– Liny, z których tworzone są zielone ściany lub elementy balustrady ze stali nierdzewnej narażone są na bardzo duże obciążenia oraz działalność skrajnych warunków atmosferycznych – mówi Mateusz Najder z polskiej firmy NAJDER Sp. z o.o., działającej na rynku metalowym, narzędziowym, budowlanym i ogrodniczym oraz dostarczającej liny ze stali nierdzewnej w Polsce oraz na terenie Europy

Ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej, detalicznej oraz produkcji pozwoliły firmie na doskonałe rozeznanie w trendach oraz potrzebach odbiorców. To właśnie na bazie bacznych obserwacji rynku NAJDER wprowadził do swojej oferty popularne i pożądane rozwiązania. Te produkowane, wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów, natomiast produkty importowane to wyselekcjonowane akcesoria najlepszych marek. Wśród nich od niedawna znajdziemy rozwiązania duńskiej marki Blue Wave. Przyjrzyjmy im się bliżej.

fot. NAJDER

Elementy balustrady ze stali nierdzewnej – duńskie liny z gwarancją

– Już od wielu lat stawiamy na produkty wysokie jakości. Nasi klienci wiedzą, że znajdą u nas rozwiązania, na których można polegać. Dlatego też po dokładnym przeanalizowaniu procesu produkcji, jakości oraz oferty marki Blue Wave wprowadziliśmy ją w czerwcu 2022 roku do naszej sprzedaży – tłumaczy Mateusz Najder.

W asortymencie Blue Wave znajdziemy elementy balustrad nierdzewnych, mocowania zielonych ścian oraz samych lin. Produkty tej marki, której tradycje sięgają 1932 roku, znane są na całym świecie.

– Blue Wave, tak samo jak my, jest firmą rodzinną. Duńskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji okuć ze stali nierdzewnej, a swoje cenne doświadczenie nabyła w trzech sektorach: architektury, zabezpieczeń wysokościowych oraz żeglarskim – dodaje Mateusz Najder.

fot. NAJDER

Produkcja pod kontrolą

Na markę Blue Wavin warto postawić ze względu na jej doświadczenie, wysoką jakość wyrobów, a także pełen profesjonalizm. Co ważne, istnieje możliwość otrzymania atestów producenta na wyroby, co jest szczególnie ważne w przypadku inwestycji publicznych. Duńskiego producenta cechuje mnogość rozwiązań, a także indywidualne podejście.

Wyroby Blue Wave tworzone są w Danii na najwyżej jakości maszynach CNC. Firma przestrzega szczegółowej kontroli jakości od początku do końca procesu produkcji. Nie mniej ważne są same materiały do tworzenia lin czy elementów balustrad nierdzewnych. W ich wypadku przeprowadzana jest również niezbędna weryfikacja.

fot. NAJDER

Do wielu zastosowań

Dziś Blue Wave to sprawdzony i rzetelny producent, który tworzy komponenty ze stali nierdzewnej w minimalistycznym skandynawskim designie, przy zachowaniu optymalnej wytrzymałości.

– Istnieje nawet możliwość produkcji wyrobów na specjalne życzenie klientów – informuje Mateusz Najder.

Skręcane widełki, ruchome mocowania, końcówki oczkowe i stożkowe, ściągacze, wsporniki, zaciski do lin, a nawet smar do gwintów i zaciskarki to dopiero początek szerokiej oferty producenta. Do jakich zadań sprawdzą się produkty Blue Wave?

– Z rozwiązaniami produkty Blue Wave stworzymy różne projekty w zakresie architektury ogrodowej, domowej, a także użytku publicznego. Oczywiście świetnie sprawdzą się do budowy popularnych zielonych ścian czy elementów balustrad nierdzewnych – dodaje Mateusz Najder.

fot. NAJDER

Rozwiązanie, na którym można polegać

Produkty Blue Wave wykonane są ze stali nierdzewnej A4-AISI 316, co zapewnia wytrzymałość w różnych warunkach i pozwala stosować je z powodzeniem nawet w pasie nadmorskim, gdzie mamy do czynienia z wysokim zasoleniem. Wyroby nierdzewne są także odporne na upały oraz warunki przemysłowe.

– Konserwację wyrobów można przeprowadzać za pomocą środków do stali nierdzewnej, dostępnych w ofercie firmy NAJDER – mówi Mateusz Najder. – Ponadto, przy montażu warto zastosować specjalny smar do końcówek skręcanych. Do pracy z wyrobami Blue Wave wystarczą zwykłe klucze płaskie lub zagniatarki i zwalcowarki do lin, które także można nabyć w firmie NAJDER.

fot. NAJDER

Elementy balustrady ze stali nierdzewnej – cennik i trwałość

– Śmiało polecamy produkty Blue Wave naszym odbiorcom, szczególnie jeśli poszukują oni rozwiązań żywotnych, o doskonałej precyzji wykonania – mówi Mateusz Najder. – Chociaż cena nie jest najniższa to zdecydowanie walorem jest tu trwałość wyrobu i precyzja jego wykonania.

Na stronie firmy NAJDER znajdziemy długą listę produktów Blue Wave ze szczegółowymi opisami, danymi technicznymi oraz kompletnymi fotografiami i schematami. Pomaga to odpowiednio wybrać określony element, ale co ważne – firma NAJDER służy poradą techniczną oraz pomocą w decyzji inwestycyjnej.

– Dla każdego klienta, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak też inwestora publicznego, świadczymy usługi doradztwa w wyborze właściwych elementów balustrad ze stali nierdzewnej, zielonych ścian i innych – mówi Mateusz Najder.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.najder.net

32-040 Rzeszotary, ul. Bielowicza 101, woj. małopolskie
tel. 12 270 46 82,