1. Nowoczesne łóżka – z dala od utartych schematów.
  2. Łóżko sypialniane – zróżnicowane style.
  3. Idealne łóżko – wytrzymały i stylowy mebel.
  4. Wymarzona aranżacja swojej sypialni.

Atrakcyjne wizualnie i wygodne łóżko bez wątpienia jest najistotniejszym elementem każdej sypialni. To ono przyciąga do siebie spojrzenia (niejako decydując o stylu całego pomieszczenia), jak i odpowiada za tak ważny w obecnych czasach wypoczynek. Renomowani producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę – wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferując im łóżka z możliwością indywidualnej modyfikacji już na etapie projektowym…

Nowoczesne łóżka – z dala od utartych schematów

Każdy człowiek jest inny. Posiada swoje preferencje, przyzwyczajenia oraz indywidualną budowę ciała. Zmaga się też z różnego rodzaju schorzeniami i kontuzjami. Co za tym idzie, zarówno od łóżek, jak i materacy, oczekujemy odmiennych właściwości. Dla jednych najlepsze będzie wąskie łóżko drewniane z twardym materacem, z kolei inni nie zaznają dobrego snu, jeśli nie położą się na przestronnym i miękkim meblu.

Dlatego cenieni są dzisiaj producenci, w sporym zakresie pozwalający po swojemu interpretować oferowane produkty. Począwszy od dopasowania rozmiaru łóżka (powierzchni do spania i wysokości wezgłowia), przez wybór tkaniny, kończąc na kolorystyce – niemal wszystko zależy od nas. Dzięki temu otrzymamy mebel nieszablonowy i niepowtarzalny, świetnie wpisujący się w zastosowany styl.

Dokładając do tego dostęp do najwyższej jakości materacy, poduszek i innych dodatków, trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowe rozwiązanie.

Łóżko sypialniane – zróżnicowane style

Stworzenie idealnej sypialni to nie lada wyzwanie. Należy zwrócić uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, aby całość charakteryzowała się estetyczną spójnością i harmonią. Dlatego też w pierwszej kolejności wybierzmy styl, jaki ma zapanować w pomieszczeniu (powinien współgrać z resztą mieszkania).

I w tym przypadku możemy liczyć na polecanych producentów – niezależnie na jaki rodzaj aranżacji się zdecydujemy, bez najmniejszych problemów dobierzemy do niej piękne łóżko gwarantujące zdrowy sen. W ramach wspomnianej konfiguracji sprawimy, że dokładnie ten sam model z danej kolekcji odnajdzie się zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Ponadto możemy wyposażyć się w łóżka jeszcze mocniej podkreślające aranżację. Są to np. łóżka kontynentalne, tapicerowane, na nóżkach oraz z pojemnikiem na pościel (cenione zwłaszcza przez osoby dysponujące sypialnią z ograniczonym metrażem). Z kolei urządzając pokój dziecięcy lub młodzieżowy, szybko i sprawnie kupimy łóżko atrakcyjne także dla naszej pociechy.

Idealne łóżko – wytrzymały i stylowy mebel

Nie zapominajmy, że łóżko to nie tylko elegancki design i wygoda. Powinno być też meblem wytrzymałym, solidnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwym w utrzymaniu czystości. W końcu jest to inwestycja na długie lata – łóżka nie wymienia się przy okazji każdego remontu sypialni.

Wyspecjalizowany i doświadczony producent z najwyższą dokładnością i starannością podchodzi do realizacji każdego zlecenia – posiada wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i nowoczesne hale produkcyjne. Pojedyncze elementy konstrukcji (na które składają się rama łóżka, stelaż i materac) wykonane są z jakościowych materiałów, a ich wykończenie nie pozostawia niczego do życzenia.

Ma to szczególne znaczenie przy łóżkach tapicerowanych, które bywają najbardziej narażone na uszkodzenia: rozdarcia i przetarcia. Wytrzymała tkanina przez wiele długich lat zachowa swój oryginalny wygląd (będąc systematycznie odświeżaną), nie tracąc na atrakcyjności i perfekcyjnie współgrając z całym meblem.

Wymarzona aranżacja swojej sypialni

Łóżka tworzone na wymiar cieszą się bardzo dużą popularnością. Bez przeszkód dopasujemy je do sypialni o dowolnym rozmiarze – dostępne są dwuosobowe łoża małżeńskie o rozmiarze 160cm x 200cm (standardowe, najczęściej wybierane), 180cm x 200cm i przestronne 200cm x 200cm. Dysponując niewielkim pomieszczeniem, możemy skierować się ku mniejszym meblom, w tym 140cm x 200cm czy nawet 120cm x 200cm. Również one pozostaną w pełni wygodne i eleganckie.

Doskonałym zwieńczeniem aranżacyjnym jest dobór dodatków do łóżka (nie mniej istotnych dla naszej wygody). To przede wszystkim poduszki – do komfortowego snu polecane są elastyczne lub profilowane, antyalergiczne – kołdry oraz narzuty.

Najlepsi polscy producenci łóżek oferują te produkty, dzięki czemu podczas jednych zakupów wyposażymy się od razu w cały niezbędny komplet. Szybko, korzystnie cenowo, z dostępem do fantastycznych łóżek i akcesoriów. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

15-232 Białystok, Mickiewicza 32/22, woj. podlaskie
tel. 698 026 353,