Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie

Wybór ogrzewania to bardzo ważna decyzja, która zaważy w przyszłości na naszym komforcie cieplnym oraz finansach. Rodzaj instalacji zależy w dużej mierze od możliwości architektonicznych i adaptacyjnych budynku. W ostatnim czasie wielu inwestorów waha się pomiędzy ogrzewaniem podłogowym a tradycyjnymi grzejnikami. Które z tych rozwiązań powinniśmy wybrać i kiedy?

Osady na armaturze sanitarnej i kafelkach, szorstkie ręczniki i odzież, kilogramy kosmetyków zużywanych do nawilżenia przesuszonej skóry… Skutki twardej wody odczuwane na co dzień są bardzo uciążliwe, a właśnie taka woda płynie z większości kranów w Polsce. Czy jedwabiście miękka, perłowa woda to niespełnione marzenie? Absolutnie nie! Filtr zmiękczający wodę BWT AQA PERLA nie tylko poprawia jej jakość, ale pozwala też sporo zaoszczędzić na środkach piorąco-myjących, detergentach i naprawach sprzętu AGD. Nie mówiąc już o tym, że to pierwszy krok do aksamitnej skóry i jedwabiście lśniących włosów.

Młynki zlewozmywakowe nie są w Polsce urządzeniami popularnymi. Jednak zainteresowanie nimi wciąż rośnie i pojawiają się w wielu polskich domach. Czy warto z nich korzystać? Wszystko wskazuje na to, że tak. Dwoma najważniejszymi argumentami, które mogą przekonać potencjalnego inwestora do zakupu młynka zlewozmywakowego są niewątpliwie ekologia i wygoda.