Czy zdarzało Ci się czekać na zamówione elementy do projektów budowlanych miesiąc, a nawet dłużej? Czy składając zamówienie w hipermarkecie budowlanym nie byłeś pewny jakie elementy powinny znaleźć się w koszyku, aby montaż przebiegł szybko i bezproblemowo? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy dostępne zamienniki potrzebnych do montażu części spełnią swoje zadanie?

Większość inwestorów z pewnością odpowie „tak” na chociaż jedno z wymienionych wyżej pytań.

Profesjonalistów cechuje to, że wychodzą naprzeciw potrzebom rynku…

Nowe Ogrodzenia Budmat i kolekcja Variante

Szeroki wybór palety kolorystycznej i rozmiarów tego ogrodzenia palisadowego pozwala na indywidualny dobór oraz mix wariantów ogrodzenia tak, by podkreślało i dopełniało charakter budynku oraz harmonizowało z otoczeniem.

Elegancka w swej prostocie stylistyka sprawia, że ogrodzenia VARIANTE idealnie pasują do domów o różnorodnej architekturze. Coś dla siebie znajdą tu zapewne i zwolennicy stylu klasycznego, i wielbiciele nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.

Dzięki firmie Budmat dach, rynny, podsufitka i ogrodzenia mogą być spójne. Wszystko to przez zastosowanie unikatowej możliwości dowolnego komponowania i łączenia produktów dla domu od jednego producenta. Klient otrzymuje kompleksowe rozwiązania, jednolitość i spójność oraz gwarancję koloru, struktury i jakości stali we wszystkich oferowanych produktach.

Ogrodzenia palisadowe z paczki od Budmat To nowe podejście zarówno do produkcji, dystrybucji, jak i montażu ogrodzeń. Spełniają wszystkie oczekiwania klientów, którzy choć raz poczuli się niedoinformowani kompletując zamówienie dla swoich samodzielnie wykonywanych prac remontowo-budowlanych.

W jednym opakowaniu znajdują się wszystkie elementy, które są inwestorowi niezbędne do montażu gotowego przęsła. System ten oferuje gotowy patent na pełnowartościowe ogrodzenie. Posiada kilka modnych rodzajów wykończeń i dostępny jest w kilkunastu kolorach z palety RAL. Co więcej, kolorystykę klient może dopasowywać tak, aby korespondowała ona z kolorami dachu oraz orynnowania. Oczywiście jeśli tylko będzie chciał tworzyć tego typu zestawienia. Do wyboru zainteresowanych pozostaje tradycyjna paleta w wersji mat lub połysk oraz opcje drewnopodobne, które pozwalają cieszyć oko piękną strukturą drewna. Metalowe ogrodzenie marki Budmat nie będzie jednak wymagało tak czasochłonnej impregnacji, jak klasyczne ogrodzenie drewniane. Co więcej, dzięki temu kolor i wygląd ogrodzenia inwestor w prosty sposób jest w stanie dopasować do swoich indywidualnych wymagań.

fot. BUDMAT 

Ogrodzenia w paczce Budmat

Pozwala szybko i sprawnie przewieźć elementy przęsła na miejsce jego budowy. Taki transport może się odbyć nawet samochodem osobowym, co pozwala klientowi działać samodzielnie i ograniczyć koszty transportu do minimum. Jednak na obniżaniu kosztów transportu, katalog korzyści naszego ogrodzenia nie wyczerpuje się.

Ogrodzenia Budmat

To starannie przemyślany technicznie pomysł, dlatego montaż ogrodzenia w paczce jest w stanie wykonać nawet pojedyncza osoba. Budmat zadbał o to, aby było to wykonalne dla każdej osoby, która majsterkuje i potrafi posługiwać się narzędziami.

Budmat – ogrodzenia w paczce, co zawiera zestaw?

Zestaw “Paczka z Twoim ogrodzeniem” zawiera wszystkie potrzebne elementy – panele lub lamele, niezbędne uchwyty oraz łączniki.

Wszystko co jest wymagane do zbudowania i zamocowania przęsła między słupami. Całość zapakowana w 1 opakowaniu. Do zestawu załączona jest oczywiście instrukcja montażu.

A jeśli o instrukcji mowa to jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika a dodatkowo została ona zaopatrzona także w kod QR. Dzięki niemu łatwo jest sięgnąć po opisy i wskazówki w wersji elektronicznej na smartfony czy tablety. W ten sposób można chociażby obejrzeć filmik z przykładowego montażu, by w taki sposób rozwiać wszelkie wątpliwości co do techniki wykonania zakupionego ogrodzenia.

fot. BUDMAT 

Kolekcje

System ogrodzeń marki Budmat to interesujące propozycje również pod względem stworzonego dla nich designu.

Najnowsza kolekcja Variante zasługuje na szczególną uwagę. Swoją stylizacją nawiązuje do najmodniejszych w ostatnich latach rozwiązań estetycznych. Poziome lamele (szerokość do wyboru) o niewielkim rozstawie, reprezentują nowoczesne wzornictwo i mogą podlegać personalizacji. Do wyboru dostępne są 3 warianty ogrodzeń (100, 150, 200), z których klienci mogą stworzyć dla siebie praktycznie nieograniczoną liczbę pomysłów na znakomicie wyglądające ogrodzenie. Klient sam dobiera i komponuje najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Variante to kolekcja, która daje wiele możliwości aranżacji otoczenia wokół domu.

Stalowe ogrodzenia oferowane przez Budmat to także kolekcje Sicuro (z języka włoskiego bezpieczny) oraz Spazio.

Obie propozycje oferują dwa rodzaje stylizacji. Pierwsza z nich to klasyczne sztachety łączące klimat rustykalny z niezobowiązującą nowoczesnością. Druga propozycja, to o wiele bardziej nawiązująca do współczesności przęsło poziomie, którego uroda kryje się w starannie przemyślanej geometrii.

Nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie propozycję dla siebie. To klient wybiera tak jak chce i potrzebuje z dostępnych kilku propozycji ogrodzeń stalowych Budmat. Bawiąc się pionową lub poziomą geometrią w trzech wymiarach stworzono nietuzinkowe ogrodzenia. Budmat proponuje solidne, nowoczesne rozwiązania, o wyjątkowym kształcie i fakturze.

Ogrodzenia w paczce od Budmat, to nie tylko estetyka, ale również bezpieczeństwo i pełne antykorozyjne zabezpieczenie. Rozwiązanie, za pomocą którego nawet w pojedynkę klient jest w stanie zbudować dla siebie piękne i trwałe ogrodzenie.
“Paczka z Twoim ogrodzeniem” na wyciągnięcie ręki.

Więcej o produkcie można przeczytać na www.budmat.com

09-407 Płock, ul. Otolińska 25, woj. mazowieckie
tel. +48 502 197 197 w godz. 08:00 - 17:00,