GEBERIT SP Z O.OAdres firmy:
02-676 Warszawa,
ul. Postępu 1,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 376 01 02
tel. kom. +48 801 17 17 17
WWW: www.geberit.pl

GEBERIT SP Z O.O

O firmie


Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. 

Produkty i Usługi


Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: łazienka, wyposażenie łazienki, stelaż podtynkowy, spłuczka podtynkowa, toaleta myjąca, ceramika w łazience, ceramika łazienkowa, meble łazienkowe