Podesty masztowe firmy Haulotte

Nowa generacja masztowych podestów ruchomych z przedłużeniem ramienia JIB

Podesty masztowe to jedne z najbardziej przydatnych oraz wydajnych maszyn, jakie wykorzystuje się do prac budowlano-remontowych, oświetleniowych, reklamowych, magazynowych. Podesty masztowe Star 8 i Star 10 firmy Haulotte to odpowiedź firmy na precyzyjne oczekiwania klientów, którzy od trzydziestu lat inspirują projektantów firmy Haulotte do tworzenia prostych, wytrzymałych i niezawodnych urządzeń.

Kiedy praca na wysokościach jest codziennością, warto zadbać o jej komfort i bezpieczeństwo. Podesty masztowe firmy Haulotte to wysokiej jakości sprzęt, którego bezpieczeństwo potwierdzają liczne atesty, a jakość i niezawodność – zadowoleni użytkownicy.

Gdzie sprawdzą się podesty masztowe?
Podesty masztowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie praca na wysokościach wymaga dużej precyzji, a jednocześnie pole manewru jest bardzo ograniczone. Sprawdzą się więc przy wszelkiego rodzaju pracach porządkowych wewnątrz budynków, czyli przy sprzątaniu, myciu okien, wysokich mebli i opraw oświetleniowych. Ułatwią drobne prace remontowe, np. malowanie, naprawy instalacji elektrycznych i hydraulicznych, konserwację klimatyzatorów czy sprawdzenie systemów przeciwpożarowych. Można z nich korzystać też na zewnątrz, o ile da się taki podest ustawić na stabilnym gruncie. Wówczas można go wykorzystać do wymiany/naprawy oświetlenia, zawieszania dekoracji, a nawet mycia elewacji czy strącania sopli. Podest masztowy przydaje się też w logistyce i dystrybucji: do przenoszenia, układania i zdejmowania paczek z towarem, ale też do ich inwentaryzacji. Ciekawym zastosowaniem dla tego typu urządzeń jest obsługa wszelkiego rodzaju imprez i produkcji telewizyjnych: podest przyda się do wznoszenia sceny, prac technicznych, do filmowania czy robienia zdjęć z lotu ptaka.

 

podesty masztowe podesty masztowefot. Haulotte

 

Dlaczego podesty STAR?
Podesty masztowe Star posiadają najlepszy w swojej klasie promień skrętu i wysięg wynoszący 3 metry dzięki przedłużeniu ramienia JIB.  Bezpieczną pracę w ograniczonych warunkach umożliwia im zerowy kąt zachodzenia w obrocie 360°. Oba podesty Star dostosowują się do wszystkich ograniczeń logistycznych i pozwalają zaoszczędzić cenny czas podczas załadunku / rozładunku dzięki unikalnemu systemowi uchwytów transportowych zamontowanych w podstawie urządzenia. Sprawny załadunek umożliwia też duży dopuszczalny kąt nachylenia urządzenia – aż 25%, bo dzięki temu łatwo wjechać takim podestem na rampę załadowczą.

Wśród możliwości technicznych urządzeń Star warto wspomnieć o asynchronicznym, wydajnym, niezawodnym i wytrzymałym silniku. Nowy joystick umieszony w górnym panelu ułatwia precyzyjne pozycjonowanie, bardziej intuicyjną i bezpieczniejszą jazdę oraz manewrowanie w bardzo ograniczonej przestrzeni.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wyposażenie podestów Star w urządzenie diagnostyczne Haulotte Activ’Screen, które w czasie rzeczywistym dostarcza najważniejszych informacji o pracy sprzętu. Aby ułatwić diagnostykę i konserwację podestów Star, są one kompatybilne z uniwersalnym urządzeniem Haulotte Diag. W połączeniu z bezprzewodowym VCI Box (bezprzewodowy interface diagnostyczny), Haulotte Diag pozwala zdalnie programować, rozwiązywać problemy i ogólnie zdiagnozować wszystkie maszyny Haulotte. VCI Box Haulotte może być podłączony do wszystkich maszyn Haulotte jednocześnie, a Haulotte Diag odbiera i wyświetla informacje o sprzęcie z odległości aż do 40 metrów przy użyciu bezprzewodowej technologii Wi-Fi (połączenie kablem jest również możliwe).Usterka maszyny jest wyświetlana razem z prostym opisem (wyświetlany jest pełny opis + kod numeryczny błędu), co pozwala natychmiast podjąć odpowiednie kroki serwisowe, oszczędzając czas na ustalenie przyczyny awarii.

Podest masztowy – Mądra inwestycja na lata
Aby satysfakcja klientów z zakupu podestów masztowych Star 8 lub Star 10 była zagwarantowana, projektanci maszyn Haulotte zadbali o maksymalne wydłużenie pracy urządzeń. Wszystkie części i podzespoły podestów pochodzą od najlepszych producentów (Bosch, Sauer, Deutsch) i zostały specjalnie wyselekcjonowane według wymogu trwałości oraz niezawodności, mają więc trzykrotnie wydłużoną trwałość. Wszystkie komponenty (osie, wiązki, tulejki, złącza) zostały poddane specjalnej obróbce, aby zapewnić im wysoki poziom ochrony przed korozją. Pokrywy podestów wykonane zostały z wyjątkowo odpornych na uderzenia materiałów kompozytowych, posiadających dodatkowo tzw. „pamięć zachowania kształtu”.

Oferując maksymalny poziom bezpieczeństwa, podesty Haulotte spełniają wymagania zgodne z Europejskimi i międzynarodowymi standardami (ANSI, CSA, AS).

Ze specyfikacją techniczną podestów Star 8 – Star 10 oraz z pełną ofertą firmy Haulotte zapoznać się można na stronie www.haulotte.pl

 

05-090 Janki, ul. Graniczna 22, woj. mazowieckie
tel. 227200880,


Liczba odwiedzin: 809 | Data publikacji: 2015-07-23

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:


Podobne artykuły


02.10.2019 | Podnośniki
Podesty ruchome masztowe Haulotte Star 6 oraz...
20.01.2017 | Podnośniki
Prace wykonywane na wysokości muszą być przeprowadzane...
08.01.2016 | Podnośniki
Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma...
01.10.2013 | Podnośniki
Zarówno w budownictwie, przemyśle jak i logistyce...
Zawsze na wysokości zadania Istniejąca już od czterech...
18.01.2021 | Stolarka otworowa
Parowanie okien od zewnątrz i wewnątrz często...
Jeżeli planujesz przeprowadzkę, wśród wielu spraw, które...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
14.01.2021 | Stolarka otworowa
Przy wyborze okien do domu lepiej nie...
14.01.2021 | Stolarka otworowa
Całoroczny ogród zimowy to dziś coś więcej,...
Siatki ogrodzeniowe czy drewniane sztachety to rozwiązania,...
14.01.2021 | Wykańczanie wnętrz
Szymański Wnętrza to znana trójmiejska firma, która...
14.01.2021 | Studnie
Zapytanie „jak zrobić studnię głębinową” jest dziś...
14.01.2021 | Oświetlenie
Wybór odpowiedniego oświetlenia jest niezwykle istotnym momentem...
14.01.2021 | Natryski pianki
Pianka PUR i wełna skalna to stale...
Płyty drogowe z tworzywa sztucznego sprawdzą się...
12.01.2021 | Stolarka otworowa
Niekiedy w starych domach lub w niewielkich...
11.01.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton drewnopodobny na taras, ścieżkę ogrodową czy...
11.01.2021 | Piece, kotły
Nowy kocioł na pellet 10 kW-30kW o...
10.01.2021 | Stolarka otworowa
Okna „gospodarcze” były jeszcze do niedawna synonimem...
23.12.2020 | Ogrzewanie
Decyzja o doborze ogrzewania jest niezwykle ważna,...
Robot do posadzek Cłapa Floor Master to...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: podest masztowy, podesty masztowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy