Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
22.03.2018 | Dźwigi (żurawie)

Rosnące wymagania inwestorów i odważne koncepcje architektów wymuszają na wykonawcach montaże coraz masywniejszych i większych przeszkleń. W konsekwencji tego projektowane okna i pakiety szybowe są coraz cięższe, a ich montaż i transport na terenie budowy stanowi ogromne wyzwanie dnia codziennego na budowie. Problematyka ta dotyka zarówno budownictwa jednorodzinnego, jak i wysokościowego.

26.02.2016 | Dźwigi (żurawie)

Firmy produkcyjne i montażowe stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi ze stosowaniem dużych szyb i okien. Zwiększające się zapotrzebowanie rynku na budowę coraz bardziej złożonych i wymagających elewacji słupowo ryglowych wymusza stosowanie zmechanizowanych metod podnoszenia i montażu szyb i okien w trudno dostępnych miejscach. Dla takich firm swoją ofertę kieruje firma Uplifter.

02.10.2013 | Dźwigi (żurawie)

Postępująca urbanizacja powoduje, że wykonawcy budów coraz częściej zmuszeni są do poszukiwania nietypowych rozwiązań w zakresie montażu różnego typu elementów. Jednym z takich konceptów są miniaturowe żurawie japońskiej firmy Maeda. Pochodzące z Nagano urządzenia prezentują nieskończone wprost możliwości na ograniczonych powierzchniach.