Deska sedesowa na wymiar

To nie luksus to produkt dostępny dla wszystkich

Przy aranżowaniu łazienki lub samej toalety myślimy najczęściej o wyborze najlepszych materiałów na ściany i podłogi, wysokiej jakości armaturze oraz kolorystyce lub innych detalach. Jednak coraz częściej inwestorzy poświęcają też uwagę rozwiązaniom praktycznym. Ergonomia miski sedesowej i zastosowane w niej techniczne udogodnienia stają się istotne nie tylko dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Deska sedesowa na wymiar nie jest już luksusem, a produktem dostępnym dla każdego. Jak ją wybrać i dlaczego warto zdecydować się na produkt na zamówienie. O tym jak dokonać wyboru opowie ten artykuł.

Drewniane deski sedesowe dotychczas nie brane zwykle pod uwagę przez inwestorów zaczęły być doceniane ze względu na walory wizualne i niespotykaną dotąd estetykę. Dużym plusem jest ich wytrzymałość należy jednak pamiętać o tym, że drewno wymaga specjalnej pielęgnacji. Jeśli klient obawia się, że nie sprosta zadaniu utrzymania drewna w czystości może zdecydować się na deskę MDF. Są one doskonałą kopią drewna i tylko wprawne oko specjalisty w dziedzinie materiałoznawstwa jest w stanie zobaczyć bardzo subtelną różnicę.

Dla zwolenników pozostania przy tworzywach sztucznych dobrym wyborem będzie duroplast. Twardy i wytrzymały materiał. Nie odkształca się i nie ulega odbarwieniom. Pokrywany jest on najczęściej specjalnymi powłokami antybakteryjnymi, które gwarantują maksymalną higieniczność. Deski z duroplastu z reguły wyposażone są też w solidne mocowania w postaci metalowych zawiasów, często w oczywisty sposób przekłada się na ich dłuższą żywotność.

fot. Masma

Deska sedesowa drewniana na wymiar czy warto?

Deski drewniane od najlepszych wytwórców takich jak firma Masma wykonywane są na wymiar z litego drewna barwionego na życzenie klienta. Pokrywa się je specjalistycznymi lakierami, doskonale chroniącymi przed wilgocią. Dzięki temu, że produkt od początku do końca jest zindywidualizowany i powstaje na zamówienie można go zastosować w dowolnie wybranym rodzaju ceramiki łazienkowej. Polskie lite drewno takie jak dąb, brzoza czy buk lub też gatunki egzotyczne, a konkretnie afrykańskie ­ zebrano, padouk, iroko, wenge, sapeli, merbau to gwarancja wyjątkowej jakości i wyróżniającej się spośród całej oferty rynkowej estetyki. Firma Masma oferuje możliwość zainstalowania zawiasów różnych typów, w tym w wersji wolno opadającej.

fot. Masma

Zawiasy hamujące do deski sedesowej wolno opadającej

To produkt, który zapewnia wygodę i wysokie bezpieczeństwo użytkowania zwłaszcza w przypadku osób niesamodzielnych. Koniec z trzaskającą deską sedesową i krępującymi odgłosami z toalety, kiedy w domu są goście. Koniec nocnych wybudzeń domowników, kiedy jeden z nich musi udać się do WC. Brak płaczu i problemu przyciętych palców docenią rodzice i dziadkowie. Szczególnie małe dzieci uczące się samodzielności lub te, które dopiero przechodzą trening czystości nie będą się obawiać wizyty w łazience.

Deska sedesowa na wymiar według potrzeb

Masma proponuje klientom deski sedesowe wykonywane na zamówienie również z innych materiałów niż drewno. Dostępna jest bardzo szeroka gama materiałów i paleta kolorów RAL. Deska sedesowa na wymiar może okazać się też jedynym rozwiązaniem, gdy poprzednia uległa zniszczeniu, a miska sedesowa to model, który wycofany został z produkcji i rynku. Wybierając produkt na zamówienie wystarczy wysłać obrys starej deski, jej zdjęcie lub samą deskę. Pracownicy firmy zawsze służą pomocą. Można się z nimi skontaktować nawet telefonicznie. Wspólnie z klientem znajdą najlepsze rozwiązanie, które będzie wychodzić naprzeciw wymaganiom i nawet najbardziej specyficznym potrzebom. Bez względu na to czy chodzi tylko o wysokiej jakości deskę sedesową na wymiar czy wykonanie produktu, który swą ergonomią ma ułatwiać codzienne zabiegi higieniczne i bezpieczne użytkowanie miski sedesowej czy bidetu osobom niepełnosprawnym, seniorom czy małym dzieciom.

Firma Masma kładzie nacisk na jakość i dostarczenie swoim klientom szerokiego wachlarza produktów oraz możliwości ich wykorzystania. Zainteresowani znajdą tu również części zamienne do urządzeń sanitarnych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.masma.pl

43-215 Studzienice , ul. Jaskółek 14, woj. pomorskie
tel. +48 790 785 333,


Liczba odwiedzin: 77 | Data publikacji: 2021-11-24

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Funkcjonalna i stylowa łazienka to efekt przemyślanej...
Aranżacje w stylu industrialnym w ostatnich latach...
Ekologia, energooszczędność, wytrzymałość – materiały budowlane dziś,...
Kompletne systemy budowy ścian, kominów czy kanałów...
Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary wprowadza na rynek...
Co otrzymamy, gdy ambitny producent połączy w...
Na rynku jest wiele różnych rozwiązań i...
Systemy do wiercenia rdzeniowego Pulse-Tech to innowacyjne...
Panele samoprzylepne na podłogę z winylu to...
Kiedy już zapadnie decyzja o wybudowaniu własnego...
13.01.2020 | Szkło
Nietypowe kabiny prysznicowe na wymiar, ciekawe w...
Kotwa chemiczna i klej do betonu to...
12.04.2019 | Piece, kotły
W Polsce coraz więcej mówi się o...
13.11.2018 | Systemy kominowe
Na rynku systemów kominowych do wyboru są...
Dachówka ceramiczna płaska to jedno z najchętniej...
W Internecie roi się od blogów poświęconych...
09.11.2017 | Piece, kotły
Oprócz tysiąca kolorów w przyrodzie jesień przynosi...
Obok mebli i bibelotów, które dopełniają dzieła,...
Dzięki pokryciom ceramiczno-blaszanym Gerard AHI Roofing możemy...
Fakt, że ogrodzenie stanowi wizytówkę domu, nie...
Decyzja o wyborze pokrycia dachowego to jedna...
23.05.2016 | Oświetlenie
Lampy na indywidualne zamówienie, niepowtarzalne, unikalne... dziś,...
Aranżowanie wnętrza to ostatni, bardzo ważny etap...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. warmińsko-mazurskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. dolnośląskie
woj. pomorskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: deska sedesowa na wymiar, deska sedesowa, deskę sedesową na wymiar, MASMA, deski sedesowe, ceramika, ceramika łazienkowa, części zamienne do łazienek, meble i akcesoria, meble łazienkowe, meble i akcesoria łazienkowe, kabiny, brodziki, wanny,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy