Zbiorniki hydroforowe

Najwyższa amerykańska jakość już dostępna w Polsce!

Zbiorniki hydroforowe doskonale sprawdzają się zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Stosowane są również w instalacjach myjących i systemach nawadniających, a także do podnoszenia ciśnienia i dystrybucji, w systemach studni, deszczowniach, jak też do tłumienia uderzenia hydraulicznego i w instalacjach grzewczych. Pewność działania i trwałość tych rozwiązań uzyskiwana jest dzięki odpowiednim materiałom oraz niezawodnej konstrukcji, które zapewnić może tylko doświadczony producent.

Grupa Leonarczyk jest importerem i dystrybutorem na Polskę zbiorników hydroforowych amerykańskiej firmy Global Water Solutions, która znana jest z produkcji najwyższej jakości rozwiązań, dostępnych już w ponad 100 państwach świata. Global Water Solutions produkuje technologie dla największych producentów armatury wodnej m.in.: Grundfosa, Daba, ZDS. Rozwiązania amerykańskiej marki stosowane są w budynkach światowej sławy, np.: Burj al Arab Hotel w Dubaju, Empire State Building w Nowym Jorku, Palm Island w Dubaju, Venetian Hotel w Las Vegas, Bird’s Nest Olympic Stadium w Beijing.

Nowoczesny, bezobsługowy zbiornik do hydroforu
Rozwiązania marki Global Water Solutions cechują się niezwykłą innowacyjnością. Ich przemyślana konstrukcja oraz odpowiednie wyposażenie sprawiają, że spełniają one oczekiwania odbiorców w zakresie wytrzymałości oraz funkcjonalności na całym świecie. Jedną z ich największych zalet jest bezobsługowość. Zbiorniki hydrofobowe Global Water Solutions, dystrybuowane przez Grupę Leonarczyk, jako jedyne zbiorniki na polskim rynku nie wymagają okresowego sprawdzania ciśnienia, a tym samym uzupełniania powietrza.

 

fot.Grupa Leonarczyk

Kluczowa konstrukcja
Unikalną cechą konstrukcyjną zbiorników hydrofobowych marki Global Water Solutions jest wewnętrzna membrana z kauczuku butylowego, co znacznie odróżnia to rozwiązanie od innych modeli na rynku, które nie posiadają membrany lub przepony albo posiadają ją wyłącznie w formie balonu. Szczególną zaletą amerykańskich zbiorników jest ich znacznie korzystniejsza pojemność. Zbiornik hydroforowy marki Global Water Solutions o pojemności 100 l pomieści tyle samo wody czynnej co zbiornik hydroforowy 150 l przeponowy lub 200 l ocynkowany, oferowany przez inne firmy.

Opatentowany króciec
Oferowane zbiorniki do hydroforu wyposażone są w wykonany ze stali nierdzewnej króciec wodny. Ten opatentowany element jest szczelnie połączony ze zbiornikiem. Jest to znaczna przewaga w stosunku do standardowo stosowanego tzw. flanszu, który często koroduje. Dodatkowo, te nowoczesne zbiorniki hydroforowe wyposażono w zaworki o specjalnej konstrukcji, które zabezpieczają przed ubytkiem powietrza.

 

fot.Grupa Leonarczyk

Odpowiednie membrany
Zastosowana wewnątrz zbiornika hydrofobowego wykładzina z polipropylenu zabezpiecza go przed kontaktem z wodą, dzięki czemu chroni zgromadzoną wodę przed zanieczyszczeniami. W zbiornikach wykorzystywane są także innowacyjne, odporne na starzenie oraz wysokie temperatury membrany (do +90˚C) nie pochodzących z recyklingu. W połączeniu ze specjalną konstrukcją osadzenia w zbiorniku, użytkownik może być pewien, że w pełni wyeliminowano ryzyko jego szybkiego zużycia się i skręcenia. Zastosowane materiały posiadają ponadto certyfikat dopuszczenia wydany przez Food and Drug Administration (FDA) w USA. Są one nieszkodliwe i bezzapachowe.

Trwałość na lata
Najwyższa jakość wykonania oraz dokładne testy na każdym etapie produkcji sprawiają, że zbiorniki hydroforowe Global Water Solutions są pewną inwestycją. Wykonywane ze stali najwyższej jakości są pokryte podwójną powłoką lakieru epoksydowego, który jest odporny na działanie wilgoci i zapobiega przed „poceniem się”. Maksymalna pojemność zbiorników oferowanych przez Global Water Solutions może wynosić nawet do 10000 litrów. Gotowe produkty pakowane są w twardy karton, co zapobiega uszkodzeniu zbiornika w trakcie transportu. Dodatkowo posiadają unikalną, 5-cio letnią gwarancję.

Bezpieczne i niezawodne
Rozwiązania amerykańskiego producenta przekonują swoją niezawodnością. Współczynnik bezpieczeństwa dla stali zastosowanej w zbiornikach hydroforowych Global Water Solutions wynosi 3x (zbiornik o ciśnieniu pracy 10 Bar jest w stanie wytrzymać ciśnienie 30 Bar), natomiast dla kompozytu 5x (zbiornik o ciśnieniu pracy 10 Bar jest w stanie wytrzymać ciśnienie 50 Bar), co jest znacznie wyższą wartością niż w przypadku innych, dostępnych na rynku zbiorników hydroforowych. Co bardzo ważne, wszystkie zbiorniki amerykańskiego producenta dostępne są na całym świecie w tej samej, najwyższej jakości.

 

fot.Grupa Leonarczyk

Trzy serie
Na polskim rynku dostępne są trzy niezawodne serie zbiorników hydroforowych amerykańskiej produkcji: PresureWave™, C2 Lite Kompozyt™ oraz Challenger™, które dystrybuowane są przez Grupę Leonarczyk.
Seria PressureWave™ cechuje się konstrukcją z pojedynczą przeponą. Posiada wykładzinę rodzimą z polipropylenu i opatentowane przyłącze wodne wykonane ze stali nierdzewnej. Konstrukcja nie wymaga konserwacji. Powłoka zewnętrzna wykonana została z poliuretanowego lakieru dwuskładnikowego natryskiwanego na podkład epoksydowy, a szczelna pokrywa zaworu powietrznego uszczelniona pierścieniem uszczelniającym typu o-ring. Zbiorniki hydroforowe tej serii doskonale nadają się do wielu zastosowań, w tym do układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych. Występują jako modele liniowe, poziome i pionowe z podstawą, w objętości od 2-150 litrów.
Seria C2 Lite Kompozyt™ posiada unikalną, 3-częściową konstrukcję, która nie wywołuje kondensacji wilgoci. Ten zbiornik o wyjątkowo lekkiej konstrukcji nie wymaga konserwacji. Wykonany został z wykorzystaniem opatentowanej technologii przepony CAD2. Posiada zawór powietrza wykonany z mosiądzu wysokiej jakości, posiada uszczelkę typu o-ring. Przyłącze wykonane zostało z tworzywa wzmocnionego, a wytrzymałe długie włókno szklane uszczelnione dodatkowo żywicą epoksydową. Podstawa zbiorników hydrofobowych serii C2 Lite Kompozyt™ wytworzona jest z surowego kopolimeru polipropylenu. Występuje w objętości od 60-450 litrów.
Seria Challenger™ nadaje się do wielu zastosowań. Doskonale sprawdza się do układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych. Zbiorniki posiadają przeponę z zagęszczonego butylu odporną na działanie chloru, wody wysoko zmineralizowanej jak i zdemineralizowanej. Dodatkowo wyposażono je we wkładkę z pierwotnego polipropylenu w komorze wody, która izoluje blachę zbiornika od kontaktu z wodą. Modele serii Challenger™ występują w objętości od 60-450 litrów.

 

 

Więcej informacji na temat zbiorników hydroforowych Global Water Solutions oraz oferty Grupy Leonarczyk: www.leonarczyk.pl


Liczba odwiedzin: 108 | Data publikacji: 2018-08-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Zbiorniki ciśnieniowe na wodę, zbiorniki buforowe CO, zbiorniki sprężonego powietrza…Trudno zliczyć branże, w których wykorzystywane są urządzenia ciśnieniowe: od przemysłu wydobywczego, poprzez wodociągi, kanalizację i ciepłownictwo, aż do przemysłu mleczarskiego i chłodnictwa. Każda gałąź przemysłu ma jednak specyficzne wymagania odnośnie zbiorników, dlatego ważne jest precyzyjne dopasowanie urządzeń do potrzeb konkretnego projektu. Na polskim rynku szeroką ofertę w tym zakresie przygotowała firma BEPIS S.A., która produkuje urządzenia dostosowane do wymagań klientów, w tym również bardzo skomplikowane i niestandardowe.

Analizatory i mierniki gazu czy analizatory spalin dla profesjonalnych zastosowań nie tylko pozwalają sprostać surowym przepisom związanym z ochroną środowiska. To także urządzenia, które pozwalają na zachowanie najlepszej efektywności spalania, kontrolę emisji oraz utrzymanie instalacji spalania na jak najwyższym poziomie. Urządzenia kierowane do przemysłu energetycznego znajdziemy w ofercie firmy MRU Sp. z o. o., która dostarcza przenośne i stacjonarne analizatory gazów spalinowych oraz inne przyrządy pomiarowe do stosowania w przemyśle energetycznym.

Betoniarnie mobilne to przyszłość branży budowlanej. Do ich uruchomienia nie potrzeba pozwoleń na budowę, a same urządzenia bardzo łatwo się przestawia, co znacznie przyspiesza wszelkie prace i pozwala wygenerować znaczne oszczędności. Rozwiązanie docenili już użytkownicy w Polsce oraz na całym świecie.

Kontrola rolet zewnętrznych, wewnętrznych, screenów oraz markiz odbywa się dzięki urządzeniom potocznie zwanym windami, które występują w różnych wariantach i modelach. Ich odpowiednie wykonanie bezpośrednio przekłada się na dokładność przeprowadzonych testów, tym samym wpływając na jakość produktów dostarczanych na rynek.

Agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty tynkarskie, zacieraczki do tynków – dostępny dziś na rynku nowoczesny sprzęt nie tylko ułatwia i przyspiesza pracę człowieka (kiedyś wykonywaną ręcznie), ale pozwala też na zaoszczędzenie materiału i poprawę jakości. Jednak to wszystko możliwe jest tylko wtedy, gdy dysponujemy sprzętem wysokiej klasy, dobranym adekwatnie do potrzeb, warunków i wymagań. Jaki agregat tynkarski wybrać? Które agregaty malarsko-szpachlarskie zapewnią bezproblemową i efektywną pracę przez wiele lat? Podpowiadamy razem z ekspertami z firmy Tech-Master, która dostarcza kompletne systemy natryskowe m. in. do budownictwa i lakiernictwa przemysłowego.

Detektory gazu i tlenku węgla czy analizatory gazu, spalin, biogazu to urządzenia powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także optymalizują procesy spalania. Ostatnio na rynku pojawiły się nowości: analizator spalin OMS-420 oraz analizator biogazu SWG100. Dostępne są one w ofercie firmy MRU Sp. z o.o.

Żaluzje i rolety chronią nas przed nadmiernym słońcem oraz ciekawskim wzrokiem sąsiadów i przechodniów. To wygodny i praktyczny sposób zapewnienia sobie komfortu i prywatności w mieszkaniu. Są niezwykle popularne i korzysta z nich wielu polskich mieszkańców. Jednak, czy w trakcie użytkowania kiedykolwiek zastanawialiśmy się, w jaki sposób powstają te systemy osłonowe?

Czasy, w których pracownicy budowy musieli wykorzystywać siłę własnych mięśni, aby wciągnąć na wyższe piętra różnego typu ładunki, to już przeszłość. Dostępna dziś na rynku szeroka oferta wciągarek budowlanych pozwala na dopasowanie urządzenia do różnego typu ładunków. Wiele propozycji z tego zakresu można znaleźć w ofercie firmy Europejskie Centrum Innowacyjne.

Stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia – to powszechnie znany fakt i nikogo nie trzeba przekonywać o jego prawdziwości. Do dziur w drogach dochodzą jeszcze nieprzemyślane wystające konstrukcje kratek ściekowych, studzienki i wysokie krawężniki przy miejscach parkingowych. Wystarczy zwykły pech lub chwila nieuwagi, a piękna felga staje się porysowaną i powyginaną obręczą.

Transportery, linie technologiczne, taśmy transportujące i podajniki taśmowe to rozwiązania, które w każdym zakładzie muszą być „szyte na miarę”, co wymuszone jest specyfiką produkcyjną danego przedsiębiorstwa i jego potrzebami produkcyjnymi. Od początku swojego istnienia, czyli od 2008 roku, Rol-Pas Firma Produkcyjno-Usługowa Sławomir Gawryś ma w swojej ofercie linie transportujące, popularnie zwane przenośnikami. Przedsiębiorstwo świadczy też usługi projektowania, wykonywania i sprzedaży części linii produkcyjnych: konstrukcji oraz całych maszyn.

Szybko, ekonomicznie, sprawnie – takie zadania inwestorzy stawiają dziś przed branżą budowlaną. Takie same są też wymagania budowlańców wobec firm, które dostarczają im technologie produkcyjne. A jeśli oferowane rozwiązania pozwalają dodatkowo zaoszczędzić np. na kosztach transportu, to pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Takie są węzły betoniarskie firmy ELKON, które pozwalają na elastyczną, sprawną produkcję wysokiej jakości betonu we wszystkich klasach towarowych, a dzięki możliwości przemieszczania się wraz z frontem robót, nie generują niepotrzebnych kosztów ponoszonych na przewożenie betonu od producenta na miejsce docelowe.

Procesy przemysłowe, w których udział biorą substancje gazowe muszą być poddawane stałej kontroli. Nadzór nad procesami spalania w kotłowniach czy instalacjach produkujących, spalających lub emitujących biogaz przeprowadzany jest w celu zapewnienia odpowiedniej jakości zachodzących procesów oraz bezpieczeństwa.

Każdy budowlaniec wie, że na efekt finalny konkretnego przedsięwzięcia budowlanego wpływa nie tylko jakość zastosowanych materiałów. Obok nich znaczącą rolę odgrywa też sprzęt, jakiego używa firma realizująca daną inwestycję. Dopiero połączenie tych dwóch składowych, wsparte profesjonalizmem ekipy budowlanej, zagwarantuje wysoką jakość wykonanych robót.

Produkcja osłon okiennych i drzwiowych wymaga przede wszystkim precyzji, a ta może być osiągnięta tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiednich urządzeń. Oprócz dokładności pracy zapewniają one również zwiększenie wydajności, tak ważnej przy realizacji większej ilości zamówień. Inwestując w maszyny i narzędzia do produkcji rolet najlepiej skierować swoje kroki do producenta, który posiada kompleksową ofertę urządzeń. Jedną z takich firm jest Rol-Pas, która oprócz produkcji maszyn typowych podejmuje się również realizacji projektów pod indywidualne zamówienia.

Firma Dezet istnieje na rynku już od 1986 roku i oferuje różne typy zgrzewarek do rur. Flagowym produktem przedsiębiorstwa jest opracowane przez nie urządzenie do polifuzyjnego zgrzewania rur z tworzyw termoplastycznych przy montażu sieciowego przesyłu różnego rodzaju mediów.

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. opolskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. łódzkie
woj. lubuskie
woj. podkarpackie
woj. kujawsko-pomorskie

Słowa kluczowe: zbiorniki hydroforowe, global water solutions, dystrybutor zbiorników hydroforowych, grupa leonarczyk, bezobsługowy zbiornik do hydroforu