Sprzedaż i wynajem kontenerów

Kontenery na indywidualne zamówienie

Trudno znaleźć gałąź przemysłu, w której by nie wykorzystywano kontenerów. Świetnie sprawdzają się one wśród firm rozpoczynających działalność, pozwalają też niedrogo i szybko zorganizować dodatkowe miejsce dla pracowników czy do przechowywania towarów. Dzięki temu, że nie są na stałe związane z gruntem, kontenery sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie na pewien, ograniczony okres czasu potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Na co zwracać uwagę wybierając dostawcę kontenera? Lepiej kupić czy wynająć? Na ile możliwe jest dopasowanie kontenera do specyficznych potrzeb? Odpowiedzi poszukamy, śledząc ofertę firmy IW-TOM, która proponuje sprzedaż i wynajem kontenerów.

IW-TOM oferuje sprzedaż i wynajem kontenerów o różnym przeznaczeniu: są to zarówno kontenery biurowe używane, jak i nowe, kontenery szatnie, stołówki, stróżówki, magazynowe, socjalne, sanitarne.
– Nasza oferta jest zawsze dopasowywana do możliwości i potrzeb klientów, a każdy kontener jest projektowany indywidualnie zgodnie z przeznaczeniem – mówi Jerzy Szanowski z firmy IW-TOM.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tom sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

Konstrukcja nośna kontenerów wykonana jest z profili zimnogiętych, dach zazwyczaj pokryty jest blachą trapezową lub płaską, wełną mineralną i płytą warstwową z rdzeniem styropianowym. Na podłogi producent stosuje blachę trapezową, wełnę mineralną lub styropian oraz OSB, a całość wykończona jest wykładziną przemysłową. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne powstają z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, z rdzeniem z wełny mineralnej lub pianki PIR, jednak można je zastąpić płytą gipsowo-kartonową, panelami drewnopodobnymi, panelami PCV, płytami laminowanymi lub innymi materiałami wykończeniowymi. Elewacja może być wykonana z blachy elewacyjnej o niskim profilu, z sidingu PCV, aluminiowego lub stalowego, a w przypadku obiektów stacjonarnych z tynków strukturalnych. Kontenery wyposażone są w instalację elektryczną, grzejnik elektryczny i wentylację grawitacyjną. Producent oferuje ponadto doposażenie obiektów w instalację sanitarną, klimatyzację czy ogrzewanie za pomocą pieców elektrycznych lub olejowych.
Firma IW-TOM posiada także kontenery używane na sprzedaż, co jest szczególnie atrakcyjną propozycją dla firm, które nie planują dużych wydatków na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni.

Kontenery biurowe piętrowe, kontenery biurowe używane
Jednym z najpopularniejszych zastosowań dla pawilonów kontenerowych jest wykorzystywanie ich jako przestrzeni biurowej. Sprawdzą się one zarówno jako tymczasowe pomieszczenia przy pracach remontowych, na budowach czy przy obiektach przemysłowych.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

– Takie kontenery można umieścić praktycznie wszędzie, tworząc niedrogą bazę biurową. Jeśli ktoś ma do dyspozycji bardzo niewielką pulę środków, to możemy również zaoferować kontener biurowy używany. Z kolei tam, gdzie potrzeba dużo miejsca, sprawdzą się kontenery biurowe piętrowe – mówi Jerzy Szanowski.
Kontenery biurowe dają wiele możliwości, a przede wszystkim są znacznie tańsze od tradycyjnych biur. Można łączyć je w większe zestawy, dzięki czemu stworzą swoisty kompleks biurowy. Bez przeszkód można wyposażyć kontenery w niezbędne sanitariaty, kuchnie, prysznice, a także podłączyć wszystkie potrzebne sprzęty dzięki instalacji elektrycznej.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tom sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

Kontenery stróżówki, socjalne i sanitarne
Pawilony kontenerowe świetnie sprawdzają się też jako stróżówki/wartownie dla portierów i pracowników ochrony pilnujących placów, terenów budowy oraz kontrolujących wjazdy i wyjazdy np. z firm lub parkingów.
Rama stróżówek jest wykonana z profili stalowych zimnogiętych, ściany wraz z podłogą i dachem są wykonane tak samo jak w przypadku kontenerów standardowych. Tego typu obiekty posiadają instalację elektryczną wraz z oświetleniem i grzejnik elektryczny.
– Ze względu na specyficzne wymagania klientów i przeznaczenie wartowni, które powinny być bardzo dobrym punktem obserwacyjnym, stosujemy różne wymiary i rozmieszczenie okien i drzwi, co pozwala na dopasowanie budynku ściśle do przeznaczenia – podkreśla Jerzy Szanowski.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tom sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

Jako zaplecze socjalne dla pracowników na placach budów świetnie sprawdzają się kontenery socjalne. Podobnie jak kontenery biurowe, można je łączyć w większe zestawy, dzięki czemu będą pełnić funkcję szatni lub stołówki z wydzielonym aneksem kuchennym i częścią sanitarną.
Oferta IW-TOM obejmuje również sprzedaż i wynajem kontenerów socjalnych, które są niezbędnym elementem wyposażenia na placu budowy.
– W zależności od rodzaju działalności, kontenery socjalne mogą stanowić zabezpieczenie stałe lub tymczasowe. Można je połączyć w większe zestawy lub ustawić pojedynczo, a ich wymiary i wyposażenie uzależnione są od indywidualnych potrzeb – mówi Jerzy Szanowski.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tom sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

Sprzedaż i wynajem kontenerów magazynowych
Jednym z najpowszechniejszych zastosowań dla kontenerów jest wykorzystywanie ich jako przestrzeni magazynowej, którą z łatwością można transportować z miejsca na miejsce. Tego typu kontenery wykonane są z grubej blachy i sprawdzają się szczególnie na budowach, gdzie służą do magazynowania i przechowywania narzędzi, towarów, produktów lub urządzeń.
Solidna konstrukcja zabezpiecza przed dostępem do przechowywanych w kontenerach rzeczy przez osoby postronne, a dzięki instalacji elektrycznej i oświetleniu, bez przeszkód można z nich korzystać również po zmroku.

 

sprzedaz i wynajem kontenerów iw-tomfot. IW-TOM

 

Kontenery socjalne całoroczne
W ofercie firmy IW-TOM znajdują się także kontenery z przeznaczeniem całorocznym, które można dowolnie konfigurować i zagospodarowywać. Pawilony kontenerowe tego typu są niezastąpione podczas klęsk żywiołowych, gdy trzeba szybko zapewnić dach nad głową poszkodowanym.
– Tego typu kontenery można wyposażyć w panele ścienne i listwy wykończeniowe w dowolnej kolorystyce, tapety lub wykładzinę podłogową, upodabniając w ten sposób wnętrze do typowego domu mieszkalnego – mówi Jerzy Szanowski.

Kosztowna budowa nowych obiektów to rozwiązanie nie do przyjęcia zwłaszcza dla tych firm, które dopiero rozpoczynają działalność lub planują stworzenie dodatkowej przestrzeni użytkowej. Z ekonomicznego punktu widzenia budowa obiektu na stałe związanego z gruntem nie opłaca się też tym, którzy potrzebują wygospodarować miejsce na krótki okres czasu. W takich sytuacjach warto pomyśleć o wynajmie lub kupnie kontenera, tym bardziej, że oferta rynkowa kontenerów używanych na sprzedaż oraz nowych jest w tym zakresie naprawdę szeroka.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.iw-tom.pl

 

87-732 Lubanie, Kaźmierzewo 2, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 542513734,


Liczba odwiedzin: 1819 | Data publikacji: 2016-10-21

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


05.02.2020 | Kontenery
Budownictwo modułowe zyskuje w Polsce coraz większą...
17.05.2018 | Kontenery
Pawilony kontenerowe to doskonałe rozwiązanie dla firm...
16.08.2018 | Kontenery
Zakup lub wynajem pawilonów gastronomicznych czy kontenerów...
16.08.2017 | Kontenery
Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję,...
04.10.2016 | Kontenery
Takie doświadczenie ma za sobą chyba każdy...
29.05.2020 | Kontenery
Dynamika naszych czasów i szybkie tempo życia...
07.02.2020 | Meble
Wysoki poziom wytrzymałości w połączeniu z surowym...
Technika szalowania, podobnie jak każdy inny obszar...
28.08.2020 | Kontenery
Specjalistyczne kontenery techniczne Polkont niezbędne są wszędzie...
09.10.2015 | Kontenery
Współczesny rynek coraz częściej zwraca się w...
01.02.2018 | Kontenery
Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie...
04.08.2020 | Kontenery
Monolityczna konstrukcja, wysoka trwałość, błyskawiczny czas realizacji,...
09.04.2020 | Kontenery
W postaci ciekłej azot uzyskuje właściwości, które...
23.03.2017 | Kontenery
Rośnie liczba dzieci w wieku przedszkolnym, tym...
05.12.2016 | Kontenery
Budownictwo modułowe zaczyna mieć w Polsce coraz...
21.10.2015 | Kontenery
Modułowe systemy kontenerowe cieszą się coraz większą...
22.12.2014 | Kontenery
Modułowe obiekty architektury przenośnej, które najczęściej mają...
07.10.2013 | Kontenery
Często zdarza się, że odstraszają nas zbudowane...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. śląskie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: kontener socjalny, kontener biurowy używany, sprzedaż i wynajem kontenerów, kontenery używane na sprzedaż, kontener biurowy używany, kontenery biurowe piętrowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy