Ogrodzenia palisadowe pionowe. Producent KONSPORT przedstawia VETICALE – nowoczesne rozwiązanie dla domu i ogrodu!

Model VERTICALE – klasyczne ogrodzenie palisadowe z charakterem w nowej odsłonie!

Ogrodzenia palisadowe pionowe od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem, zyskując coraz większe grono zwolenników nie bez powodu. Z pozoru prosty detal pełni jednocześnie wiele funkcji, bo pozwala zarówno na estetyczne wyznaczenie granic posesji, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, jak i stanowi ponadczasowy element aranżacyjny.

Decyzja o wyborze odpowiedniego ogrodzenia palisadowego nie jest prosta. Nowoczesna architektura wymaga odpowiedniej oprawy, pozwalającej na podkreślenie indywidualnego charakteru posiadłości. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Ogrodzenia KONSPORT niezmiennie od wielu lat spełniają potrzeby aranżacyjne nawet najbardziej wymagających klientów, stanowiąc unikalną wizytówkę frontu posesji. Najwyższa jakość wykonania, połączona z minimalistycznym i zarazem nietuzinkowym charakterem sprawia, że ogrodzenia palisadowe pionowe producenta harmonijnie komponują się zarówno z architekturą bardziej tradycyjną, jak i z modernistyczną czy nowoczesną. Nowością w ofercie firmy jest ogrodzenie VERTICALE z diametralnie zmienionym wypełnieniem, jednak w dalszym ciągu nawiązujące klasycznym wykonaniem i eleganckim wyglądem do sprawdzonych i cieszących się dużą popularnością ogrodzeń lekkich palisad pionowych z rodziny PP001, od wielu lat dostępnych w asortymencie firmy KONSPORT.

fot. KONSPORT

Ogrodzenia palisadowe pionowe producent z pomysłem

Kluczowym wyróżnikiem decydującym o niezwykłym charakterze ogrodzenia VERTICALE spośród innych rozwiązań palisadowych producenta jest pozornie delikatna konstrukcja. Patrząc na wprost, różnica pomiędzy standardowymi modelami, gdzie grubość profilu wynosi jedynie 25 mm a modelem VERTICALE, w którym zastosowano znacznie szersze, 80 mm kształtowniki do wypełnienia, jest niedostrzegalna. Tak złudny optycznie, ale zdecydowanie korzystniejszy efekt wizualny uzyskano dzięki zwróceniu konstrukcji do ulicy cieńszą krawędzią. Dopiero patrząc na ogrodzenie pod odpowiednim kątem staje się zauważalne, że pozornie prosta konstrukcja nabiera niezwykle solidnego i masywnego wyglądu. Tak innowacyjne rozwiązanie w znaczący sposób jest w stanie podkreślić prostą bryłę budynku, będąc doskonałą alternatywą dla wszelkiego rodzaju ogrodzeń kutych, ozdobnych czy drewnianych, które nie są tak uniwersalne.

fot. KONSPORT

Choć nowy model ogrodzenia KONSPORT najlepiej prezentuje się w stonowanej kolorystyce czerni i szarości, która niezwykle podkreśla prostą formę, możliwe jest także pokrycie palisady VERTICALE dowolnym kolorem z całej palety barw dostępnych w ofercie producenta, w tym struktur drobnych i metalizowanych. Ogrodzenia palisadowe producent wsparł nie tylko na innowacyjnej konstrukcji czy niebanalnej kolorystyce, które nadają przestrzeni ciekawy, oryginalny rys. VERTICALE to przede wszystkim najwyższy standard jakości i trwałości, zauważalny w najmniejszym detalu. Zastosowane przez KONSPORT wysokiej klasy farby oraz dodatkowe zabezpieczenia w postaci gumowych uszczelnień sprawiają, że znaczna trwałość i odporność ogrodzeń na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jest dostrzegalna nawet przez wiele lat użytkowania (trwałość powłok malarskich pokrywających ogrodzenia palisadowe pionowe VERTICALE uwiarygadniają liczne badania w komorach solnych, ale również certyfikaty ISO).

fot. KONSPORT

Pośród zalet oferowanego rozwiązania nie sposób pominąć możliwości indywidualnego dopasowania gustownych i zarazem niezbędnych akcesoriów. Konstrukcja modelu VERTICALE z racji innowacyjnego charakteru pozwala na dodatkowe wyposażenie w szereg trwałych i niezwykle ciekawych elementów, które sprawiają, że eleganckie ogrodzenia palisadowe pionowe KONSPORT będą optymalnym rozwiązaniem w wielu różnych przestrzeniach. W asortymencie producenta znajdują się specjalnie dedykowane palisadzie VERTICALE pochwyty ze stali nierdzewnej do furtek i bram, które w połączeniu z ciemnymi tonami kolorystycznymi nadadzą całości szlachetny rys. Możliwość wyboru spośród dwóch wariantów pozwala na całkowitą swobodę w tworzeniu ogrodzenia odpowiadającego indywidualnym wymaganiom. Krótki pochwyt montowany jest na środku furtki lub bramy, natomiast pochwyt długi licuje z dolną krawędzią ramy i biegnie przez niemal całą wysokość konstrukcji. Niepozorne i jednocześnie bardzo zaawansowane rozwiązanie technologiczne, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo codziennego użytkowania, stanowią dostępne w ofercie KONSPORT słupki furtkowe EQ.

fot. KONSPORT

Proponowany dodatek do ogrodzenia VERTICALE to niezwykle uniwersalny element wyposażenia palisad, który może pełnić rolę praktycznego detalu, łączącego skrzynkę na listy z domofonem. Oferowane słupki EQ dostępne są w 11 opcjach, od najprostszych wariantów wyposażonych w skrzynkę na listy z domofonem, po skomplikowane opcje dla wymagających odbiorców, posiadające w zestawie np. czytnik linii papilarnych, wideodomofon czy szyfrator. Ponadto zautomatyzowana wersja ogrodzeń palisadowych pionowych VERTICALE (w zakresie bramy samonośnej i uchylnej) została wyposażona w specjalnie zaprojektowane uchwyty do montażu ramion automatu. Uchwyty kolorystycznie spójne z resztą ogrodzenia mogą zostać zamontowane w najbardziej korzystnym w użytkowaniu położeniu zgodnie z długością ramion automatu. W przypadku bramy samonośnej firma KONSPORT oferuje szereg dodatkowych możliwości automatyzacji, takich jak na przykład specjalny słupek do automatu dodatkowo zabezpieczający napęd bramy automatycznej przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

fot. KONSPORT

Doskonałym uzupełnieniem bram składanych ogrodzeń palisadowych pionowych jest dostępny w ofercie nowy mechanizm łamany. Niestandardowy układ opracowano w taki sposób, aby montaż był niezwykle prosty, a komfort użytkowania wysoki. Wprowadzona innowacyjność pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca przy wjeździe nieprzystosowanym do tradycyjnych rozwiązań. W zależności od potrzeb i wymagań możliwy jest swobodny dobór wariantu jedno- lub dwuskrzydłowego. Oferowane bramy łamane dostępne są z najpopularniejszymi modelami ogrodzeń KONSPORT, jak również nowością — modelem VERTICALE.

fot. KONSPORT

Ogrodzenia palisadowe pionowe VERTICALE — dla kogo?

Klasyczny i elegancki design ogrodzeń palisadowych pionowych sprawia, że nigdy nie wyjdą one z mody, będąc ponadczasowym sposobem na ogrodzenie nieruchomości. Poszukując właśnie takich cech w palisadach dla domu i ogrodu, warto zwrócić uwagę na model VERTICALE, który oprócz solidnej, prostej konstrukcji wyróżnia wysoki standard wytrzymałości, przekładający się na wiele lat bezawaryjnego użytkowania. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nieskomplikowanej aranżacyjnie i jednocześnie trwałej palisady pionowej. Ten model ogrodzenia palisadowego pionowego z powodzeniem podkreśli styl nowoczesnej architektury, jak i tradycyjnego domu jednorodzinnego, nadając posesji niezwykle spójnego charakteru.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.konsport.com.pl

95-083 Lutomiersk, Jana Kilińskiego 75, woj. łódzkie
tel. +48 43 677 50 63,


Liczba odwiedzin: 1577 | Data publikacji: 2020-07-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Producent ogrodzeń palisadowych i balustrad balkonowych Fello...
Ogrodzenia modułowe czy ogrodzenia żaluzyjne to rozwiązania,...
Zarówno w przypadku renowacji posesji, jak też...
Instalacja bram przeciwpożarowych w dużych obiektach użyteczności...
Nowoczesne rolety i bramy garażowe Fart Produkt...
Firma Hörmann produkuje bramy segmentowe spełniające oczekiwania...
Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
Rolety automatyczne zewnętrzne nie tylko pomogą ochronić...
Deska plastikowa na ogrodzenie, balustradę czy poręcz,...
Jednym z kluczowych trendów w budownictwie XXI...
Prostota, harmonia i funkcjonalność: te trzy słowa...
Ilu inwestorów, tyle różnych potrzeb i oczekiwań....
Automatyka do bram zyskuje coraz większą popularność....
Bramy garażowe są coraz lepiej izolowane, dzięki...
Jeszcze do niedawna stwierdzenie, że „jakość ma...
Pierwszym impulsem do budowy ogrodzenia jest zazwyczaj...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
Okna wpuszczają do budynku światło i świeże...
Dom kojarzy się z ciepłem, spokojem, spędzaniem...
Firma Hörmann oferuje nowe niezwykle atrakcyjne wzory...
Czasami jednostkowe projekty, tworzone pod specjalne zamówienie,...
Nowoczesne domy zazwyczaj buduje się z uwzględnieniem...
Ogrodzenie nieruchomości i brama, która jest jego...
Wybór bramy garażowej powinien być w równym...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: ogrodzenia palisadowe pionowe, ogrodzenia palisadowe producent, ogrodzenia KONSPORT, bramy, kraty, ogrodzenia, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia stylizowane, ogrodzenia sztachetowe, ogrodzenia żaluzyjne, ogrodzenia panelowe, konsport
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy