Obecna na rynku od 2014 roku firma Lockhard Sp. z o.o. projektuje i produkuje aluminiowe konstrukcje specjalne, a także podnośniki i rusztowania z ruchomymi platformami roboczymi.
– Naszym głównym celem jest dostarczanie technicznych rozwiązań zapewniających maksymalne bezpieczeństwo pracy na wysokości oraz możliwie najkrótszy czas montażu i demontażu rusztowań i konstrukcji specjalnych – wyjaśnia Natalia Leonhard, przedstawicielka firmy.

Fot. LOCKHARD

Uznanie wśród wielu odbiorców
Podesty, podnośniki oraz konstrukcje aluminiowe na wymiar marki Lockhard znane są nie tylko w Polsce, ale także za granicą, m.in. w Danii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Turcji, Irlandii, Japonii oraz Australii.

Fot. LOCKHARD

Produkty firmy stosowane są przez wielu odbiorców. Standardowe oraz specjalne konstrukcje zamawiają inwestorzy, których pracownicy wykonują różne zadania na wysokościach. Firma specjalizując się w tej dziedzinie dokłada wszelkich starań, aby oferowane wyroby pasowały do potrzeb wielu branż. Już teraz korzystają z nich klienci pracujący w budownictwie, usługach wykończeniowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także usługach utrzymania czystości, konserwacji zabytków, jak też pracach serwisowych wykonywanych na wysokości.

Fot. LOCKHARD

Jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność produktów standardowych i specjalnych
Marka Lockhard uznawana jest za synonim jakości, innowacyjności oraz bezpieczeństwa. Firma znana jest zwłaszcza ze swojego przejezdnego podestu ruchomego typu ALULIFT oraz podnośnik Up Lift 5/6. Szczególnie doceniana jest jednak za oferowane specjalne konstrukcje aluminiowe na wymiar, które odpowiadają na najwyższe wymagania odnośnie potrzeb współczesnych odbiorców.

Fot. LOCKHARD

Konstrukcje aluminiowe na wymiar
Firma Lockhard oferuje różne elementy oraz konstrukcje niestandardowe.
– W przypadku zamówienia na specjalne konstrukcje aluminiowe wykonujemy je na podstawie dokumentacji przedstawionej przez klienta lub po dokonaniu pomiarów przez naszych specjalistów. Następnie powstaje wizualizacja, a potem produkt – mówi Natalia Leonhard.

Fot. LOCKHARD

Tym, co wyróżnia rozwiązania na zamówienie firmy Lockhard, jest ich indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta, a tym samym wymogów określonego miejsca pracy, w których będą one użytkowane. Firma podejmuje się nawet nietypowych realizacji oraz podchodzi niezwykle indywidualnie do potrzeb klienta, np. doposaża konstrukcje aluminiowe w układ jezdny czy też dokonuje montażu w miejscu i terminie wyznaczonym przez klienta.
Firma Lockhard ma w swoim portfolio rozmaite realizacje w zakresie specjalnych konstrukcji aluminiowych na wymiar, m.in. wykonała platformę komunikacyjną w rozlewni napojów, konstrukcje służące serwisowaniu pociągów i wiatraków, rozmaite przejezdne drabiny i podesty, podest do obsługi centrali wentylacyjnej, czy też zmodyfikowany podest ruchomy przejezdny typu Alulift pozwalający bezpiecznie wykonywać pracę na podłożach o różnych nierównościach, np. schodach.

Fot. LOCKHARD

Wykonane przez przedsiębiorstwo konstrukcje mogą mieć zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
– Do wykonania naszych wyrobów stosujemy aluminium o dużej wytrzymałości na zmienne warunki atmosferyczne oraz korozję, a dodatkowo istnieje możliwość proszkowego malowania zamówionych konstrukcji – dodaje Natalia Leonhard.

Fot. LOCKHARD

Dlaczego warto stosować aluminiowe konstrukcje specjalne?
Konstrukcje aluminiowe na wymiar są niezastąpione w wielu branżach, gdzie praca na wysokościach to codzienność. Właściwie stosowane poprawiają bezpieczeństwo pracowników, ale również wpływają na ergonomię i jakość pracy, dzięki czemu wykonywana jest ona szybciej i łatwiej. Konstrukcje Lockhard pozwalają dotrzeć do miejsc, które do tej pory były trudnodostępne, a jednocześnie umożliwiają wykonanie obowiązków z dala od elementów wrażliwych (takich jak instalacje elektryczne lub gazowe), co znacznie zmniejsza ryzyko wypadku w miejscu pracy. Dzięki podnośnikom osobowym (praca na wysokości do 5 m, udźwig do 120 kg), rusztowaniom jezdnym (praca na wysokości do 12 m, maksymalne obciążenie do 250 kg) oraz pozostałym konstrukcjom aluminium na indywidualne zamówienie (parametry techniczne według potrzeb odbiorcy) ogranicza się prawdopodobieństwo upadku w miejscu pracy.

Fot. LOCKHARD

Bezpieczna praca jest dziś ważna zarówno dla wykonawców, jak też świadomych inwestorów, którym zależy na prawidłowym przebiegu wszelkich prowadzonych działań oraz komforcie pracy wszystkich członków zespołu.

Fot. LOCKHARD

Współpraca z najlepszymi
Aluminiowe konstrukcje specjalne firmy Lockhard dopasowane są konkretnie pod potrzeby obiorcy. Marka znana jest i ceniona przed inwestorów z wielu branż na całym świecie. Wykorzystanie aluminium sprawia, że konstrukcje są lekkie, wytrzymałe oraz doskonale sprawdzają się do prac na zewnątrz. Ten plastyczny materiał pozwala firmie na realizację rozmaitych indywidualnych zamówień. Aluminium podlega recyklingowi, co w obecnych czasach stanowi dodatkową zaletę. Konstrukcje aluminiowe na wymiar produkcji Lockhard to gwarancja otrzymania produktu o najwyższej jakości oraz doskonałym poziomie bezpieczeństwa.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.lockhard.pl

63-410 Gorzyce Wielkie, ul. Ostrowska 74a, woj. wielkopolskie
tel. 502 242 474,