Firma BMB Technologie istnieje od 2009 roku na rynku. Prowadzi sklep, w którym dostępne są wszystkie urządzenia i materiały budowlane, które ułatwiają pracę na budowie. Pracownicy firmy mają praktyczną wiedzę w wykonywaniu usług budowlanych oraz wszechstronną wiedzę teoretyczną, dzięki czemu są w stanie zaproponować klientom najlepsze propozycje producentów w najkorzystniejszych cenach.
Działalność firmy opiera się na sprzedaży: agregatów tynkarskich, agregatów malarskich, agregatów do wylewek, pomp do jastrychu, zacieraczek do betonu, zacieraczek do posadzek, szlifierek do gipsu, zacieraczek do tynków, mieszarek ręcznych, zagęszczarek, agregatów do gładzi, elektronarzędzi, materiałów posadzkarskich, materiałów tynkarskich, narzędzi budowlanych, odzieży ochronnej, silomatów, nagrzewnic powietrza, osuszaczy oraz wielu innych.
BMB Technologie specjalizuje się również w serwisie agregatów tynkarskich, malarskich i pomp do betonu oraz prowadzi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Oprócz sprzedaży urządzeń firma prowadzi również wypożyczalnię agregatów malarskich, agregatów tynkarskich, silomatów i zacieraczek.

Agregat tynkarski PFT Ritmo L FC – 230V
Popularnym urządzeniem z oferty BMB technologie jest agregat tynkarski na 230 V PFT Ritmo L FC– mała maszyna z wysokowydajnym napędem 2,2, który pozwala na maksymalne wykorzystanie siły sieci jednofazowej. Typ konstrukcji urządzenia, które jest lekkie, poręczne, kompaktowe i wyposażone w koła sprawia, że bez trudu z jego obsługą poradzi sobie jeden pracownik. Zaletami tego rozwiązania jest też prosta obsługa podczas uruchamiania, przezbrajania, konserwacji i czyszczenia.
Jest to agregat tynkarski na prąd przemienny 230 V przeznaczony do natryskiwania i nanoszenia tynków natryskiwanych, mas wyrównujących, farb dyspersyjnych i wielu innych materiałów o uziarnieniu do 3 mm. Umożliwia to pracę z wieloma materiałami budowlanymi – w tym nawet z tynkami zewnętrznymi – z użyciem węży o długości sięgającej nawet do 20 metrów.
Maszyna dostarczana jest do klienta w komplecie ze sprężarką, wężami i pistoletem – pozostaje tylko podłączyć ją do prądu i przystąpić do pracy!
Agregat tynkarski 230 V PFT Ritmo L FC posiada zamontowany wibrator zewnętrzny i wielokrotnie przetestowaną gumową strefę mieszania. Istnieje też możliwość załadunku z wiadra lub worka i użytkowania urządzenia jako agregatu tynkarskiego lub pompy. Dzięki dwóm punktom doprowadzenia wody urządzenie pozwala na elastyczne ustawianie intensywności mieszania, a napęd o regulacji bezstopniowej ułatwia też dokładne dopasowanie wydajności podawania i mieszania.

 

agregaty tynkarskie bmbfot. BMB Technologie

 

W wyposażeniu podstawowym znajduje się jednostka pompy, manometr ciśnienia zaprawy, przewód zasilający 3 x 2,5 mm², 25 m z wtyką ochronną i złączem CEE 16 A, rura mieszania z gumowaną strefą mieszania, mieszadło, czyszczak rury mieszania, wał czyszczaka, wodomierz, sprężarka i pistolet, wąż wodno-powietrzny, ciśnieniowy wąż do zaprawy, połączenie hydrauliczne, dwa węże ze zbrojonego PVC ze złączem EWO i element rewizyjny.

Agregat tynkarski PFT G4 X Smart
Ciekawą propozycją dla tynkarzy z oferty BMB Technologie jest agregat tynkarski PFT G4 Smart, pracujący w trybie ciągłym, stosowany do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków, jak i bezpośrednio z silosu za pomocą silomatu PFT. Strefa sucha przeznaczona do wypełnienia gotową zaprawą oddzielona jest od strefy mieszania i strefy pompy. Sucha zaprawa podawana jest do komory mieszania za pośrednictwem zamocowanego ukośnie koła dozującego. Uruchomienie oraz dopełnienie PFT G4 Smart nową porcją materiału może nastąpić w dowolnym momencie . Koło dozujące napędzane jest oddzielnie i może być szybko zdemontowane dzięki centralnie umieszczonemu mocowaniu.

 

agregaty tynkarskie bmbfot. BMB Technologie

 

Zastosowanie agregatu tynkarskiego PFT G4 X Smart jest bardzo szerokie – sprawdzi się on do nakładania wytworzonych fabrycznie suchych zapraw takich jak: tynki gipsowe, tynki gipsowo-wapienne, tynki cementowe, tynki wapienne, tynki wapienno-cementowe, szlamy mineralne, tynki izolacyjne, zaprawy do wypełniania fug, zaprawy zbrojeniowe i klejące, płynne jastrychy, zaprawy murarskie, szpachlówki samopoziomujące, masy głuszące i in. Duży zasięg tłoczenia, zmienna wydajność od 6 do 55 l/min dzięki prostej wymianie pompy ślimakowej, uniwersalne możliwości zastosowania i możliwość łączenia ze wszystkimi urządzeniami należącymi do systemu PFT stawiają to urządzenie w czołówce wśród podobnych rozwiązań. Użytkownicy, którzy wybrali właśnie ten agregat tynkarski cenią go też za ekonomiczną eksploatację oraz łatwe i szybkie czyszczenie. Bogaty pakiet wyposażenia podstawowego obejmuje: jednostkę pompy z manometrem ciśnienia zaprawy, silnik przekładniowy 5,5 kW, 400 obr./min z wyłącznikiem wychyleniowym, silnik przekładniowym 0,75 kW 28 obr./min, szafkę sterowniczą, wodomierz, sprężarkę powietrzną 400 V z wyłącznikiem ciśnieniowym i sterowaniem ciśnieniowym, rurę mieszania, pistolet tynkarski z dyszą 14 mm, ciśnieniowy wąż do zaprawy ze złączami, wąż powietrzny ze złączami, pompę wody, czyszczak rury mieszania, wał czyszczaka rury mieszania, mieszadło oraz skrzynkę na narzędzia z workiem narzędziowym.

Szlifierka przegubowa z odkurzaczem
Marki Festool nie trzeba przedstawiać nikomu, bo rozwiązania tego producenta słyną na całym świecie z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji. Również te aspekty doceniają klienci, którzy zdecydowali się na zakup szlifierki przegubowej Festool Planex Easy LHS-E 225 z odkurzaczem CTL 36 E AC Planex, dzięki którym montaż suchej zabudowy staje się zadaniem prostym, przyjemnym i – co istotne – nieszkodliwym dla zdrowia człowieka. Szlifierka przeznaczona jest do szlifowania sufitów i ścian, elementów gipsowo kartonowych i szpachlówki stosowanej w montażu elementów prefabrykowanych. Świetnie sprawdzi się też podczas usuwania resztek tapet, farby, kleju, tynku i innych pokryć. Wyposażona jest w wymienny talerz szlifierski Ø – 215 mm. Prędkość obrotowa na biegu jałowym wynosi  – 400 – 920 min⁻¹, pobór mocy maszyny wynosi 400 W. Waga zaledwie 4 kg czyni to urządzenie najlżejszą szlifierką przegubową z napędem bezpośrednim na rynku, a dzięki zrównoważonemu prowadzeniu i korzystnemu rozłożeniu ciężaru, można nią pracować nawet bardzo długo bez zmęczenia. Jest to zarazem pierwsza szlifierka przegubowa Festool, której nie trzeba składać i ustawiać.

 

agregaty tynkarskie bmbfot. BMB Technologie

 

Jest kwestią oczywistą, że podczas szlifowania ścian czy sufitów powstają znaczne ilości szkodliwego dla zdrowia pyłu, dlatego warto połączyć szlifierkę przegubową z odkurzaczem specjalnym Planex, który zasysa duże ilości pyłu powstającego w trakcie pracy, utrzymując jednocześnie równomierną, wysoką wydajność odsysania dzięki kompaktowej turbinie o dużej wydajności. Praktycznym rozwiązaniem jest system czyszczenia filtra bez przerywania pracy narzędzia. Urządzenie posiada zbiornik o pojemności 36 litrów oraz schowek na wąż i przewód, co ułatwia zachowanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Posiada funkcję antystatyczną, która zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym.

 

agregaty tynkarskie bmbfot. BMB Technologie

 

Odkurzacz sprawdzi się podczas odsysania pyłów o największej dopuszczalnej wartości na stanowisku pracy (MAK) > 1 mg/m³ i nadaje się do odsysania na mokro i na sucho. Pobór mocy urządzenia wynosi 350 – 1200 W. Wyposażenie podstawowe odkurzacza obejmuje filtr główny High Performance, worek filtrujący SELFCLEAN, worek jednorazowy, wąż ssący, odporny na zginanie D36x3,5-AS/LHS 225, zasuwę zamykającą ComfortClean, schowek na wąż, uchwyt narzędziowy Planex.
Szlifierka przegubowa z odkurzaczem to świetnie rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na szybki i prostym przeprowadzeniu procesu szlifowania z zachowaniem czystego miejsca pracy.

Ze szczegółową ofertą firmy BMB Technologie można zapoznać się na stronie: www.bmbtechnologie.pl

 

03-303 Warszawa, Jagiellońska 67A, woj. mazowieckie
tel. 223927190, 790808009,