fot. LOCKHARD | Up lift

Wysoka jakość – wysoki poziom bezpieczeństwa

Podnośniki odgrywają istotną rolę w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy na wysokościach. Nowoczesne urządzenia projektowane są tak, aby były stabilne i precyzyjne. Podnośniki osobowe zapewniają większy komfort i lepsze warunki pracy w porównaniu do innych urządzeń.

Lockhard od ponad dekady dostarcza wysokiej jakości produkty poprawiające bezpieczeństwo pracy na wysokościach. Projektuje oraz produkuje aluminiowe konstrukcje specjalne, podnośniki i rusztowania z ruchomymi platformami roboczymi. Czym firma wyróżnia się na rynku? „Zacznę od tego, że jesteśmy polską firmą produkcyjną – już samo to wyróżnia nas na rynku. Ponadto wiele potwierdzonych patentów i unikatowych rozwiązań czyni nasze produkty bezkonkurencyjnymi w skali całego świata. Działamy nie tylko w Polsce – mamy też dużą liczbę klientów w Europie, a także w Azji czy Australii. Zamierzamy uruchomić również sprzedaż m.in. w USA. Zależy nam na tym, aby nasza marka była rozpoznawalna na całym świecie i kojarzyła się z bezpieczeństwem, jakością i innowacyjnością. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość, ale i na sprawny serwis, atrakcyjną cenę, oferujemy też profesjonalne doradztwo naszych ekspertów” – mówi nam Michał Leonhard, prezes firmy Lockhard.

fot. LOCKHARD | Alulift

Podnośnik osobowy Up Lift 5

Podnośniki osobowe Up Lift Lockhard dostępne są w sześciu wariantach, różniących się między sobą poszczególnymi parametrami (m.in. maksymalnym obciążeniem). Dzięki temu każdy zainteresowany może znaleźć dla siebie rozwiązanie szyte na miarę. Płynne sterowanie platformą umożliwia łatwe, precyzyjne i optymalne dopasowanie wysokości roboczej. Up Lift zapewnia bezpieczne wykonywanie pracy na wysokości do 6 m. Podnośniki wyposażone są w 4 wytrzymałe koła skrętne posiadające centralny system blokady kół. Co ciekawe, podnośniki Up Lift produkcji Lockhard są jednymi z najlżejszych na świecie. „Ruchoma platforma gwarantuje bezproblemowy transport użytkownika na miejsce pracy, a niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt ułatwiają przemieszczenie podnośnika” – mówi Prezes Michał Leonhard. Urządzenia nie wymagają zewnętrznego zasilania – posiadają wbudowane akumulatory. Warto dodać, że są też bardzo intuicyjne w obsłudze – można ich używać bez specjalistycznego przeszkolenia.

fot. LOCKHARD | Up lift

„To doskonała alternatywa dla tradycyjnych rusztowań oraz drabin. Konstrukcja umożliwia bezproblemowe omijanie małych przeszkód.” – dodaje Michał Leonhard.

Urządzenia są w pełni elektryczne. Zastosowanie sprężyny gazowej redukuje zużycie energii. Koła jezdne dostępne są w dwóch wariantach: antystatyczne oraz przemysłowe. Te pierwsze doskonale nadają się do miejsc takich jak szpitale, szkoły, hotele i biura. Wbudowana półka ułatwia wykonywanie prac z użyciem narzędzi.

Czy urządzenia są przeznaczone do użytku w jakiejś konkretnej branży? „Nasze aluminiowe podnośniki osobowe, podesty ruchome i konstrukcje specjalne są przeznaczone do konkretnych sektorów. Staramy się dotrzeć do wszystkich branż, w których nasz produkt znajduje zastosowanie: budownictwo, usługi wykończeniowe, elektryczne i hydrauliczne, usługi utrzymania czystości, konserwacja zabytków czy usługi serwisowe wykonywane na wysokości” – odpowiada Michał Leonhard.

fot. LOCKHARD | Up lift

Ruchomy podest przejezdny typu ALULIFT

Oferta Lockhard to nie tylko podnośniki osobowe. ALULIFT to aluminiowy podest ruchomy przejezdny, który można używać na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Ułatwia przemieszczanie pracowników na stanowiska robocze, na których wykonują pracę z platformy roboczej. Nie wymaga zewnętrznego zasilania – ma wbudowane akumulatory. Lekka i modułowa konstrukcja zapewnia wysoki komfort pracy oraz nieskomplikowany i bezpieczny montaż. Maksymalne obciążenie (250 kg) pozwala użytkować ją przez dwie osoby (plus materiał). Ruchoma platforma robocza dostępna jest w 3 wymiarach i umożliwia ruch w pionie od 1 do 12 metrów.

fot. LOCKHARD | Alulift

Patent na innowacje

Lockhard może pochwalić się wieloma patentami, m.in. patentem na wynalazek „podnośnik platformowy Up Lift” oraz na system blokowania kół jezdnych podnośnika osobowego. Innowacyjne produkty to efekt wykorzystania nowoczesnych technologii. Firma nieustannie inwestuje w wiedzę i rozwój, zwiększając swój potencjał. „Dzięki zastosowaniu nowych technologii nasze urządzenia poprawiają wydajność i bezpieczeństwo pracy na wysokościach” – podkreśla Prezes Lockhard. Potwierdzeniem tych słów są nie tylko pozytywne opinie klientów, ale i certyfikaty, takie jak np. certyfikat wydany przez J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

fot. LOCKHARD | Alulift

Specjalne potrzeby? Konstrukcje specjalne!

Jeśli inwestor nie znalazł na rynku urządzenia odpowiadającego jego potrzebom, może zlecić wykonanie konstrukcji aluminiowej na indywidualne zamówienie. „Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, dlatego też podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych realizacji. Pomiar u klienta i wizualizacja są bezpłatne. Działamy w myśl zasady: Pokaż nam problem, a my rozwiążemy go kompleksowo.” – dodaje Michał Leonhard.

Nie tylko maszyny

Co jeszcze wyróżnia Lockhard na tle konkurencji? Firma oferuje profesjonalną analizę wykonaną u klienta, precyzyjną produkcję konstrukcji dopasowanych do oczekiwań inwestora oraz ich dostawę i montaż.

Bezpieczeństwo pracy na wysokościach to kwestia najwyższej wagi. Wymaga ona odpowiednich przygotowań oraz wykorzystania specjalistycznego sprzętu, takiego jak podnośniki osobowe. Dzięki nim praca na wysokościach staje się bezpieczna i bardziej efektywna, co przekłada się nie tylko na zdrowie i życie pracowników, ale także na jakość wykonywanych prac. Warto w nie inwestować – w końcu bezpieczeństwo jest bezcenne.

Więcej informacji na stronie: https://lockhard.eu/

63-410 Gorzyce Wielkie, ul. Ostrowska 74a, woj. wielkopolskie
tel. 502 242 474,