Dlaczego warto?

Agregaty do malowania natryskowego pozwalają znacznie przyspieszyć wszelkie prace malarskie, a tym samym zaoszczędzą koszty pracownicze i w efekcie zredukują całościowe wydatki. Co bardzo ważne, dzięki nim możliwe jest także zaoszczędzenie materiału, który jest równomiernie nanoszony na dany przedmiot lub powierzchnię. Urządzenia do malowania natryskowego mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Stosując je o wiele bardziej poprawiamy jakość ostatecznego wyrobu. Możemy zapomnieć o śladach po wałku i pędzlu, a także nieestetycznych zaciekach.

fot. TECH-MASTER

Wybierz odpowiednio

– Szeroka oferta agregatów do malowania natryskowego sprawia, że często łatwo pogubić się w gąszczu ofert. Zupełnie inne urządzenia dedykowane są do zastosowań indywidualnych, przy projektach budowlanych na małą skalę oraz do prac deweloperskich – wyjaśnia ekspert z firmy Tech-Master, oferującej kompletne systemy natryskowe, znajdujące zastosowanie m. in. w budownictwie oraz lakiernictwie przemysłowym. – Powodzenie określonego projektu zależy w dużej mierze od dobranych urządzeń, które powinny być odpowiednio mocne i wydajne, ale także właściwie dobrane pod kątem ekonomicznym.

fot. TECH-MASTER

Firma Tech-Master oferuje m.in. agregaty do malowania natryskowego, agregaty szpachlarskie, tynkarskie, a także zacieraczki do tynków, szlifierki do gładzi, do tego pompy transferowe, urządzenia natryskowe do pian i powłok, pompy lakiernicze, osprzęt i narzędzia niezbędne do sprawnego funkcjonowania każdej lakierni i wiele innych.

– Doradzamy odbiorcom w doborze agregatów malarskich pod określone potrzeby – dodaje przedstawiciel firmy Tech-Master. – Wybieramy je zarówno pod kątem wymagań, jak też wielkości danego zlecenia. Wśród półprofesjonalnych modeli podstawowych oferujemy m.in. Titan Compact 190. Jeśli chodzi o modele do średniej wielkości powierzchni wewnątrz obiektów to tutaj sprawdzi się m.in. Graco GX 21 i Airlessco LP 555. Z kolei do szybkiego malowania dużych powierzchni polecić możemy np. Graco Ultra-Max.

fot. TECH-MASTER

Warto zauważyć, że nawet małe agregaty do malowania natryskowego dostarczane przez firmę Tech-Master wyposażone są w ciekawe funkcje.

Dla przykładu, wspomniany Titan Compact 190 posiada ten sam trwały pistolet natryskowy LX 80, który stosuje się w profesjonalnych agregatach tej marki. Wyposażony jest w automatyczny system smarowania pompy, a także system odblokowywania kuli zaworowej bez konieczności demontowania maszyny.

fot. TECH-MASTER

Sklep stacjonarny i internetowy

Coraz więcej sklepów przenosi swoją działalność do internetu. Trudno się temu dziwić, obecnie klienci lubią dokonywać wyborów zza biurka. Jednak wielu z nich nadal preferuje osobisty kontakt ze sprzedawcą, jak również możliwość zobaczenia na żywo produktu przed jego zakupem. Firma Tech-Master postawiła na oba rozwiązania. Zainteresowani mogą zakupić agregaty do malowania natryskowego (oraz inne oferowane wyroby) zarówno online, jak też w jednym z trzech sklepów stacjonarnych firmy (Brodnica, Gdynia i Olsztyn).

fot. TECH-MASTER

A może wynajem lub leasing?

Dla klientów, którzy nie potrzebują agregatów malarskich na stałe, a jedynie do celu określonych zleceń, firma Tech-Master proponuje wynajem urządzeń, a także leasing na korzystnych warunkach.

fot. TECH-MASTER

– Wypożyczenie agregatu do malowania natryskowego na 24 godziny to idealne rozwiązanie do niewielkich zleceń i szybkich prac. Klient nie musi ponosić dużych kosztów, a może korzystać z nowoczesnych i sprawdzonych technologii – tłumaczy ekspert.

fot. TECH-MASTER

Więcej niż sprzęt

Firma Tech-Master oferuje niezawodne technologie, ale także świadczy pomoc w przypadku jakichkolwiek awarii.

fot. TECH-MASTER

– Stawiamy na wydajne i trwałe rozwiązania natryskowe. Oferujemy sprawdzone agregaty do malowania natryskowego renomowanych producentów, które pozwolą naszym odbiorcom na osiągnięcie doskonałych rezultatów – mówi przedstawiciel firmy. – Dostarczane przez nas urządzenia gwarantują wysoką wydajność podczas pracy. Odpowiednia moc silnika i wystarczająca wydajność to z kolei pewność, że każda inwestycja przebiegnie pomyślnie.

Co ważne, w Tech-Master poza doradztwem, produktem wysokiej jakości, możemy także liczyć na serwis.

fot. TECH-MASTER

– Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a dodatkowo prowadzimy okresowe przeglądy sprzętu – tłumaczy ekspert.

Firma przeprowadza również szkolenia z obsługi urządzeń.

fot. TECH-MASTER

Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy z wieloletnim doświadczeniem, znajomością rynku oraz dodatkowymi usługami to koniecznie sprawdź, co oferuje Tech-Master.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.agregaty-malarskie.net

87-300 Brodnica , ul. Sądowa 39, woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 795 442 745,