Drewniane deski sedesowe dotychczas nie brane zwykle pod uwagę przez inwestorów zaczęły być doceniane ze względu na walory wizualne i niespotykaną dotąd estetykę. Dużym plusem jest ich wytrzymałość należy jednak pamiętać o tym, że drewno wymaga specjalnej pielęgnacji. Jeśli klient obawia się, że nie sprosta zadaniu utrzymania drewna w czystości może zdecydować się na deskę MDF. Są one doskonałą kopią drewna i tylko wprawne oko specjalisty w dziedzinie materiałoznawstwa jest w stanie zobaczyć bardzo subtelną różnicę.

Dla zwolenników pozostania przy tworzywach sztucznych dobrym wyborem będzie duroplast. Twardy i wytrzymały materiał. Nie odkształca się i nie ulega odbarwieniom. Pokrywany jest on najczęściej specjalnymi powłokami antybakteryjnymi, które gwarantują maksymalną higieniczność. Deski z duroplastu z reguły wyposażone są też w solidne mocowania w postaci metalowych zawiasów, często w oczywisty sposób przekłada się na ich dłuższą żywotność.

fot. Masma

Deska sedesowa drewniana na wymiar czy warto?

Deski drewniane od najlepszych wytwórców takich jak firma Masma wykonywane są na wymiar z litego drewna barwionego na życzenie klienta. Pokrywa się je specjalistycznymi lakierami, doskonale chroniącymi przed wilgocią. Dzięki temu, że produkt od początku do końca jest zindywidualizowany i powstaje na zamówienie można go zastosować w dowolnie wybranym rodzaju ceramiki łazienkowej. Polskie lite drewno takie jak dąb, brzoza czy buk lub też gatunki egzotyczne, a konkretnie afrykańskie ­ zebrano, padouk, iroko, wenge, sapeli, merbau to gwarancja wyjątkowej jakości i wyróżniającej się spośród całej oferty rynkowej estetyki. Firma Masma oferuje możliwość zainstalowania zawiasów różnych typów, w tym w wersji wolno opadającej.

fot. Masma

Zawiasy hamujące do deski sedesowej wolno opadającej

To produkt, który zapewnia wygodę i wysokie bezpieczeństwo użytkowania zwłaszcza w przypadku osób niesamodzielnych. Koniec z trzaskającą deską sedesową i krępującymi odgłosami z toalety, kiedy w domu są goście. Koniec nocnych wybudzeń domowników, kiedy jeden z nich musi udać się do WC. Brak płaczu i problemu przyciętych palców docenią rodzice i dziadkowie. Szczególnie małe dzieci uczące się samodzielności lub te, które dopiero przechodzą trening czystości nie będą się obawiać wizyty w łazience.

Deska sedesowa na wymiar według potrzeb

Masma proponuje klientom deski sedesowe wykonywane na zamówienie również z innych materiałów niż drewno. Dostępna jest bardzo szeroka gama materiałów i paleta kolorów RAL. Deska sedesowa na wymiar może okazać się też jedynym rozwiązaniem, gdy poprzednia uległa zniszczeniu, a miska sedesowa to model, który wycofany został z produkcji i rynku. Wybierając produkt na zamówienie wystarczy wysłać obrys starej deski, jej zdjęcie lub samą deskę. Pracownicy firmy zawsze służą pomocą. Można się z nimi skontaktować nawet telefonicznie. Wspólnie z klientem znajdą najlepsze rozwiązanie, które będzie wychodzić naprzeciw wymaganiom i nawet najbardziej specyficznym potrzebom. Bez względu na to czy chodzi tylko o wysokiej jakości deskę sedesową na wymiar czy wykonanie produktu, który swą ergonomią ma ułatwiać codzienne zabiegi higieniczne i bezpieczne użytkowanie miski sedesowej czy bidetu osobom niepełnosprawnym, seniorom czy małym dzieciom.

Firma Masma kładzie nacisk na jakość i dostarczenie swoim klientom szerokiego wachlarza produktów oraz możliwości ich wykorzystania. Zainteresowani znajdą tu również części zamienne do urządzeń sanitarnych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.masma.pl

43-215 Studzienice , ul. Jaskółek 14, woj. śląskie
tel. +48 790 785 333,