Kontenery gastronomiczne na indywidualne zamówienie

Pawilon gastronomiczny zamiast tradycyjnego budynku

Zakup lub wynajem pawilonów gastronomicznych czy kontenerów socjalnych to optymalne rozwiązanie dla wielu inwestorów poszukujących tymczasowego lokum, które wyeliminuje konieczność budowy obiektu na stałe związanego z gruntem. Jednocześnie w każdym z zastosowań – a więc zarówno w przypadku kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, jak i pawilonów gastronomicznych, wybrane rozwiązanie musi być solidne, komfortowe i wykonane z dbałością o estetykę, bo niezależnie od tego, co się w nim mieści, jest ono wizytówką właściciela. Jedną z branż, dla których właśnie te aspekty mają duże znaczenie, jest gastronomia. Kontenery imbiss i pawilony gastronomiczne, które zaspokoją najwyższe wymagania znajdziemy w ofercie firmy Polkon.

Nowe osiedla powstają dziś jak grzyby po deszczu, a tereny zurbanizowane nieustannie się powiększają i rozbudowują. Wzrost liczby domów i mieszkań stwarza z kolei konieczność zapewnienia mieszkańcom nowych osiedli zaplecza – sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych. Spora ich część powstaje właśnie w kontenerach, które stawia się błyskawicznie, a do tego – niedrogo, co jest równie istotne. Jednocześnie konieczność sprostania rosnącym wymaganiom klientów sprawiła, że już dawno przestaliśmy kojarzyć kontenery wyłącznie z blaszanymi puszkami przeznaczonymi do przewożenia towarów. Oferowane dziś na rynku kontenery magazynowe, socjalne, biurowe, handlowe, pawilony gastronomiczne czy kontenery imbiss są wykonane z dbałością o każdy szczegół – w tym również estetykę, a także bardzo funkcjonalne i solidne. Producenci kładą również nacisk na to, aby były w pełni przystosowane do obsługi klienta oraz sprzedaży towarów i usług. W przypadku firmy Polkon oznacza to ścisłą współpracę z klientem, a więc doradztwo techniczne oraz potrzebne konsultacje przy projektowaniu i urządzaniu kontenerów. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymają rozwiązanie skrojone dokładnie na miarę swoich potrzeb i wymagań. Obok możliwości różnorodnego ustawienia ścian, doboru wyposażenia, sposobów wykończenia i wymiarów kontenera, producent oferuje także możliwość późniejszej rozbudowy, dzięki czemu dostępna powierzchnia może rosnąć wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkownika.
Jednym z takich „szytych na miarę” rozwiązań były np. dwa kontenery pączkarnie wykonane przez Polkon dla klienta z Niemiec. Budynki o wymiarach 6058 mm x 2438 mm x 2800 mm zostały połączone ze sobą z wydzieloną częścią socjalno- sanitarną.

 

Fot. Polkon

Kontenery gastronomiczne, kontenery imbiss – dlaczego warto?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami tymczasowe obiekty budowlane nie muszą mieć pozwolenia na budowę jeśli stoją nie dłużej niż 3 miesiące, a przy dłuższym użytkowaniu wymagana jest tzw. zgoda na posadowienie. Z tego powodu kontenery bardzo często wykorzystywane są właśnie jako tymczasowe obiekty budowlane, ale sprawdzają się również w wielu innych sytuacjach, zwłaszcza gdy zachodzi potrzeba szybkiego zorganizowania przestrzeni z wyeliminowaniem uciążliwej biurokracji i niezbędnych pozwoleń. Nic dziwnego, że pawilony gastronomiczne cieszą się coraz większą popularnością i są wykorzystywane jako jadłodajnie, lodziarnie, pączkarnie, restauracje, puby, stołówki, a także przy obsłudze imprez masowych, wydarzeń kulturalnych, festiwali i koncertów. Ponieważ postawienie i zabezpieczenie kontenera jest znacznie tańsze od wybudowania nieruchomości o podobnych wymiarach, jest to świetny wybór na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kontener ustawiany jest w odpowiednim miejscu za pomocą dźwigu i nie wymaga dodatkowych fundamentów, przez co w dowolnej chwili można zmienić jego lokalizację.

 

Fot. Polkon

Sprzedaż kontenerów gastronomicznych
Polkon to firma z ponad 14-letnim doświadczeniem, która jest największym na Dolnym Śląsku producentem kontenerów i oferuje wynajem kontenerów biurowych, magazynowych, socjalnych i sanitarnych oraz sprzedaż pawilonów gastronomicznych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami, m.in. w Niemczech. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoliła producentowi na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, co przekłada się na jakość oferowanych produktów.

 

Fot. Polkon

Wykonywane przez Polkon kontenery gastronomiczne w niczym nie ustępują budynkom stacjonarnym pod względem komfortu, ergonomii pracy i higieny. Charakteryzują się ponadto niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są dobrze zaizolowanie termicznie. Dzięki temu koszty utrzymania są niskie zarówno latem, jak i zimą, w pełni sezonu grzewczego. Staranny dobór materiałów wykończeniowych najwyższej jakości sprawia, że kontenery mogą być eksploatowane bez obaw o naprawy, konieczność serwisowania czy remonty. Kontenery gastronomiczne, podobnie jak inne obiekty oferowane przez Polkon, wyposażone są w niezbędne instalacje, dodatkowo istnieje możliwość postawienia w kontenerze mebli i urządzeń elektrycznych.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.polkon.eu

50-264 Wrocław, ul. Kilińskiego 24 , woj. dolnośląskie
tel. +48 76 819 69 80 ,


Liczba odwiedzin: 2497 | Data publikacji: 2018-08-16

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


17.05.2018 | Kontenery
Pawilony kontenerowe to doskonałe rozwiązanie dla firm...
01.02.2018 | Kontenery
Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie...
04.10.2016 | Kontenery
Takie doświadczenie ma za sobą chyba każdy...
28.08.2020 | Kontenery
Specjalistyczne kontenery techniczne Polkont niezbędne są wszędzie...
29.05.2020 | Kontenery
Dynamika naszych czasów i szybkie tempo życia...
16.08.2017 | Kontenery
Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję,...
04.08.2020 | Kontenery
Monolityczna konstrukcja, wysoka trwałość, błyskawiczny czas realizacji,...
09.04.2020 | Kontenery
W postaci ciekłej azot uzyskuje właściwości, które...
05.02.2020 | Kontenery
Budownictwo modułowe zyskuje w Polsce coraz większą...
23.03.2017 | Kontenery
Rośnie liczba dzieci w wieku przedszkolnym, tym...
05.12.2016 | Kontenery
Budownictwo modułowe zaczyna mieć w Polsce coraz...
21.10.2016 | Kontenery
Trudno znaleźć gałąź przemysłu, w której by...
21.10.2015 | Kontenery
Modułowe systemy kontenerowe cieszą się coraz większą...
09.10.2015 | Kontenery
Współczesny rynek coraz częściej zwraca się w...
22.12.2014 | Kontenery
Modułowe obiekty architektury przenośnej, które najczęściej mają...
07.10.2013 | Kontenery
Często zdarza się, że odstraszają nas zbudowane...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. śląskie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: kontenery imbiss, kontener gastronomiczny, pawilon gastronomiczny, polkon
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy