Wynajem podnośnika koszowego jest w obecnych czasach łatwiejszy niż można to sobie wyobrazić. Atrakcyjna oferta w tym zakresie jest prawdziwym zbawieniem dla firm, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na zakup zaawansowanych urządzeń. Ich krótkoterminowy lub długoterminowy najem jest doskonałym wyjściem.

fot. AA HERKULES

- Atrakcyjny koszt wynajmu podnośnika koszowego sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na właśnie tę drogę – wyjaśnia Ilona Skubis z firmy AA HERKULES, oferującej podesty na wynajem.

Możliwość wyboru z szerokiej oferty podnośników, doradztwo, szkolenia, a także serwis prowadzone przez firmę oferującą wynajem sprawia, że przedsiębiorcy chętnie nawiązują współpracę z AA HERKULES i korzystają z jej kompleksowej propozycji.

fot. AA HERKULES

Wynajem podnośnika koszowego – cena i oferta bez tajemnic

- Nasi odbiorcy chwalą sobie możliwość wynajmu podnośników koszowych – dodaje Mateusz Nowak. – Obsługujemy obiorców z szeroko rozumianej branży budowlanej, ale także magazynowej, reklamowej oraz innych. Opcja wynajmu zwyżki jest bardzo atrakcyjna dla firm o różnej wielkości i charakterze.

To czym wyróżnia się AA HERKULES, jest kompleksowa oferta oraz fachowe doradztwo.

fot. AA HERKULES

- Nasi klienci mogą liczyć na coś więcej niż udostępnienie cennika wynajmu podnośnika koszowego – tłumaczy Ilona Skubis. – Do naszych odbiorców podchodzimy w pełni profesjonalnie i przed jakąkolwiek decyzją przeprowadzamy dokładny wywiad w zakresie tego, co jest określonej firmie potrzebne i na tej podstawie przygotowujemy ofertę oraz wykonujemy wycenę. Posiadamy zwyżki cenionych producentów, dzięki czemu nasze urządzenia odznaczają się solidnością i można na nich polegać. Wśród marek, jakie oferujemy znaleźć można m.in. Genie, Haulotte, JLG i NiftyLift.

AA HERKULES posiada 4 oddziały w Polsce (Śląsk, Dolny Śląsk, Mazowieckie, Łódzkie), a w każdym z biur znajdują się specjaliści, którzy służą poradą oraz fachową wiedzą.

fot. AA HERKULES

- W głównej siedzibie naszej firmy, w Katowicach, przeprowadzamy szkolenia na podnośniki koszowe, co pozwala wszystkim użytkownikom uzyskać kwalifikacje oraz wiedzę niezbędną do bezpiecznego i wydajnego operowania wolnobieżnymi podestami ruchomymi – mówi Karina Kopińska. – Zatrudniamy doświadczonych instruktorów oraz posiadamy certyfikację UDT-CERT, a ponadto, nasza jednostka wyróżnia się wysoką zdawalnością.

AA HERKULES oferuje także transport podnośników do 150 km od każdej z filii. Firma świadczy także usługi serwisu, konserwacji i naprawy urządzeń dla swoich odbiorców, jak też firm zewnętrznych.

fot. AA HERKULES

Do fabryk, hal oraz przestrzeni publicznej

Urządzenia transportu bliskiego to niezwykle zróżnicowana grupa maszyn. Znajdziemy wśród nich zarówno urządzenia dźwigowe (zaliczamy do nich także podesty koszowe i ruchome), jak też transportowe (wózki i przenośniki). Zwyżki budowlane dzielą się na samojezdne (zintegrowane z podwoziem samochodowych), przejezdne (posiadające własny napęd) i przewoźne (na przyczepkach).

fot. AA HERKULES

- Zwyżki można spotkać w wielu zakładach, a za sprawą ich różnorodności dostosowane są do firm z różnego rodzaju branż – mówi Ilona Skubis. – Przed wynajmem podnośnika koszowego oraz dowolnego innego urządzenia z zakresu transportu bliskiego musimy przeprowadzić analizę potrzeb. Ważny jest zasięg podnośnika – w zakresie wysokości oraz wysięg boczny, a także maksymalne obciążenie zwyżki. W przypadku prac zewnętrznych i budowlanych istotny jest typ ogumienia – do wyboru mamy ogumienie terenowe z dużym bieżnikiem i niebrudzące, które jest polecane do wnętrz. Miejsce pracy decyduje także o rodzaju silnika, bowiem do wnętrz wykorzystuje się bezemisyjne zwyżki elektryczne, a na zewnątrz spalinowe, często z napędem 4x4. W naszej ofercie znaleźć można także urządzenia z napędem hybrydowym, które nadają się do obu zastosowań.

Ostateczna cena wypożyczenia podnośnika koszowego w dużej mierze będzie zależała od tego, jakie są nasze potrzeby, ale dzięki niezwykle bogatej ofercie AA HERKULES można z powodzeniem dobrać odpowiednie urządzenie do potrzeb oraz danego budżetu.

fot. AA HERKULES

Logistyczne możliwości podnośników

Duże zainteresowanie wynajmem podnośnika koszowego wiąże się z szeroką możliwością operacji, jakie można dzięki nim wykonać. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi z zakresu transportu bliskiego możemy przeprowadzić prace budowlane, remonty wewnętrzne i zewnętrzne, operacje logistyczne, prace związane z montażem banerów i reklam, inspekcjami pożarowymi, instalacją sieci teleinformatycznych, monitoringu, klimatyzacji, a także wiele innych. Różne modele podnośników różnią się nie tylko napędem, ale także konstrukcją, co przekłada się na ich możliwości logistyczne.

- Bardzo znanym na rynku urządzeniem jest podnośnik nożycowy, który oferuje pionowy kierunek wznoszenia w zakresie góra-dół – wyjaśnia Ilona Skubis. – Model o największym udźwigu-ponad 1 tonę, pozwala pracować na platformie jednocześnie nawet 7 osobom. Podnośnik nożycowy Holland Lift pozwala na podnoszenie do 18,5 m w górę. Jeśli poszukujemy większego zakresu wysokości to warto przyjrzeć się podnośnikom teleskopowo-przegubowym, których zasięg pionowy wynosi do 25,6 m, a zasięg boczny do 16,2 m. Ich przegubowe ramie i obrotowy korpus pozwalają na transport w dowolnym kierunku. Sprawdzają się szczególnie wtedy gdy na podłożu pojawia się jakaś przeszkoda, wokół której nie da się przejechać. W przypadku udźwigu jest to 250 kg, co oznacza 2 pracowników. Do pracy we wnętrzach sprawdzą się mniejsze modele, np. kompaktowe podnośniki masztowe o udźwigu do 200 kg, zasięgu pionowym do 12,5 m i bocznym do 6 m. Stosunkowo lekkie i niewielkie mieszczą się w windach oraz łatwo nimi przejechać przez drzwi i wąskie korytarze. Dla specjalnych potrzeb w zakresie pracy na zewnątrz polecamy podnośniki typu pająk, które posiadają szeroko rozkładane podpory i napęd gąsienicowy. Tutaj udźwig wynosi do 200 kg, wysokość robocza do 23 m i zasięg boczny do 11,2 m. Tym, co wyróżnia ten typ jest możliwość jazdy i pracy wzdłuż pochyłych powierzchni.

fot. AA HERKULES

Skorzystaj ze specjalistycznej wiedzy

Nie wiesz jakie zasilanie i napęd wybrać? Która zwyżka pomoże w realizacji zamierzonych prac? Skontaktuj się z firmą AA HERKULES i dowiedz się, co zaproponowaliby specjaliści w tej dziedzinie.

fot. AA HERKULES

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie: www.podnosnikikoszowe.pl

40-389 Katowice, ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18, woj. śląskie
tel. +48 511 520 520,