Wielkość ma znaczenie

Kiloutou Polska to sieć ponad 30 oddziałów, z czego największy z nich w Piekarach Śląskich może się pochwalić imponującą powierzchnią 1800 m2 i dodatkowo placem o wielkości 2500m2. Zważywszy na nieustanny rozwój firmy w kraju i za granicą, w przyszłych latach można spodziewać się tylko jeszcze większych sukcesów finansowych i dalszego rozwoju technologicznego, które będą skutkiem pełnego wykorzystywania potencjału i możliwości firmy. Centrala Kiloutou Polska znajduje się w Łodzi przy ulicy Rokicińskiej 142Z w nowym oddanych do użytku w 2021 roku budynku.

Sieć oferuje niezwykle szeroką gamę sprzętu budowlanego. Szeroka oferta maszyn budowlanych do wynajęcia zaskoczy nawet najbardziej wybrednych klientów. To nie tylko rusztowania czy podnośniki nożycowe, ale także między innymi: koparki, ładowarki teleskopowe, rusztowania przejezdne, zacieraczki, bruzdownice do betonu, zagęszczarki, myjki, wiertnice i wiele innych. Zespół Kiloutou to ponad 270 profesjonalistów, którzy szukają dla klientów optymalnych rozwiązań i pomagają wybrać maszyny do prac ziemnych i na wysokości, czy do utrzymania czystości lub terenów zielonych.

fot. KILOUTOU 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego frontem do klienta

Bez zadowolonych klientów nie ma mowy o dalszych sukcesach i rozwoju firmy – dlatego wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou stawia przede wszystkim na pozytywne nastawienie do klienta, wydajność i wiarę w pracowników. Ich priorytetami w relacjach z każdego typu kontrahentami są: bliskość, satysfakcja i innowacyjność, dzięki którym często udaje się utrzymać relacje długofalowe.

Misją Kiloutou jest działanie na rzecz bardziej zrównoważonego świata. Dostarczają rozwiązania, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom klientów oraz wspierają ich w realizacji codziennych projektów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska w którym wszyscy żyjemy.

Z wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou korzystają często podmioty związane z przemysłem budowlanym oraz utrzymaniem obiektów, jak i magazynowaniem. Mimo, iż Kiloutou koncentruje się na klientach biznesowych, pozostaje także otwarta na klientów indywidualnych. Jedni i drudzy z pewnością będą zadowoleni z profesjonalnej obsługi (nagrodzoną znakiem jakości ISO9001), a także docenią dodatkowe rodzaje usług, jak mobilny serwis czy całodobowe wsparcie techniczne.

fot. KILOUTOU 

Podczas inwentaryzacji, jednymi z bardziej przydatnych maszyn są podnośniki. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou ma w swojej ofercie następujące rodzaje: podnośniki nożycowe (podesty ruchome), przegubowe, przegubowo–teleskopowe, teleskopowe oraz masztowe (osobowe). Wśród ponad 1300 różnych maszyn przeznaczonych do prac na wysokości, na szczególną uwagę zasługują zasilane elektrycznie lub spalinowo podesty ruchome o udźwigu aż do 680 kilogramów, na których pracować może nawet do siedmiu osób jednocześnie.

O wyjątkowym komforcie użytkowania można też mówić w przypadku podnośników koszowych. Umożliwiają one łatwe omijanie przeszkód koszem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, pozwala precyzyjnie manewrować i docierać do dowolnego miejsca na wysokościach przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Udźwigną one do 230 kilogramów i zapewniają pracę operatorowi nawet na wysokości 26,5 metra.

fot. KILOUTOU 

Wybierając się do oddziału Kiloutou po sprzęt lub maszynę budowlaną, masz gwarancję kompleksowej obsługi, wraz z dostawą i wyposażeniem w środki ochrony indywidualnej (szelki do prac na wysokości + Safety Pack). Nie musisz decydować się na zakup drogich profesjonalnych urządzeń, możesz je tylko wynająć – na krótszy lub dłuższy okres, w środku tygodnia czy na weekendową inwentaryzację. Warto wiedzieć, że wypożyczalnia rusztowań i innego sprzętu budowlanego Kiloutou ma specjalny dział pomagający firmom w organizacji i przeprowadzeniu inwentaryzacji. Niektóre inwentaryzacje z udziałem asortymentu firmy przeprowadzane były na skalę przemysłową – w największej z nich użyto 250 podnośników w jeden weekend.

Dodatkowe udogodnienie, jakie oferuje swoim klientom wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou, to możliwość dostarczenia sprzętu pod wskazany adres i zarezerwowania interesujących nas maszyn z wyprzedzeniem poprzez stronę internetową firmy.

fot. KILOUTOU 

Wynajem jest całkowicie bezpieczny dzięki programowi Kiloutou Protection, który ogranicza odpowiedzialność majątkową najemcy w przypadku zdarzeń losowych z udziałem sprzętu. Troska o życie i zdrowie pracowników przekłada się w Kiloutou na możliwość wypożyczenia szelek do prac na wysokości, a także solidnych rusztowań, zarówno stałych, jak i przejezdnych. Najnowsze produkty zostały zakupione od holenderskiego producenta Altrex – ich rusztowania charakteryzuje wyjątkowo wysoka jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i zgodność z wymogami rynku europejskiego.

Sprawdź sieć oddziałów Kiloutou w Polsce i skontaktuj się.

92-412 Łódź, ul. Rokicińska 142Y, woj. łódzkie
tel. 42 672 61 02,