Andax Andrzej JasińskiAdres firmy:
44-280 Rydułtowy,
ul. Boh.Warszawy 146,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 697-831-203
Email: [email protected]
WWW: sanjo.pl

Andax Andrzej Jasiński

O firmie


Oferta firmy Sanjo obejmuje rozbudowany asortyment do wyposażania toalet publicznych: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, pojemniki na ręczniki i papier, hotelowe suszarki do włosów, a także kosze na śmieci i inne elementy. Tak szeroka oferta sprawia, że wśród klientów Sanjo znajdują się zarówno przedsiębiorstwa z branży hotelarskiej i gastronomicznej, jak również placówki oświatowe, służby zdrowia oraz firmy i instytucje, wyposażające toalety dla pracowników.

Kilkanaście lat obecności firmy Sanjo w branży zaowocowało dużym doświadczeniem, ale też licznymi kontaktami handlowymi, które dziś trudno przecenić. Wśród produktów, które można nabyć w sklepie snajo.pl, znajdują się wyroby wiodących, renomowanych firm polskich i zagranicznych, a oferta jest sukcesywnie poszerzana zgodnie z sugestiami klientów i zapotrzebowaniem rynku. Ponieważ Sanjo jest bezpośrednim importerem hotelowych suszarek do włosów oraz suszarek do rąk, może zaproponować te produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. W połączeniu z rabatami dla stałych klientów oraz niskim kosztem przesyłki i szybką dostawą jest to oferta, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę.

Produkty i Usługi


Co można nabyć za pośrednictwem sklepu?

Elektryczne suszarki do rąk: montowane na ścianie suszarki metalowe i plastikowe, a także suszarki kieszeniowe (strumieniowe), które montuje się na wysokości pasa użytkownika. Dostępne są urządzenia marek takich jak: Dyson, Sanjo, Warmtec, Impeco, Faneco czy Merida.

Suszarki hotelowe i basenowe do włosów. Ich atutem jest też wytrzymałość i łatwość czyszczenia. W ofercie znajdują się m.in. niewielkie suszarki hotelowe przeznaczone do montażu w łazienkach pokojowych, a także urządzenia o wysokiej mocy i wydajności, co pozwoli na oszczędne gospodarowanie energią elektryczną na basenie czy w centrum SPA.

Dozowniki do mydła w płynie i w piance; mają one różne pojemności oraz wykonane są z różnych materiałów (metal, plastik). Dostępne są też dozowniki łokciowe oraz automatyczne dozowniki bezdotykowe, które pozwalają na bardzo higieniczne mycie rąk bez konieczności dotykania powierzchni dozownika.

Pojemniki na ręczniki – w tej gamie produktów znajdują się wyroby wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS lub wzmocnionego plastiku w kilku wersjach kolorystycznych, w tym pojemniki białe, czarne, szare oraz przezroczyste. Dostępne są ponadto podajniki metalowe, wykonane ze stali nierdzewnej, które są bardzo estetyczne, a zarazem proste w obsłudze i wytrzymałe. Uzupełnieniem oferty są pojemniki na ręczniki w rolce (plastikowe i metalowe) oraz stojaki i podajniki na czyściwo, które szczególnie sprawdzą się w zakładach przemysłowych, gastronomicznych, warsztatach, magazynach i placówkach o charakterze sanitarnym.

Pojemniki i podajniki papieru toaletowego – są wykonane z tworzywa sztucznego ABS, które cechuje się dużą wytrzymałością i niewielką masą, a także z metalu – szczególnie odpornego na intensywną eksploatację. Sanjo oferuje podajniki do wszystkich typów papieru toaletowego, jakie są dostępne na rynku (małe rolki papieru, rolki mini jumbo, rolki midi jumbo, rolki maxi jumbo).

Uchwyty dla niepełnosprawnych do łazienki – w ofercie znajduje się szeroki zakres akcesoriów ułatwiających korzystanie z łazienki osobom niepełnosprawnym: poręcze, uchwyty, krzesełka prysznicowe i taborety. Sprawdzą się one zarówno w domowych łazienkach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie wykonane są z wysokiej klasy materiałów co sprawia, że są solidne, trwałe oraz estetyczne.

Uzupełnieniem oferty są: kosze na śmieci, odświeżacze powietrza, szczotki do WC, ręczniki i papier do toalet publicznych, środki czystości, sprzęt do sprzątania, przewijaki dla dzieci i inne akcesoria łazienkowe (np. wieszaki, półki łazienkowe, deski sedesowe i in.).


Słowa kluczowe: Andax Andrzej Jasiński, Sanjo, oczyszczacze powietrza, dozowniki do mydła, suszarki do rąk, suszarki hotelowe, pojemniki na ręczniki, pojemniki na papier toaletowy, kosze na śmieci, szczotki do wc, papiery i ręczniki, środki czystości, sprzęt do sprzątania, akcesoria łazienkowe, przewijaki dla dziecka, baterie łazienkowe, wyposażenia sanitariatów ze stali szlachetnej, zasłonki prysznicowe, poręcze i uchwyty, nawilżacze powietrza