Wynajem kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, eventowych, wystawienniczych

Polkont dostarcza rozwiązania, które umożliwiają zapewnienie optymalnych warunków bytowych w kontenerach socjalnych różnego typu. Szybkie ustawienie, łatwe przemieszczenie i elastyczność w doborze wyposażenia, wykończenia elewacji czy zaplecza sanitarnego (wraz ze zbiornikiem ściekowym) przekładają się na komfortowe użytkowanie kontenerów przez długi czas. To rozwiązania dostosowane do potrzeb branży budowlanej, handlowo-usługowej, gastronomicznej, turystyczno-rekreacyjnej. Zbudujesz z nimi m.in.: tymczasowe biuro, show roomy na eventy, portiernie, zaplecze socjalno-bytowe dla pracowników.

fot. Polkont 

Wynajem kontenerów magazynowych, transportowych, morskich, technicznych

Obok wynajmu kontenerów biurowych różnego przeznaczenia Polkont oferuje mobilne magazyny w atrakcyjnych cenach. Kontenery dostosowane są zarówno do składowania artykułów, narzędzi, sprzętów i maszyn o różnym ciężarze oraz rozmiarach, jak i do bezpiecznego transportu asortymentu. Duże możliwości modyfikacji i wyposażenia kontenerów np. w segmenty regałów, zabezpieczenia ciężkich ładunków czy ochronę antykradzieżową sprawiają, że po to rozwiązanie chętnie sięgają firmy spedycyjne, przewozowe, zakłady produkcyjne oraz specjalistyczne branże jak wojsko czy sektor morski.

fot. Polkont 

Wynajem kontenerów chłodniczych, specjalnych, EX

Przemysł, rolnictwo czy służby publiczne potrzebują rozwiązań najwyższej jakości, dedykowanych do zadań specjalnych. Polkont i w tym sektorze dostarcza kontenery sprofilowane pod potrzeby danego zadania czy inwestora. Mobilne magazyny do pracy w warunkach zagrożonych wybuchem czy wynajem kontenerów chłodniczych, utrzymujących żądaną temperaturę dodatnią lub ujemną, to jedne z przykładów kontenerów specjalnych dostępnych w ofercie. Cena wynajmu magazynów tego typu jest wyższa niż kontenerów standardowych w związku z ich budową i wymogami prawnymi dotyczącymi ich eksploatacji.

fot. Polkont 

Kontenery Polkont – zasady wynajmu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć kontener biurowy, chłodniczy czy morski, w Polkont możesz liczyć na jasne reguły i indywidualnie ustalaną cenę. Streśćmy najważniejsze punkty związane z podjęciem współpracy:

Umowa najmu z protokołem zdawczo-odbiorczym

To pełne bezpieczeństwo dla obu stron. Weryfikujesz czy kontener spełnia oczekiwania, a stosunek najmu może zostać wypowiedziany w terminie 7 dni od momentu dostarczenia pisemnego wypowiedzenia.

Dogodne okresy najmu

Wypożyczasz na tyle, na ile potrzebujesz, w ustalonej w umowie cenie. Korzystasz z opcji wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego, na czas nieokreślony. Płacisz za miesiąc z góry. I pamiętaj, że wcześniejszy zwrot nie zwalnia z opłat.

fot. Polkont 

Kompleksowa obsługa

Polkont zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu wynajmu. Od doradztwa w doborze modelu i wyposażenia przez serwis po obowiązkowe przeglądy. A to szczególnie ważne przy wynajmie kontenerów chłodniczych, specjalnych czy socjalnych.

Dostępność i zweryfikowany stan techniczny

Firma posiada place składowe i siedziby na terenie całego kraju, także zamówiony kontener dotrze do Ciebie na czas. Zwłaszcza gdy zamówisz dodatkowo dostawę i montaż w korzystnej cenie. Wszystkie wynajmowane kontenery posiadają stosowne certyfikaty i oznaczenia użytkowe.

Cena wynajmu kontenerów biurowych, chłodniczych i specjalnych

Ceny miesięcznego wynajmu kontenerów zależą od wielu czynników. Dlatego warto przeanalizować dokładnie, czego w danej chwili potrzebujesz. Na co zwrócić uwagę w kalkulacji?

Rodzaj kontenera

Kontenery przeznaczone do składowania materiałów niebezpiecznych lub chłodzonej żywności mogą być droższe niż wynajem kontenera biurowego czy magazynowego ze standardowym wyposażeniem. Przykładowo – wynajem nowego kontenera chłodniczego 40′ to koszt ok. 2,300 zł netto, a kontenera magazynowego 20′ to koszt ok. 350 zł netto.

fot. Polkont 

Rozmiar kontenera

Większe kontenery są zwykle droższe niż mniejsze, chociaż nietypowe małe rozmiary kontenera też mogą kosztować więcej z uwagi na ich ograniczoną dostępność. Warto mieć to na uwadze choćby przy wynajmie kontenerów chłodniczych czy transportowych.

Lokalizacja

Cena wynajmu kontenerów może się różnić w zależności od lokalizacji. Na przykład, wynajem kontenera w dużym mieście prawdopodobnie będzie tańszy niż w mniejszym miasteczku.

Okres wynajmu

Im dłuższy okres wynajmu, tym niższe stawki miesięczne dla inwestora.

Ilość wynajmowanych kontenerów

Wynajem większej liczby kontenerów może skutkować niższymi cenami jednostkowymi.

fot. Polkont 

Dostępność od ręki, sytuacja na rynku

Jeśli potrzebujesz dostawy błyskawicznej, będzie ona zapewne droższa niż wynajem modeli, na które można poczekać. Ponadto ceny mogą się różnić w zależności od koniunktury na rynku, a co za tym idzie dostępności. Ten sam model standardowego kontenera biurowego może kosztować 850 zł albo 450 zł za miesiąc.

Wyposażenie dodatkowe

Cenę wynajmu kontenera mogą także podnieść dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak klimatyzacja, meble, dodatkowe okna czy drzwi.

fot. Polkont 

Usługi dodatkowe

Do kosztu samego wynajmu kontenera biurowego, transportowego czy technicznego należy także doliczyć opłatę za transport, montaż, usługę dźwigową lub usługi porządkowe, jeśli okażą się niezbędne.

Stan techniczny

Kontenery nowe lub w idealnym stanie technicznym mogą być droższe niż używane lub wymagające konserwacji.

fot. Polkont 

Certyfikaty kontenerów Polkont – jakość w dobrej cenie

Zarządzanie jakością

Niezawodność, szczelność i wytrzymałość to kluczowe parametry do oceny efektywności kontenerów. Produkty Polkont spełniają restrykcyjne normy w wymaganych standardach dla danej klasy kontenerów. Firma wdrożyła i stosuje zintegrowany system zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego zgodny z normami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 w zakresie wynajmu i sprzedaży, projektowania, modyfikacji, zabudowy i wyposażenia kontenerów.

fot. Polkont 

Produkcja pod nadzorem

Stalowe elementy konstrukcyjne, które stanowią podstawę wykonania kontenerów Polkont pod wynajem, spełniają normę EN 1090-1:2009+A1:2011 w klasie wykonania do EXC2. Produkty posiadają także certyfikację procesów spawalniczych wedle PN-EN ISO 3834-3:2007 oraz uprawnienia do stosowanie kwalifikowanych technologii spawalniczych wg EN-ISO 15614-1 (level 2). Kontenery morskie spełniają normy bezpieczeństwa zgodne z Certyfikacją CSC. Kontenery chłodnicze pod wynajem posiadają niezbędne certyfikaty PTI. A specjalistyczne kontenery do pracy w warunkach zagrożenia wybuchem są zgodne z dyrektywą ATEX.

fot. Polkont 

Dowiedz się więcej i wynegocjuj najkorzystniejszą cenę wynajmu kontenerów biurowych, chłodniczych, magazynowych, budowlanych i technicznych bezpośrednio u dystrybutora. Szczegóły znajdziesz na stronie www.polkont.pl

85-105 Bydgoszcz, ul. Stary Rynek 15-21 lok. 3, woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 55 261 03 49, +48 602 709 600,