Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
17.05.2018 | Agregaty

Pawilony kontenerowe to doskonałe rozwiązanie dla firm handlowych i usługowych, które borykają się z potrzebą dodatkowego miejsca dla swojej działalności. W takich kontenerach można zarówno magazynować towary, jak też prowadzić sprzedaż oraz wykonywać usługi. Co bardzo istotne, ich estetyka pasuje do wielu rodzajów działalności, a odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że są doskonałym zabezpieczeniem na każdą porę roku.

03.04.2018 | Agregaty

Jeśli coś jest stare, nie oznacza to, że nie nadaje się do niczego. Wręcz przeciwnie! Ukryta w kilkudziecięcioletnich przedmiotach historia może stać się częścią czegoś zupełnie nowego. Na przykład nikomu nie potrzebne stuletnie cegły można z powodzeniem zamienić w wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju płytki elewacyjne. To właśnie każdego dnia udowadniają Bernard i Bernadeta Duraj, właściciele firmy BB Duraj zajmującej się ręczną produkcją materiałów wykończeniowych i elementów wystroju wnętrz, do której wykorzystują stare cegły, dachówki, drewno, kamień rustykalny i metal.

19.04.2017 | Agregaty

Czasy, w których kreatywni majsterkowicze remontowali i budowali domy z tego, co akurat było dostępne i wykorzystując nierzadko sprzęt własnoręcznie skonstruowany, to już przeszłość. Dziś oferta rynkowa jest na tyle rozbudowana, że nikt nie musi samodzielnie projektować narzędzi, które usprawniłyby prace na budowie. Urządzenia i materiały budowlane dla tynkarzy, malarzy, szpachlarzy i posadzkarzy znaleźć można w ofercie firmy BMB Technologie.