Firma COELBO jest hiszpańskim producentem sterowników oraz zabezpieczeń pomp wodnych. Swoje urządzenia produkuje od 1988r. w fabryce w Barcelonie. Pod marką wasną Coelbo działa od kilku lat, jednak doświadczenie firma zdobywała już wcześniej, produkując dla takich znanych producentów pomp, jak: WILO, LOWARA, CALPEDA, PENTAIR, ESPA czy EBARA. Produkty Coelbo cechuje nowoczesna technologia, solidność wykonania, trwałość oraz prostota obsługi urządzeń.

Do czego służy wyłącznik ciśnieniowy do pompy głębinowej?
Sterowniki do pomp głębinowych są rozwiązaniem, które pozwala sterować pracą pompy w sposób efektywny. To doskonałe zabezpieczenie silnika pompy głębinowej przed przeciążeniami (zbyt częstymi i gwałtownymi startami pracy).

Wyłącznik ciśnieniowy do pompy głębinowej Switchmatic 2
Elektroniczny wyłącznik ciśnienia z wbudowanym manometrem oraz czytnikiem prądu w danym momencie Switchmatic 2 kontroluje załączanie i wyłączanie pompy jednofazowej do 3HP (2,2 kW). Ciśnienie załączania i wyłączania może być łatwo konfigurowane dzięki prostemu i przyjaznemu w obsłudze panelowi kontrolnemu. Urządzenie chroni pompę przed: suchobiegiem, przeciążeniem oraz gwałtownymi cyklami.

Wyłącznik ciśnieniowy do pompy wodnej Speedbox
Falownik do pojedynczej pompy (montaż na ścianie) Speedbox zaprojektowany został do automatyzacji jedno lub trójfazowej pompy wodnej. Posiada wbudowane kompletne zabezpieczenie pompy przed przeciążeniem i suchobiegiem. Sterownik pompy głębinowej Speedbox jewt wyposażony także w system kontrolny i zabezpieczający przed złym napięciem zasilającym i przed zwarciem między fazami wyjściowymi.

 

 

Falownik do pojedynczej pompy Speedbox

Sterownik pompy głębinowej jednofazowej lub trójfazowej Speedmatic
Falownik do pojedynczej pompy jedno lub trójfazowej Speedomatic jest wyjątkowo łatwy w podłączeniu. Urządzenie umożliwia płyny rozruch pompy oraz automatycznie reguluje obroty silnika w zależności od zapotrzebowania. Te funkcje maksymalnie wydłużają żywotność silnika i wpierają oszczędność energii. Zaletą tego wyłącznika ciśnieniowego do pompy głębinowej jest bardzo łatwa i przyjazna konfiguracja oraz montaż.

 

 


Falownik do pojedynczej pompy jedno lub trójfazowej Speedmatic

Wyłącznik ciśnieniowy do pompy wodnej Digimatic
Digimatic to nowoczesny cyfrowy sterownik pompy głębinowej, służący do kontroli i ochrony elektrycznych pomp. Jego zastosowanie pozwala na kontrolowanie pracy pompy oraz utrzymanie odpowiedniego ciśnienia przepływu. Sterownik wyposażony jest w cyfrowy manometr oraz ochronę przed przeciążeniem, dostosowaną do pompy.

 

Cyfrowy sterownik pompy do kontroli i ochrony elektrycznych pomp Digimatic

Sterowniki pompy głębinowej Onematic i Onematic Easy
Kompaktowe urządzenia do automatyzacji pompy jednofazowej do 16A (Onematic Easy) lub pompy jednofazowej i trójfazowej (Onematic) kontrolują załączanie i wyłączanie pompy w zależności od wartości ciśnienia wykrytego przez wewnętrzny przetwornik oraz w zależności od przepływu monitorowanego przez czujnik przepływu. Oba urządzenia posiadają wbudowane zabezpieczania przed: przedtężeniem, suchobiegiem oraz zwarciem między fazami wyjściowymi.

 

 

Kompaktowe urządzenie do automatyzacji jednofazowej lub trójfazowej pompy Onematic


Kompaktowe urządzenie do automatyzacji jednofazowej pompy do 16A Onematic Easy

Wyłącznik ciśnieniowy do pompy głębinowej Safematic
Elektroniczny system do ochrony pompy Safematic zatrzyma pompę w przypadku pracy na sucho lub w przypadku przeciążenia. Może być zamontowany także na ścianie.

 

Elektroniczny system do ochrony pompy Safematic

Zalety urządzeń marki Coelbo
Firma Coelbo to absolutny indywidualista na rynku akcesoriów do pomp głębinowych, Firma sama te produkty wymyśla, sama je projektuje i produkuje, dzięki czemu nikt inny takich sterowników nie posiada. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze i ustawieniu, przyjazne użytkownikom. Cechuje je kompaktowa budowa, wszechstronność i efektywność. Ich zintegrowane funkcje sprawiają, że jednym urządzeniem marki Coelbo można zastąpić kilka urządzeń innych firm. Jednak co najważniejsze, sterowniki pozwalają na optymalizację pracy pompy, co zapewnia oszczędność energii i wydłuża czas eksploatacji pompy. Wszystkie wyłączniki ciśnieniowe do pomp głębinowych są produkowane w Hiszpanii.

Więcej informacji o sterownikach ciśnieniowych do pomp wodnych marki Coelbo dostępnych jest na stronie www.akcesoria.leonarczyk.pl

32-620 Brzeszcze, ul. Św. Wojciecha 90 , woj. małopolskie
tel. 662 276 435,