Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie

Balustrady linowe, siatki ze stali nierdzewnej, systemy do zielonych ścian – możliwości wykorzystania konstrukcji linowych zdają się dziś być nieskończone, a wpisujący się w nowoczesne trendy w architekturze produkt wciąż w zaskakujący sposób inspiruje projektantów i designerów. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo i możliwości technologiczne są dziś na tyle zaawansowane, że bez trudu można „skroić” gotowy wyrób na miarę specyficznych potrzeb klientów. Wymaga to jednak dużej wiedzy i umiejętności, którymi na polskim rynku może się pochwalić firma LINPLAST, produkująca m.in. konstrukcje linowe do wnętrz, elewacji i terenów zielonych.

Liny ze stali nierdzewnej to bardzo uniwersalny produkt, który jest wykorzystywany w wielu dziedzinach życia ludzkiego. Trwałość materiału i estetyka wykonania skłaniają projektantów i inwestorów do wykorzystywania ich w architekturze. Konstrukcje linowe nie tylko zabezpieczają, ale również z powodzeniem upiększają budynki i ich wnętrza.

Nowe style i trendy w architekturze wnętrz dążą w sposób jednoznaczny do połączenia urody i funkcjonalności. Dotyczy to przede wszystkim przedmiotów codziennego użytku, z których korzystamy tak często, że nawet nie zauważamy ich obecności. Jednak to te przedmioty nadają ostateczny charakter poszczególnym pomieszczeniom i domowi jako całości, stanowiąc dopełnienie ogólnego zamysłu designerskiego. Skupiają na sobie wzrok domowników i odwiedzających, decydując o odbiorze wizualnym i jednocześnie o komforcie przebywania w danym miejscu.