoczesne maszyny rolnicze, wśród których znajdują się m.in. chwytaki i transportery do beli, przecinak do bel, szybkozłącza i in.

Transport beli
Jednym z flagowych rozwiązań z oferty Keltec-Pl Sp. z o.o. jest transporter beli, który umożliwiają ich szybki i bezpieczny transport bez uszkodzeń. Jednocześnie jest to sprzęt rolniczy, który jest bezawaryjny w eksploatacji, co gwarantuje solidna i wytrzymała konstrukcja. Użytkownicy podkreślają ponadto, że dzięki użyciu jednego, uniwersalnego rozwiązania, zmniejsza się też zniszczenia pola uprawnego.

 

sprzęt rolniczy keltecfot. Keltec-Pl Sp. z o.o.

 

– Jednym z ważniejszych aspektów, na które zwracają dziś uwagę klienci kupujący nowoczesne maszyny rolnicze, są kwestie związane z bezpieczeństwem. Dlatego transporter beli wyposażony jest w automatyczne blokady bezpieczeństwa po obu stronach – mówi Artur Augustyniak z firmy Keltec-Pl Sp. z o.o.
Samo załadunkowy transporter beli występuje w dwóch wersjach, dzięki czemu można dopasować rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb danego klienta. Tam, gdzie szczególnie liczy się efektywność i potrzebna jest maszyna rolnicza o maksymalnej wydajności, najlepiej sprawdzi się dwuosiowy transporter na 10 bel.
– Możliwości tego typu sprzętu rolniczego to 72 bele na godzinę, które można przewieźć na odległość do 1 kilometra – wyjaśnia Artur Augustyniak.
Z kolei wersja jednoosiowa na 8 bel w ciągu godziny przewiezie maksymalnie 60 sztuk bel.

 

sprzęt rolniczy keltec Specyfikacja techniczna transportera bel w wersji jednoosiowej i dwuoosiowej

 

Przecinacz do beli
– Inną popularną maszyną rolniczą naszej produkcji jest przecinacz do beli, który podczas cięcia sam usuwa folię i siatkę, odciążając człowieka i zdejmując z niego konieczność wykonywania tej pracy ręcznie  – mówi Artur Augustyniak.

 

sprzęt rolniczy keltec sprzęt rolniczy keltecfot. Keltec-Pl Sp. z o.o.

 

Jak działa przecinacz do beli?
Otóż ostrza, w które jest wyposażona ta maszyna rolnicza, tną bele od spodu do góry, dzięki czemu kiszonka nie wypada na folię. Następnie folia i siatka są usuwane do góry na długich chwytach zaciskowych, które zapewniają też ich mocne przytrzymywanie. Te same uchwyty są w stanie usunąć do 90% sznurka z beli siania lub słomy w czasie ich rozcinania.
Maszyna doskonale nadaje się do podawania kiszonki do wozów paszowych i okrągłych podajników, jak również bezpośrednio na korytarze paszowe. Dzięki innowacyjnej konstrukcji nie trzeba przy tym obawiać się, że folia i siatka spadną poniżej poziomu zębów tnących. Nowoczesna maszyna rolnicza, jaką jest przecinacz do beli, wykorzystywana jest również do podziału siana i bel słomy.

 

sprzęt rolniczy keltecSpecyfikacja techniczna przecinacza do beli

 

Przecinacz może być zamocowany do dowolnej ładowarki lub ciągnika, który wyposażony jest w ładowacz czołowy. Do sterowania chwytaków folii i sitaki oraz szczęki tnącej wymagany jest tylko jeden układ hydrauliczny.

Z ofertą firmy Keltec-Pl Sp. z o.o. można zapoznać się na stronie: www.keltec.pl

37-403 Pysznica, ul. Komunalna 4, woj. podkarpackie
tel. +48 694 358 499,


Liczba odwiedzin: 1951 | Data publikacji: 2018-03-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Zakup maszyn budowlanych i rolniczych wiąże się...
06.04.2020 | Podnośniki
Uchwyty magnetyczne, znane również jako chwytaki magnetyczne,...
Ładowarki kołowe to najczęściej używane maszyny w przemyśle....
Od firm serwisujących maszyny budowlane wymaga się...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. łódzkie

Słowa kluczowe: przecinacz do bali, przecinacze do beli, transport beli, transportowanie bel, chwytaki do bel
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy