Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
14.06.2017 | Meble

Kuchnia jest sercem każdego domu. W tym miejscu przygotowujemy i spożywamy posiłki. Gabinet – tu przyjmujemy gości, prowadzimy rozmowy, podejmujemy ważne decyzje. Dlatego pomieszczenia domowe powinny być wyjątkowymi, pięknie urządzonymi wnętrzami, wyposażonymi w ręcznie robione meble z drewna.

10.11.2015 | Meble

„To, czym się otaczasz, definiuje to kim jesteś” – tak mówi mądre przysłowie i trzeba przyznać, że jest w nim sporo prawdy. Otoczmy się więc pięknymi przedmiotami dobrej jakości zamiast tkwić w samym środku bylejakości i tandety. Dotyczy to także, a może przede wszystkim, wnętrza naszego domu – bo to tam spędzamy wolny czas, pracujemy i odpoczywamy. Dlatego dobrze jest dobrać takie meble, które będą harmonijnie współgrały z naszą naturą, zapewniając jednocześnie przyjemne odczucia wizualne. Jeśli do tego będą to meble z prawdziwego drewna, można być spokojnym o ich jakość.

12.10.2015 | Meble

Rzymskie termy, turecki hammam czy rosyjska bania – już od starożytności łaźnie były nie tylko miejscem kąpieli, ale przede wszystkim relaksu i odprężenia. Dzisiaj łazienka jest obowiązkowym pomieszczeniem w każdym domu, ale jej zadania pozostały takie same. Na szczęście możliwości aranżacji łazienki jest tak wiele, że może to być jednocześnie miejsce funkcjonalne i piękne.

09.09.2015 | Meble

Meblarskim wyznacznikiem XXI wieku jest standaryzacja, a tanie meble w stylu skandynawskim stoją w niemal każdym domu, choć ich jakość nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów poszukuje mebli nietuzinkowych, jedynych w swoim rodzaju, które sprawią, że zaaranżowane z ich udziałem wnętrza staną się stylowe, eleganckie i efektowne.

13.04.2015 | Meble

Na polskim rynku meblarskim jest mnóstwo firm, które oferują gotowe wyroby wytwarzane seryjnie. I choć takie produkty znajdują swoich licznych nabywców, to jednak wielu klientów poszukuje czegoś innego, niestandardowego, wyróżniającego się unikalnym designem. Naprzeciw oczekiwaniom takich osób wychodzi firma Top-Stol z Warszawy.

22.01.2015 | Meble

Coraz częściej można spotkać się z opinią, że znakiem naszych czasów (przynajmniej w dziedzinie aranżacji wnętrz) jest globalizacja, produkcja seryjna i standaryzacja. Wokół nas jest mnóstwo sklepów, które oferują wyroby niemal identyczne, wytwarzane maszynowo według tego samego wzoru. Być może właśnie dlatego klienci coraz częściej szukają czegoś innego – produktu jedynego w swoim rodzaju, unikalnego, wykonanego na zamówienie. Na szczęście wciąż jeszcze można na polskim ryku znaleźć firmy, które są w stanie tego typu wyroby zaoferować.

24.09.2014 | Meble

Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim to pomieszczenie ciepłe i przytulne, które urzeka swoim urokiem dzięki harmonijnym połączeniom kolorów, bez ostrych kontrastów i jaskrawych barw. Z kolei kuchnie angielskie w niezwykły sposób łączą bogactwo zdobień z dobrym smakiem. Te dwa style, choć tak różne od siebie, jedno bez wątpienia mają wspólne – do ich wykonania potrzeba nie tylko sprawnego rzemieślnika, ale i artysty.

22.09.2014 | Meble

Nie ma chyba drugiego pomieszczenia w domu, które spełniałoby jednocześnie tyle funkcji, co łazienka. Jest to zarówno przestrzeń o charakterze użytkowym, jak i miejsce, w którym możemy zrelaksować się po ciężkim dniu. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio ją zaaranżować, zarówno jeśli chodzi o dobór płytek czy sanitariatów, jak i o meble łazienkowe. Nierzadko to właśnie ten ostatni element decyduje o charakterze całości.

25.03.2014 | Meble

Jeżeli seryjne rozwiązania stosowane w autach turystycznych nie są dla Ciebie zadowalające, jeśli posiadasz samochód, który chciałbyś zabudować lub poddać przeróbkom, powinieneś zainteresować się ofertą firm modyfikujących pojazdy. Zamiana samochodu dostawczego w jeżdżący dom, zabudowany pod indywidualne zamówienie właściciela, przy użyciu najwyższej jakości materiałów to idealne zlecenia dla firmy Balcamp.