Wyposażenie łazienek – sklep internetowy ASORIS

Ekskluzywna armatura łazienkowa

ASORIS to firma-córka znanego producenta betonu komórkowego – spółki Prefabed. Młode przedsiębiorstwo na rynek weszło jako producent i dostawca oferujący wysokiej klasy wyposażenie łazienek. Sklep internetowy ASORIS, uruchomiony w styczniu ubiegłego roku sprawił, że firma, która początkowo działała głównie w relacji B2B, sprawnie wkroczyła w kanały sprzedaży B2C, dostarczając klientom indywidualnym ekskluzywną i nietuzinkową armaturę łazienkową.

ASORIS to firma rodzinna z siedzibą w Bielsku-Białej, która została utworzona w 2018 roku. Celem, który od początku nakreśliło przed sobą nowo utworzone przedsiębiorstwo, było wprowadzenie na rynek polski i europejski oryginalnej, luksusowej armatury łazienkowej, głównie poprzez dystrybucję i relację w modelu B2B (biznes-biznes). Jednak kluczowym elementem, który pozwolił młodej firmie poszerzyć obszary działania i zyskać rozpoznawalność zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, okazała się pandemia, która zmusiła wiele przedsiębiorstw do weryfikacji swoich planów i modyfikacji kanałów sprzedażowych.

Przed podobnym wyzwaniem stanęła też firma ASORIS jako dostawca najwyższej klasy wyposażenia łazienek. Sklep internetowy firmy stał się tym samym podstawową platformą sprzedażową, a praca nad udoskonaleniem kontaktów z klientami sprawiła, że (paradoksalnie!) to właśnie pandemia koronawirusa pchnęła firmę na nowe tory.

– Wielu zamawiających dzwoniło do nas na telefon stacjonarny, aby zweryfikować, czy istniejemy naprawdę, poza wirtualnym światem. Te rozmowy z klientami i konieczność udoskonalania kanałów komunikacji z klientami sprawiły, że nauczyliśmy się relacji B2C i tym samym – zaistnieliśmy w świadomości klientów indywidualnych, którzy poszukują luksusowego wyposażenia łazienek w sklepach internetowych – poinformowali nas pracownicy firmy ASORIS.

fot. Asoris

Wyposażenie łazienek – sklep internetowy z nagrodami

Działania podjęte przez ASORIS w celu udoskonalenia kontaktu z klientem indywidualnym okazały się na tyle przemyślane i skuteczne, że na efekty nie trzeba było długo czekać. Jednym z pierwszych sukcesów było zaklasyfikowanie ASORIS na Allegro wśród „innych znanych marek armatury”, a nie – jak miało to miejsce wcześniej – jako „innej firmy”. Ponadto w rankingu firmy MIGTEL sklep internetowy z wyposażeniem łazienek ASORIS został oceniony jako najlepiej działający pod kątem jakości obsługi klienta. Tym samym, wraz z 67 innymi sklepami, przedsiębiorstwo stało się liderem e-commerce.

– Te dowody uznania, przyznawane przez znane i cenione firmy, są dla naszego sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek bardzo ważne, ale równie istotne – jeśli nawet nie ważniejsze – są głosy płynące bezpośrednio od klientów. Wyrażane są one nie tylko w indywidualnych rozmowach, ale także w formie ocen na portalach społecznościowych (Facebook, Google Maps). Często klienci przesyłają nam zdjęcia gotowych realizacji z wykorzystaniem naszych umywalek czy baterii, które za ich zgodą dodajemy na nasz Instagram czy Facebook. W ten sposób stają się źródłem inspiracji dla przyszłych klientów – informują członkowie zespołu ASORIS.

fot. Asoris

Z optymizmem w przyszłość

Początki firmy ASORIS nie były łatwe, zbiegły się też z pandemią, która doprowadziła wiele przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji do bankructwa. Sukces, jaki odniósł sklep internetowy z wyposażeniem łazienek w tym trudnym i niesprzyjającym biznesowi czasie sprawia, że zarząd firmy z optymizmem patrzy w przyszłość. Pierwsze sprzedaże za granicę – m.in. do Wielkiej Brytanii i Szwajcarii na początku tego roku świadczą o tym, że optymizm ten jest jak najbardziej uzasadniony. Sukcesywnie rośnie też liczba punktów nanoszonych na mapce Polski z zakupionymi produktami ASORIS.

– Nasza strategia, aby budować dobre relacje z klientami, jest bardzo owocna. Wykorzystujemy w tym zakresie wiedzę naszego założyciela i obecnego kierownika handlu, który podczas studiów na Dalekim Wschodzie uczył się relacji biznes-klient od najlepszych. Rozumiemy, że nie chodzi tylko o to, aby jednorazowo sprzedać produkt. Równie istotne jest to, aby zadowolony klient polecił nas i nasz produkt innym osobom – podsumowuje Kordian Moskała – kierownik handlu w firmie ASORIS.

fot. Asoris

Wyjątkowe i ekskluzywne wyposażenie łazienek ASORIS można zobaczyć nie tylko w sklepie internetowym, ale także w siedzibie firmy, na ul. Żywieckiej 118 w Bielsku-Białej. Mieści się ona na terenie firmy-matki Prefabed, która jest producentem wysokiej klasy betonu komórkowego o porowatej strukturze. Bloczki z betonu komórkowego oferowane przez tę firmę to bardzo ciepły, niepalny i odporny na pleśnie oraz grzyby materiał, które jest wystarczająco wytrzymały do budowy ścian samonośnych do trzech kondygnacji, niewymagających dodatkowego ocieplenia.

fot. Prefabed

Dla firmy ASORIS, która toruje sobie drogi na kolejne rynki, Prefabed może być dobrym przykładem, gdyż produkty z betonu komórkowego cieszą się dziś uznaniem zarówno w Polsce, jak również w wielu krajach Unii Europejskiej.

Sklep internetowy z wyposażeniem łazienek ASORIS znajduje się pod adresem: www.asoris.eu

43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 118, woj. śląskie
tel. 33 814 18 31,


Liczba odwiedzin: 684 | Data publikacji: 2021-02-19

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


16.01.2017 | Beton komórkowy
Pianobeton to produkt, który mozolnie toruje sobie...
02.10.2013 | Beton komórkowy
Produkt lekki, wytrzymały i o szerokim zastosowaniu,...
26.11.2015 | Beton komórkowy
Pianobeton to wylewany beton komórkowy, czyli materiał...
09.06.2020 | Beton
Od ponad 25 lat producenci prefabrykatów betonowych...
19.09.2019 | Beton
Już niebawem, w dniach 8-9 października w...
23.04.2019 | Beton komórkowy
Budowa dróg i mostów w Polsce w...
05.02.2019 | Beton
Stowarzyszenie Producentów Betonów nie ustaje w szerzeniu...
14.12.2018 | Beton komórkowy
Szybko się go wylewa, jest mrozoodporny, niepalny,...
Ekologiczny styl życia na dobre już zadomowił...
20.11.2017 | Beton komórkowy
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podchodzi...
25.05.2016 | Beton
Reprezentowanie interesów producentów betonów na arenie krajowej...
03.11.2014 | Beton komórkowy
O rosnącej popularności pianobetonu stanowi korzystny stosunek...
01.10.2013 | Beton
Jednoczenie się przedsiębiorców w organizacjach branżowych niesie...
13.08.2014 | Beton komórkowy
Budowa domu to duże wyzwanie – podczas...
09.06.2021 | Chemia budowlana
Problemy z mocowaniem płytek na tradycyjne kleje...
Fakt, że słowo energooszczędność jest dziś jednym...
07.06.2019 | Kruszywa
Wapno palone oraz wapno hydratyzowane (gaszone) to...
Marzy ci się piękna, nowoczesna elewacja z...
30.06.2021 | Altany, pergole
COCOSHELL to ekologiczna osłona przed wiatrem i...
Kiedy już zapadnie decyzja o wybudowaniu własnego...
10.06.2019 | Chemia budowlana
Klej do płytek gresowych i ceramicznych Kerami,...
18.09.2018 | Izolacje akustyczne
Coraz częściej mówi się o problemie hałasu...
07.10.2013 | Natryski pianki
Produkcja przemysłowa generuje wysokie koszty, dlatego właściciele...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: wyposażenie łazienek sklep internetowy, prefabed, beton komórkowy, beton komórkowy prefabed, ciepły beton komórkowy, ciepły beton komórkowy prefabed, producent betonu komórkowego prefabed, producent prefabed, asoris,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy