Wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou

Sprzęt budowlany na wyciągnięcie ręki

Zawsze na wysokości zadania
Istniejąca już od czterech dekad lat wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou to lider na rynku europejskim. Kiloutou posiada najbardziej kompletny oraz nowoczesny park maszynowy na rynku, w którym znajduje się ponad 1500 typów maszyn i 250 000 urządzeń najbardziej rozpoznawalnych i profesjonalnych marek budowlanych na świecie.

Wielkość ma znaczenie
Wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou w Polsce odnotowała w 2018 roku ponad 100 mln zł obrotu. Natomiast cała Grupa Kiloutou, posiadająca w Europie ponad 500 profesjonalnych wypożyczalni sprzętu budowlanego, aż 689 mln Euro. Kiloutou Polska to sieć 32 oddziałów, z czego największy z nich w Piekarach Śląskich może się pochwalić imponującą powierzchnią 1800 m2 i dodatkowo placem o wielkości 2500m2. Zważywszy na nieustanny rozwój firmy w kraju i za granicą, w przyszłych latach można spodziewać się tylko jeszcze większych sukcesów finansowych i dalszego rozwoju technologicznego, które będą skutkiem pełnego wykorzystywania potencjału i możliwości firmy.

 

fot. Kiloutou

Numer dwa w wynajmie w Polsce oferuje niezwykle szeroką gamę sprzętu budowlanego. Szeroka oferta maszyn budowlanych do wynajęcia zaskoczy nawet najbardziej wybrednych klientów. To nie tylko rusztowania czy podnośniki nożycowe, ale także między innymi: koparki, ładowarki teleskopowe, rusztowania przejezdne, zacieraczki, bruzdownice do betonu, zagęszczarki płytowe, myjki, wiertnice i wiele innych. Zespół Kiloutou to ponad 270 profesjonalistów, którzy szukają dla klientów optymalnych rozwiązań i pomagają wybrać maszyny do prac ziemnych i na wysokości, czy do utrzymania czystości lub terenów zielonych.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego frontem do klienta
Bez zadowolonych klientów nie ma mowy o dalszych sukcesach i rozwoju firmy – dlatego wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou stawia przede wszystkim na pozytywne nastawienie do klienta, wydajność i wiarę w pracowników. Ich priorytetami w relacjach z każdego typu kontrahentami są: bliskość, satysfakcja i innowacyjność, dzięki którym często udaje się utrzymać relacje długofalowe. Wypożyczalnia maszyn budowlanych aż trzykrotnie zdobyła European Rental Awards (w latach 2012, 2016 i 2017) za bycie najlepszą firmą na rynku. Kiloutou to także troska o przyrodę i działanie w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Firma troszczy się o oszczędność wody i utylizację odpadów, a do tego stara się postępować zgodnie z zasadami proekologicznymi.

Z wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou korzystają najczęściej podmioty związane z przemysłem budowlanym oraz utrzymaniem obiektów, jak i magazynowaniem. Mimo, iż Kiloutou koncentruje się na klientach biznesowych, pozostaje także otwarta na klientów indywidualnych. Jedni i drudzy z pewnością będą zadowoleni z profesjonalnej obsługi (nagrodzoną znakiem jakości ISO9001), a także docenią dodatkowe rodzaje usług, jak mobilny serwis czy całodobowe wsparcie techniczne.

 

fot. Kiloutou

Kiloutou – sprzęt do prac na wysokości i na inwentaryzacje
Podczas inwentaryzacji, jednymi z bardziej przydatnych maszyn są podnośniki. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou ma w swojej ofercie następujące rodzaje: podnośniki nożycowe (podesty ruchome), przegubowe, przegubowo–teleskopowe, teleskopowe oraz masztowe (osobowe). Wśród ponad 1300 różnych maszyn przeznaczonych do prac na wysokości, na szczególną uwagę zasługują zasilane elektrycznie lub spalinowo podesty ruchome o udźwigu aż do 680 kilogramów, na których pracować może nawet do siedmiu osób jednocześnie.

O wyjątkowym komforcie użytkowania można też mówić w przypadku podnośników koszowych. Umożliwiają one łatwe omijanie przeszkód koszem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, pozwala precyzyjnie manewrować i docierać do dowolnego miejsca na wysokościach przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Udźwigną one do 230 kilogramów i zapewniają pracę operatorowi nawet na wysokości 26,5 metra.

 

fot. Kiloutou

Wygoda wypożyczania sprzętu budowlanego Kiloutou
Wybierając się do oddziału Kiloutou po sprzęt lub maszynę budowlaną, masz gwarancję kompleksowej obsługi, wraz z dostawą i wyposażeniem w środki ochrony indywidualnej (szelki do prac na wysokości + Safety Pack). Nie musisz decydować się na zakup drogich profesjonalnych urządzeń, możesz je tylko wynająć – na krótszy lub dłuższy okres, w środku tygodnia czy na weekendową inwentaryzację. Warto wiedzieć, że wypożyczalnia rusztowań i innego sprzętu budowlanego Kiloutou ma specjalny dział pomagający firmom w organizacji i przeprowadzeniu inwentaryzacji. Niektóre inwentaryzacje z udziałem asortymentu firmy przeprowadzane były wręcz na skalę przemysłową – w największej z nich użyto 130 podnośników w jeden weekend.

Dodatkowe udogodnienie, jakie oferuje swoim klientom wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou, to możliwość dostarczenia sprzętu pod wskazany adres i zarezerwowania interesujących nas maszyn z wyprzedzeniem poprzez stronę internetową firmy: www.kiloutou.pl/jak-wynajac.

Wynajem jest całkowicie bezpieczny dzięki programowi Kiloutou Protection, który ogranicza odpowiedzialność majątkową najemcy w przypadku zdarzeń losowych z udziałem sprzętu. Troska o życie i zdrowie pracowników przekłada się w Kiloutou na możliwość wypożyczenia szelek do prac na wysokości, a także solidnych rusztowań, zarówno stałych, jak i przejezdnych. Najnowsze produkty zostały zakupione od holenderskiego producenta Altrex – ich rusztowania charakteryzuje wyjątkowo wysoka jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i zgodność z wymogami rynku europejskiego.

92-412 Łódź, ul. Rokicińska 142 Z, woj. łódzkie


Liczba odwiedzin: 1955 | Data publikacji: 2019-03-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Giętarki do blachy i giętarki do rur...
Kubota wprowadziła do swojej oferty dwa nowe...
Robot do posadzek Cłapa Floor Master to...
Na przestrzeni ostatnich lat przystawki maszyn budowlanych...
Działają od 1991 roku i nie szukają...
Gdzie zwykły odkurzacz nie wystarczy, tam przemysłowy...
Wszechstronne ładowarki teleskopowe, wiertnice do koparek, chwytaki...
Budowa parkingów, placów i ulic od teraz...
To, co wyróżnia rusztowania PERI, to niezwykle...
Ciągnik rolniczy, leśny, komunalny – to tylko...
mini ładowarka rolnicza
Profesjonalizacja rynku to dziś nie tylko zwiększanie...
Maszynowe układanie kostki brukowej pozwoli znacznie szybciej...
Statystyki GUS-u dotyczące wypadków przy pracy są...
Producenci maszyn budowlanych stoją dziś przed dużymi...
Obok rynku IT jedną z najprężniej i...
Spółka MISTA ze Stalowej Woli jest związana...
Jakość, kompleksowość, profesjonalizm – te trzy słowa...
To, jak ważne jest efektywne i szybkie...
Jeśli myślisz o otwarciu firmy rentalowej, albo...
Firma JCB wprowadza na rynek nowy 18-metrowy...
Podstawą wyposażenia firm budowlanych jest właściwie skompletowana...
Równiarka drogowa to podstawowa maszyna wykorzystywana przez...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. małopolskie
woj. łódzkie

Słowa kluczowe: wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych Kiloutou, wypożyczalnia maszyn budowlanych Kiloutou, wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kiloutou
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy