GRUPA LEONARCZYK



Adres firmy:
32-620 Brzeszcze,
ul. Św. Wojciecha 90 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. kom. 662 276 435
Email: [email protected]
WWW: leonarczyk.pl

GRUPA LEONARCZYK

O firmie


Leonarczyk – gwarancja najwyższej jakości

Firma Leonarczyk prężnie rozwija swoją działalność na rynku polskim będąc od lat zaufanym importerem i dystrybutorem pomp głębinowych do studni oraz systemów pompowych .Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów gwarantuje najlepsze rozwiązania technologiczne, sprawną realizacje zlecenia oraz fachowe doradztwo. W asortymencie marki znajdują się produkty najwyższej jakości w postaci pomp głębinowych oraz podzespołów takich jak: zbiorniki hydroforowe czy sterowniki do pomp.

Pompy głębinowe – niezawodność w jednym produkcie

Oferta firmy obejmuje szeroki wybór niezawodnych pomp głębinowych do studni między innymi w postaci pomp z wbudowanym kondensatorem, który zapewnia większe napięcie podczas startu urządzenia. Konstrukcja promowanej pompy głębinowej jest wysoce trwała, gdyż obudowa urządzenia została wykonana z technopolimeru lub stali nierdzewnej. Przeznaczona do pompowania zimnej wody, skutecznie zaopatruje w wodę domki letniskowe działkę lub ogrodowe zraszacze. Kolejny model pomp głębinowych do studni stanowią pompy jednofazowe ze skrzynką sterującą. Znajdują szerokie zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak i skomplikowanych instalacjach sanitarnych oraz kanalizacyjnych. Proponowane pompy wykonane zostały z technopolimeru bądź stali nierdzewnej, dostępne z zabezpieczeniem lub bez zabezpieczenia. Trójfazowe pompy głębinowe z oferty firmy Leonarczyk wykonane z najwyższej jakości materiałów w postaci stali nierdzewnej bądź technopolimeru doskonale sprawdzą się w zakładach przemysłowych, rolnictwie oraz indywidualnych gospodarstwach domowych. W asortymencie dystrybutora znajduje się również grupa 4 oraz 6 calowych pomp głębinowych zapewniających wysokie ciśnienie i przepływ wody. Oferowane pompy głębinowe charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie i zapiaszczenie dzięki zastosowaniu trwałych łożysk z polioksymetylenu oraz węglika krzemu. Kompaktowe oraz wielostopniowe odśrodkowe pompy głębinowe SQ 3 stanowią kolejną propozycje z pośród dostępnych rozwiązań. Wyposażone zostały w silniki z magnesami trwałymi dzięki czemu osiągają satysfakcjonującą wysokość i sprawność podnoszenia. Ponadto oferowana pompa została zabezpieczona przed suchobiegiem, przegrzaniem, wyporem hydrostaycznym oraz anomaliami w sieci elektrycznej.

Zbiorniki hydroforowe – kompaktowe rozwiązanie

Bezobsługowe zbiorniki hydroforowe amerykańskiej marki Global Water Solutions stanowią kolejny produkt występujący w bogatej ofercie dystrybutora. Proponowane narurowe zbiorniki z serii Pressure Wave LX występują w różnych pojemnościach. Wszechstronność urządzenia pozwala na szeroki zakres jego zastosowania dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno w przemyśle oraz placówkach publicznych jak szkoły czy szpitale. Zbiornik został wyposażony w hydrofor, którego głównym zadaniem jest dostarczanie i utrzymanie właściwego ciśnienia wody w instalacji wodociągowej budynku. Proponowane zbiorniki hydroforowe stanowią idealne rozwiązanie dostosowane nawet do małych powierzchni wymagających bezawaryjności i wysokiej jakości pracy.

Włączniki ciśnieniowe- komfortowa kontrola

W asortymencie firmy Leonarczyk znajdują się również akcesoria w postaci sterowników do pomp głębinowych umożliwiających efektywne sterowanie pracą pompy. Elektryczne włączniki ciśnieniowe zostały wyposażone w przejrzysty panel komfortowy w obsłudze, monometr oraz czytnik prądu. Proponowany produkt stanowi podstawowe zabezpieczenie pompy chroniące przed przeciążeniami.

Więcej szczegółów o produktach firmy Leonarczyk na www.leonarczyk.pl

Produkty i Usługi


Studnie głębinowe

 • Kompleksowe wykonanie od odwiertu po pompę
 • Studnie o różnych średnicach
 • Wiercenie na płuczkę i młotkiem
 • Najlepsza jakość i materiały

Odwierty pod pompy ciepła

 • Kompleksowe wykonanie odwiertu wraz z uzbrojeniem

Pompy głębinowe

 • Profesjonalne doradztwo
 • Szeroki wybór
 • Montaż i zabudowa
 • Bezpośredni importer

Akcesoria studzienne

 • Obudowy studzienne
 • Głowice studzienne
 • Zbiorniki hydroforowe
 • Osprzęt do pomp i zbiorników

Artykuły o tej firmie


Stabilne i stałe ciśnienie wylotowe, unikanie uderzenia...
Wśród rozwiązań poprawiających wydajność i obniżających koszty...
14.01.2021 | Studnie
Zapytanie „jak zrobić studnię głębinową” jest dziś...
Coraz więcej gospodarstw domowych stawia na własne...
Zbiorniki hydroforowe doskonale sprawdzają się zarówno w...

Słowa kluczowe: studnie, studnie głębinowe, wiercenie studni, wykonawcy studni głębinowej, leonarczyk, grupa leonarczyk,