Balkony, balkony francuskie, poręcze ścienne, bramy, furtki, słupki i panele ogrodzeniowe to elementy, o których nie myślimy w pierwszej chwili jako o takich, które zadecydują o finalnym kształcie i wyglądzie naszego domu, a jednak ich wybór i pewnego rodzaju konsekwencja stylistyczna zdecydowanie mają znaczenie. Wszelkiego rodzaju balustrady balkonowe do samodzielnego montażu, ogrodzenia palisadowe czy barierki francuskie możemy zamówić u jednego producenta, mając tym samym pewność, że dostaniemy produkty znakomitej jakości i pasujące do siebie nawzajem. Firma Fello istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych lakierowanych proszkowo wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium, z których samodzielnym montażem poradzimy sobie bez większego problemu. Jako producent ogrodzeń aluminiowych i balustrad stalowych nierdzewnych i aluminiowych Fello znane jest z jakości swoich wyrobów, a także ich wytrzymałości na czynniki atmosferyczne i ścieranie.

 

Fot. Fello

Producent ogrodzeń palisadowych Fello – szybko, fachowo i kolorowo
Ogrodzeniem palisadowym możemy odgrodzić dom i zaznaczyć, że wraz z tym kawałkiem infrastruktury zaczyna się nasza przestrzeń, o której wyglądzie i charakterze możemy w pełni decydować. Nowoczesne ogrodzenia muszą być wytrzymałe, dlatego zbudowane są ze stali nierdzewnej oraz aluminium, wyjątkowo odpornych na czynniki zewnętrzne budulców, które gwarantują ich wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Ogrodzenia są lakierowane metodą termoutwardzalną, dzięki czemu nie tylko nie mają na nie wpływu warunki atmosferyczne, takie jak silny deszcz czy wiatr, ale też pozostają obojętne na promieniowanie UV. To dzięki użyciu tej metody i tego budulca ogrodzenia palisadowe firmy Fello pozostają w świetnym stanie przez długie lata, a ich barwy cieszą oczy. Czarne bądź szare ogrodzenia to już przeszłość. Szeroka oferta kolorystyczna pozwala dobrać ogrodzenie pod kolor domu i jego wyposażenia. Producent ogrodzeń palisadowych Fello posiada własną lakiernię proszkową, dzięki czemu zamówienia na konkretny kolor realizowane są szybko, a same ogrodzenia są następnie sprawnie montowane przez wyspecjalizowaną grupę fachowców. Chociaż jednak Fello może poszczycić się świetną obsługą i profesjonalnym podejściem do klienta, z ekipą montażowców spotkamy się najprawdopodobniej tylko raz – kolorowe ogrodzenia aluminiowe, w przeciwieństwie do czarnych lub drewnianych starego typu, nie wymagają bowiem jakiejkolwiek konserwacji. Nałożony proszkowo lakier nie odpryskuje i przetrwa każdą niepogodę. Warto również podkreślić, że każdy z produktów wytwarzanych przez producenta ogrodzeń palisadowych Fello, takich jak: bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, słupki wielofunkcyjne czy przęsła ogrodzeniowe aluminiowe jest przystosowany do samodzielnego montażu.

 

 

Fot. Fello

Producent balustrad balkonowych innych niż wszystkie
Firma Fello to także producent balustrad balkonowych. Aluminiowe lub stalowe - nierdzewne barierki mogą być stosowane zarówno wewnątrz wybranego budynku, jak również na zewnątrz – jako praktyczna i ozdobna barierka balkonowa czy też tarasowa w jednym z sześciu odcieni imitacji drewna. Nie bójmy się eksperymentować – z tak otwartym na potrzebny klienta producentem balustrad balkonowych jak Fello możemy samodzielnie zadecydować o rodzaju drewna, jakie ma imitować nasza balustrada balkonowa lub o jej barwie wybranej z dostępnej palety RAL.

 

Fot. Fello

Balustrady i poręcze balkonowe to nie tylko bezpieczeństwo i większy komfort użytkowania. To także nowa jakość estetyczna, dzięki której zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci.
Trwałe i odporne na uszkodzenia produkty, tworzone przez producenta balustrad balkonowych Fello, stanowią oczywiście zabezpieczenie przed wypadnięciem czy zbyt mocnym wychyleniem się z balkonu, ale także w przyjemny sposób zlewają się z resztą pomieszczenia, współgrając imitacją jasnego lub złotego dębu, orzecha włoskiego czy mahoniu z wnętrzem pokoju, okiennicami lub parapetem. Tak balustrady balkonowe, jak i wewnętrzne, nie służą już tylko oddzieleniu i zabezpieczeniu danego obszaru, ale stanowią także ważny element wystroju, który wpasowuje się w konkretną aranżację wnętrza albo stylu całego budynku.

 

 

Fot. Fello

Firma Fello jako producent balustrad metalowych przyczynia się również do poprawy komfortu osób, które poruszają się często po danych schodach, domowym balkonie czy tarasie. Dla każdego, kto dba o porządek i stan techniczny wyposażenia domowego, stabilność, wytrzymałość, a przede wszystkim ogromna łatwość pielęgnacji i czyszczenie bez konieczności użycia specjalistycznych środków metalowych balustrad wewnętrznych będzie ogromną zaletą. Odporne na działanie czynników fizycznych, jak również chemicznych balustrady metalowe wyglądają jednocześnie w sposób lekki i delikatny, nie decydując jednoznacznie o charakterze całego pomieszczenia i nie „obciążając” go niepotrzebnie, a raczej dyskretnie się z nim komponując. Balustrady do samodzielnego montażu firmy Fello to ciekawe rozwiązanie, z którego warto skorzystać, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie, stylu i komforcie wieloletniego użytkowania.

 

Fot. Fello