Pompy dozujące i lakiernicze dla przemysłu

Wydajne, produktywne i trwałe rozwiązania natryskowe

Pompy dozujące oraz pompy lakiernicze SAMES KREMLIN to sprawdzone rozwiązania przemysłowe, dzięki którym producenci mogą ograniczyć swoje koszty oraz zużycie materiałów, przy jednoczesnym wzroście produkcji oraz poprawie jakości. Oferowane pompy dozujące wysokociśnieniowe i pozostałe wyroby pozwalają ponadto na zwiększenie konkurencyjności wśród innych producentów na rynku. Te znane i popularne w całej Europie oraz na pięciu kontynentach pompy dozujące do chemii są dostępne na terenie naszego kraju – u polskiego dystrybutora, jakim jest firma Tech-Master.

Od pompy dozującej po kompletny system aplikacji

SAMES KREMLIN dostarcza odbiorcom zaawansowane i kompleksowe rozwiązania – od pomp dozujących różnego rodzaju po kompletne systemy aplikacji natryskowej. W ofercie marki znajdują się pompy dozujące do chemii oraz pełne wyposażenie dla sześciu różnych linii produktowych, opracowanych przez tę markę. W grupie Airspray znajdziemy rozwiązania oferujące najlepszą jakość wykończenia. Airmix® to doskonała kombinacja jakości i produktywności, Airless to pompy lakiernicze z najwyższej półki do wymagających aplikacji. SAMES KREMLIN dostarcza również wyroby w ramach linii Rexon Dispense, zapewniające pompowanie ponad możliwości oraz precyzyjne wytłaczanie, a także urządzenia oraz pompy dozujące wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe w ramach linii Electrostatic, gwarantujące wysoką jakość i wydajność. W bogatej ofercie nie brakuje oczywiście rozwiązań i systemów Powder Coating, stanowiących szóstą z oferowanych linii produktowych. Przedstawiamy wybrane rozwiązania z bogatej gamy wyrobów tego producenta.

Fot. SAMES KREMLIN

 

Niezawodne pompy lakiernicze – linia Airmix®

Wśród oferowanych pomp dozujących z tej linii szczególnie warto wspomnieć o lekkim, ergonomicznym pistolecie natryskowym Xcite™, który oferuje ponadprzeciętną jakość wykończenia. Jest on dostępny w trzech zakresach ciśnień (120-200-400 barów), dzięki czemu może sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Pistolet zapewnia nawet do 86% przenoszenia, co przekłada się na oszczędności oraz sprzyja ochronie środowiska. Wydajny pistolet Xcite™ dostępny jest z dużym wyborem głowic, dedykowanych do produktów wodorozcieńczalnych. Posiada także wbudowany filtr, który zapobiega blokowaniu głowicy i minimalizuje utratę ciśnienia.

Fot. SAMES KREMLIN

W ramach linii Airmix® nie brakuje oczywiście wydajnych wysokociśnieniowych pomp lakierniczych, dysz, akcesoriów i pistoletów. Warto wspomnieć np. o pompie dozującej do chemii o nazwie 20F50 FLOWMAX, która wyposażona jest w unikalną technologię mieszkową, co gwarantuje łatwą konserwację oraz wydłużoną żywotność. Ta tłokowa pompa lakiernicza przeznaczona jest do szerokiego zakresu produktów płynnych, np. wodorozcieńczalnych, izocyjanianów, produktów UV oraz wrażliwych na wilgoć. Urządzenie wyposażano w silnik powietrzny najnowszej technologii, który gwarantuje cichą pracę. Co ważne, technologia FLOWMAX® nie wymaga serwisowania.

Fot. SAMES KREMLIN

Pompy dozujące do chemii w wersji premium – linia Airless

W ramach tej linii również znajdziemy pompy dozujące z rewolucyjną technologią FLOWMAX®. Warto zwrócić uwagę na pompę 40F100, która dzięki zastosowaniu konceptu FLOWMAX® charakteryzuje się uszczelnieniem zupełnym i jest odporna na pył, a brak zbiorniczka na smar sprawia, że nie trzeba jej konserwować. To pompa o przedłużonej żywotności, która jest przystosowana do materiałów ściernych i wrażliwych na wilgoć. Urządzenie dostępne jest z silnikiem powietrznym Turbo, który pozwala na ciągłą pracę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pompa 40F100 jest rekomendowana do zasilania dwóch pistoletów. Posiada wysoką moc ssania dla materiałów do 4,000 cps.

Kolejnym interesującym produktem z bogatej oferty w ramach linii Airless jest wysoce wydajna pompa lakiernicza 40C50, która zapewnia maksymalne oszczędności energii. Ta wysokociśnieniowa pompa dozująca cechuje się zoptymalizowaną konstrukcją, co przekłada się na prostą oraz szybą konserwację. Urządzenie zapewnia niskie zużycie powietrza, a cichy silnik gwarantuje komfort w miejscu pracy. Z kolei konstrukcja bez martwych stref sprawia, że płukanie oraz zmiany produktu odbywają się niezwykle szybko. Pompa cechuje się również zwiększoną odpornością na wycieranie, dzięki uszczelce grafitowej PTFE.

Fot. SAMES KREMLIN

Elektrostatyczne pompy dozujące – wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe

W ramach obszernej gamy pomp dozujących SAMES KREMLIN znajdziemy także urządzenia niskociśnieniowe oraz wysokociśnieniowe.

Z pierwszej grupy wymieńmy elektrostatyczny ręczny pistolet natryskowy NANOGUN Airspray, który dla większych oszczędności produktu zapewnia wysokie napięcie i natężenie. Ten lekki pistolet zapewnia wyjątkową jakość wykończeń i nadaje się do produktów rozpuszczalnikowych. Doskonale sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu i przynosi znaczne oszczędności powietrza. Cechuje go wysoka ergonomia, poprawiająca komfort pracy operatora. Zasilanie może odbywać się za pomoc pompy dozującej do chemii, zbiornika pod ciśnieniem lub obiegu cyrkulacyjnego.

Fot. SAMES KREMLIN

Wśród zróżnicowanej oferty producenta znajdziemy także urządzanie wysokociśnieniowe. Do tej grupy zalicza się elektrostatyczny ręczny pistolet natryskowy NANOGUN Airmix®, przeznaczony do produktów rozpuszczalnikowych. Ten lekki i ergonomiczny pistolet cechuje wysoki współczynnik przenoszenia – aż 93%. Dostępny jest w dwóch wersjach – 120 i 200 barów oraz spełnia wymagania zróżnicowanych aplikacji. Co ciekawe, ładunek elektrostatyczny pozwala na większe oszczędności farby. Urządzenie posiada także zaawansowane alarmy serwisowe i prewencyjne.

Z pełną ofertą pomp lakierniczych można zapoznać się na stronie: www.tech-master.pl

87-300 Brodnica , ul. Sądowa 39, woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 795 442 745,


Liczba odwiedzin: 1404 | Data publikacji: 2020-02-19

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty tynkarskie, zacieraczki do tynków...
Niezawodność, łatwość obsługi, atrakcyjna cena. Czy jeden...
01.10.2013 | Natryski pianki
Systemy termoizolacji znajdują zastosowanie nie tylko w...
19.05.2015 | Natryski pianki
Zastosowanie produktów poliuretanowych i polimocznikowych w budownictwie...
27.01.2020 | Natryski pianki
W dobie drożejących cen energii nikt nie...
piana natryskowa
14.09.2018 | Izolacje
Pianka natryskowa uznawana jest dziś za jedno...
Polimoczniki to materiały, które szturmem podbijają rynek...
22.10.2014 | Natryski pianki
Piany poliuretanowe wdzierają się przebojem na polski...
06.06.2014 | Chemia budowlana
Kostka brukowa, klinkier oraz różnego rodzaju kamienie...
18.12.2019 | Natryski pianki
Nowoczesne technologie hydroizolacji są już dostępne w...
27.01.2017 | Natryski pianki
Firma CELS jest jedną z wiodących firm...
10.05.2016 | Natryski pianki
Natrysk piany poliuretanowej jako metoda izolacji, mimo...
02.03.2015 | Natryski pianki
W dzisiejszych czasach każdy inwestor wie, że...
07.10.2013 | Natryski pianki
Produkcja przemysłowa generuje wysokie koszty, dlatego właściciele...
15.06.2021 | Pompy
Dostęp do wody z własnego ujęcia jest...
Energooszczędność w obecnych czasach to coś więcej...
13.05.2021 | Piece, kotły
Pompa ciepła i kocioł wodorowy będą najbardziej...
Firma Euro-Wiert oferuje usługi wykonania odwiertów pod...
W opinii społecznej firmy rodzinne cieszą się...
Coraz więcej gospodarstw domowych stawia na własne...
31.05.2019 | Ogrzewanie
Zmiany klimatyczne i kurczące się zasoby naturalne...
16.08.2018 | Ogrzewanie
Współczesny inwestor budując dom, stawia przede wszystkim...
14.03.2018 | Ogrzewanie
Inwestorzy decydujący się na zakup pompy ciepła...
25.10.2017 | Ogrzewanie
W nowoczesnych domach odchodzi się od tradycyjnych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. łódzkie

Słowa kluczowe: systemy natryskowe dla budownictwa, tech-master, systemy natryskowe, technologie natryskowe, pompy, pompy dozujące, pompa dozująca, pompy lakiernicze, pompa lakiernicza, pompy dozujące do chemii, elektrostatyczne pompy,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy