Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
25.10.2017 | Podnośniki

Podesty to niezbędne wyposażenie firm z branży budownictwa i przemysłu. Mają powszechne zastosowanie w przypadku różnego typu prac remontowych i wykończeniowych, instalacjach i wykonywaniu konstrukcji stalowych. Haulotte – producent podestów w Polsce oferuje nową gamę podestów przegubowych spalinowych HA26.

20.01.2017 | Podnośniki

Prace wykonywane na wysokości muszą być przeprowadzane w sposób, który zapewni nie tylko bezpieczeństwo pracowników, ale także komfort i ergonomię. W łączeniu tych wymagań w ciągu ponad 30 lat działalności wyspecjalizowała się Grupa Haulotte, która oferuje m.in. podesty ruchome teleskopowe, masztowe, ładowarki, podnośniki przegubowe i in. Prostota obsługi i wytrzymałość produktów sprawia, że spełniają one najwyższe wymagania stawiane dziś przez rynek. Wśród nowych rozwiązań producenta pojawiły się dwie maszyny: teleskopowe podesty ruchome HT28 oraz masztowe podesty ruchome Star 6 Picking.

26.01.2016 | Podnośniki

W branży budowlanej praca na wysokości to chleb powszedni, jednak pracodawcy nie zawsze przykładają odpowiednią wagę do kwestii bezpieczeństwa. A skutki takiej postawy mogą być różne – od niskiego komfortu pracy, aż do sytuacji, w których dojść może do uszczerbku na zdrowiu pracownika lub zagrożenia jego życia. Jak zapewnić bezpieczną i komfortową pracę na wysokości? Techniczne rozwiązania w tym zakresie – m.in. ruchome podnośniki i podesty – oferuje firma LOCKHARD.

13.01.2016 | Podnośniki

Budownictwo to jedna z tych branż, w których szczególnie łatwo o wypadek. Obok czynnika, jakim jest ludzka nieuwaga, wynikająca często z pośpiechu, równie częstą przyczyną wypadków jest brak należytej troski o rozwiązania sprzętowe. Tymczasem wysokiej jakości urządzenia, podnośniki, rusztowania jezdne to pierwszy krok do tego, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy. Jednym z czołowych producentów tego typu rozwiązań jest firma Europejskie Centrum Innowacyjne.

08.01.2016 | Podnośniki

Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma 30 lat doświadczeń w tworzeniu prostych, wytrzymałych i niezawodnych urządzeń, oferuje swoim klientom nową generację masztowych podestów ruchomych z przedłużeniem ramienia JIB. Bestsellery w gamie Haulotte: STAR 8 i STAR 10 są idealnym rozwiązaniem do wykonywania codziennych prac na wysokości, przy zachowaniu wysokiej wydajności i bezpieczeństwa pracy.

23.07.2015 | Podnośniki

Podesty masztowe to jedne z najbardziej przydatnych oraz wydajnych maszyn, jakie wykorzystuje się do prac budowlano-remontowych, oświetleniowych, reklamowych, magazynowych. Podesty masztowe Star 8 i Star 10 firmy Haulotte to odpowiedź firmy na precyzyjne oczekiwania klientów, którzy od trzydziestu lat inspirują projektantów firmy Haulotte do tworzenia prostych, wytrzymałych i niezawodnych urządzeń.

23.07.2015 | Podnośniki

Charakterystyczne dla naszych czasów dążenie do maksymalnego wykorzystania przestrzeni sprawia, że wznoszone budynki są coraz wyższe i coraz węższe. Hale magazynowe i produkcyjne, hangary, sklepy, garaże – wszystkie te pomieszczenia nadrabiają powierzchnię, pnąc się w górę. Taka specyfika obiektów wymaga odpowiedniego sprzętu do pracy na wysokościach, który potrzebny jest zarówno do wznoszenia takich obiektów, jak i do ich konserwacji. Przede wszystkim jednak, do codziennej pracy wewnątrz nich.

01.09.2014 | Podnośniki

Trudno wyobrazić sobie plac budowy bez podestów ruchomych. Jednak tylko urządzenia od sprawdzonych dostawców charakteryzują się odpowiednim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Jednym z takich producentów jest firma Haulotte, która w ostatnim czasie do oferty wprowadziła nową serię podnośników przegubowych.

01.10.2013 | Podnośniki

Zarówno w budownictwie, przemyśle jak i logistyce nie można uniknąć pracy na wysokościach. Oczywiście całej kwestii czynności związanych z robotami wysokościowymi nie są w stanie załatwić dźwigi. Dlatego na rynku dostępny jest szereg maszyn, które mogą być wykorzystywane do różnego typu prac wysokościowych takich jak montaż elementów lub konstrukcji budowlanych zarówno w terenie otwartym jak i wewnątrz pomieszczeń.