KILOUTOU Polska Sp. z o.oAdres firmy:
92-412 Łódź,
ul. Rokicińska 142Y,
woj. łódzkie

Obszar działania:
Cała Polska

Kontakt:
tel. 42 672 61 02
Email: [email protected]
WWW: www.kiloutou.pl

KILOUTOU Polska Sp. z o.o

O firmie


Trzecia co do wielkości europejska wypożyczalnia i główny gracz na rynku wynajmu sprzętu we Francji. Kiloutou od ponad 40 lat łączy ekonomię, środowisko i ludzi, oferując najbardziej innowacyjne rozwiązania coraz bardziej zróżnicowanej bazie klientów: firmy budowlane i publiczne, rzemieślnicy, MŚP, władze lokalne i przemysł.

Grupa zbudowała swój rozwój na umiejętnościach swojego 6 000 osobowego zespołu i do końca roku 2021 obsługiwała ponad 300 000 klientów w pięciu krajach Europy: Francji, Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Niemczech. Sieć Kiloutou to przeszło 500 oddziałów z najszerszą na rynku ofertą obejmującą ponad 1 000 produktów i ponad 250 000 elementów wyposażenia podzielonych na cztery główne rodziny produktów: do robót ziemnych, prac na wysokości, pojazdów użytkowych i narzędzi.  W 2022 roku Kiloutou wchodzi również na nowy rynek w Danii, przejmując GSV Materieludlejning A/S, duńskiego lidera w dziedzinie wynajmu.

Sieć wypożyczalni Kiloutou jest do Twojej dyspozycji na terenie Polski z ponad 30 oddziałami. Dostarczymy sprzęt we wskazane przez Ciebie miejsce, a nasi doradcy techniczno-handlowi pomogą Ci w wyborze odpowiednich maszyn i zaplanowaniu prac na budowie.

Produkty i Usługi


Wypożyczalnia sprzętu:

Artykuły o tej firmie


Istniejąca już od ponad czterech dekad wypożyczalnia...

Słowa kluczowe: wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia maszyn budowlanych, wynajem sprzętu budowlanego, wynajem maszyn budowlanych, wypożyczalnia narzędzi, podnośnik nożycowy, podnośnik koszowy, rusztowanie, wynajem rusztowania