KAJA Budownictwo modułoweAdres firmy:
43-190 Mikołów,
ul. Pokoju 2,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 32 322 09 44
Email: [email protected]
WWW: kajabm.pl

KAJA Budownictwo modułowe

O firmie


Aktywna od roku 2000 firma KAJA Systemy Kontenerowe zajmuje się produkcją, sprzedażą i wynajmem różnego typu kontenerów. Od samego początku działania firmy stawiano na bogatą ofertę systemów kontenerowych oraz wyposażenia dodatkowego. Podjęta na początku XXI w. strategia dokładności wykonania każdego indywidualnego kontenera okazała się trafną decyzją. KAJA to dziś przedsiębiorstwo obecne na rynku krajowym, jak też na budowach we Francji, Norwegii, Niemczech i Nigerii. Oferta firmy obejmuje również zabezpieczenia przeciwpożarowe, konstrukcje stalowe oraz usługi transportu. Doświadczony dział technologiczny tworzony przez wyspecjalizowanych pracowników potrafi sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom. Potrzeby klientów firmy są zaspokajane dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu.

Systemy kontenerowe

Firma zajmuje się dziś produkcją wszystkich rodzajów kontenerów (zwanych również barakami lub pakamerami), które wyposażane są zgodnie z życzeniami klienta. Kontenery w przeszłości wykorzystywano głównie w transporcie, jednak dziś bardzo często znajdują zastosowanie w innych branżach. Wielu inwestorów z sektora usług adaptuje jako obiekty handlowe, zyskując w ten sposób nowy, funkcjonalny budynek. Systemy kontenerowe to szybki i tani sposób powiększenia przestrzeni biurowej, sanitarnej lub magazynowej. KAJA posiada najbogatszą ofertę kontenerów dla różnych celów, a stosowany przez firmę system kontenerowy opiera się na dowolnym kształtowaniu wielkości i funkcji oferowanych obiektów. Kontenery dostarczone są na plac budowy wyposażone w niezbędne instalacje, wykładziny i meble.

Budownictwo modułowe

Oferowane obecnie przez firmę KAJA modułowe systemy kontenerowe podbijają rynek, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Wielu inwestorów oprócz kosztów budowy traktuje czas jej realizacji jako priorytet i trudno sie temu dziwić: w końcu „czas to pieniądz“. Nowoczesne modułowe systemy kontenerowe są również bardzo solidne i trwałe. Najważniejszą cechą budownictwa modułowego objętego ofertą firmy KAJA jest możliwość dowolnego kształtowania obiektów. Poszczególne moduły mogą był łączone zarówno którąś ze ścian bocznych, jak i ustawiane piętrowo, do wysokości trzech kondygnacji.

Przedszkole modułowe

Rosnąc liczba dzieci w wieku przedszkolnym wiąże się z brakiem miejsc w odpowiednich placówkach. Problem ten może być rozwiązany dzięki inwestycji w przedszkola modułowe. Firma KAJA jest producentem i wykonawcą tego rodzaju konstrukcji pozwalających na szybkie połączenie ze sobą od kilku do kilkudziesięciu modułów. Możliwe jest stworzenie obiektów wielopiętrowych, z których korzystać może większa ilości dzieci. Przedszkole kontenerowe może posiadać dach skośny i poddasze. Koszt postawienia takiego przedszkola jest do 30% mniejszy w porównaniu do przedszkola stawianego tradycyjnymi metodami (murowanego). Wiąże to się nie tylko z oszczędnościami finansowymi, ale także oszczędnością czasu.

Więcej informacji na temat oferty firmy KAJA znajdziemy na stronie www.kajabm.pl

Produkty i Usługi


  • Systemy kontenerowe
  • Zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • Ekrany akustyczne
  • Konstrukcje stalowe
  • Usługi

Artykuły o tej firmie


05.02.2020 | Kontenery
Budownictwo modułowe zyskuje w Polsce coraz większą...
01.02.2018 | Kontenery
Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie...
23.03.2017 | Kontenery
Rośnie liczba dzieci w wieku przedszkolnym, tym...
21.10.2015 | Kontenery
Modułowe systemy kontenerowe cieszą się coraz większą...

Słowa kluczowe: kontenery, wynajem kontenerów, systemy kontenerowe, ekrany akustyczne, konstrukcje stalowe, zabezpieczenia przeciwpożarowe, kaja, Bogdan Bańczyk, kaja budownictwo modułowe,